Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Masina mea BMW Seria 3

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-11-10, 03:21   #271
Gyo*TDS

Stage 5
 
Gyo*TDS's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,058
Default Re: E36 - Bmw

Scoate banu` din saltea si ia un e39 ca e bun
nu te mai grabi sa cumperi,ia ceva fiabil si bun seriff.
Gyo*TDS is offline  
Old 02-11-10, 07:41   #272
SB09HMM

Stage 5
 
SB09HMM's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 969
Default Re: E36 - Bmw

numi vine sa cred ca te lasi de e36
SB09HMM is offline  
Old 02-11-10, 08:39   #273
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
POT SA MERG SI CU TICO DACA AM PRIETENI SI MA DISTREZ SI FAC CATERINCA (CEEA CE PT MINE ESTE CEL MAI IMPORTANT SI STII FOARTE BINE CHESTIA ASTA) ATUNCI IMI TRAIESC VIATA MA DISTREZ CU VOI...
Adevarate vorbe ai grait Mareane... Lasa ca vine si la tine soarele, n-o fi asa mereu! Dar trebuie sa ne adaptam la context, nu sa fim slugi la masini (cum zicea un coleg mai adineauri...). Eu te-as pune pe tine presedinte, ca sigur scoti tara din criza Respectele mele pentru ca nu gandesti ca un copil de bani gata... si ca esti pe picioarele tale! Bafta cu ce mai urmeaza, eu zic ca ti-ar sta bine intr-un E39
__________________
Ex: '98 Daewoo Tico SX -> sold!
Ex: '00 Daewoo Cielo Hatchback -> sold!

Now: '01 VW Golf variant -> no topic
B-99-SAA is offline  
Old 02-11-10, 12:13   #274
JusT_SaY_BoBo
VW Driver

Stage 5
 
JusT_SaY_BoBo's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 2,353
Member of:
[VW]
Default Re: E36 - Bmw

intr-un fel imi pare rau ca renunti la e36...dar in alt fel ma bucur pentru tine ca vrei sa treci la altcv(nu cont e46,e39,verde sa fie))am urmarit topicul de la inceput doar ca nu am postat.intradevar cred ca e cel mai bun motiv sa te inveselesti intr-o zi destul de aiurea.mie asa mi se intampla!sa ai bafta sa iasa asa cum vrei tu si sa pui mana pe o masina pe masura!!
ps.nu ai neamuri prin iasi?)
__________________
My Baby


Vand odorizante California Scents!!! 20 ron bucata!!! Just_Say_Bobo@yahoo.com
JusT_SaY_BoBo is offline  
Old 02-11-10, 13:53   #275
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

crysty.bobok - oricand cu cea mai mare placere

liviu tex - ma duc la Petrom sa bag motorina Liviu stii tu !!!!!!!

Gyo*TDS - deocamdata vreau sa vand masina,sa intru intr-o afacere cu un amic !!! dupa vreo 3-4 luni se anunta profit frumos !!sa speram ca va iesii bine ...desii risc cam mult la 20 d ani nu am ce sa fac NU RISTI NU CASTIGI !!!

SB09HMM - DACA ERA VERDE NU O VINDEAM !!!

B-99-SAA - Existau vorbe ca mi-am luat masina din banii parintilor,afla ca sunt unii "basinosi" p acest topic care isi modifica masina pe banii parintilor, care dadeau drifturi cu masina,a picat masina (sa nu afle tata,sau mama te rog ,nu pune poze, nu pune filme cu mine) afla ca tata mie nu imi da un ban,si tot ma cearta cand vede filmele de pe youtube (si acum dupa un an de zile ) si sunt p banii mei ..asta e toti avem perioade bune si perioade mai putin bune in viata....dar nimic nu ne impiedica sa fim uniti si sa respectam sigla "BMW"

JusT_SaY_BoBo - bruneta cu care am fost sambata seara la Ploiesti si Duminica la Rasnov are bunicii din partea mamei IN IASI !!!....cine stie cand ajung p acolo daca va iesii bine intre mine si ea !iar in preajma mea te inveselesti in orice moment )))))
Marian_nebunu is offline  
Old 02-11-10, 14:00   #276
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: E36 - Bmw

Frate...urmaresc topicul tau de mult...de fiecare data cand eram suparat Marean care este ma facea sa rad...ce sa spun...sa ai bafta cu planurile tale si peste ceva timp sa ne vedem bine cu una verde asa cum iti place tie...respectul meu
Sir 10 is offline  
Old 02-11-10, 14:07   #277
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Sir 10 View Post
Frate...urmaresc topicul tau de mult...de fiecare data cand eram suparat Marean care este ma facea sa rad...ce sa spun...sa ai bafta cu planurile tale si peste ceva timp sa ne vedem bine cu una verde asa cum iti place tie...respectul meu
chiar sunt uimit de cati useri urmareau topicul meu va promit ca indiferent ))daca voi mai avea bmw sau nu ) caterinca tot fac sa intretin atmosfera pe forum ...

iti multumesc...te saluta marean care este !!!!!!!!!!!!!
Marian_nebunu is offline  
Old 02-11-10, 14:12   #278
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
chiar sunt uimit de cati useri urmareau topicul meu va promit ca indiferent ))daca voi mai avea bmw sau nu ) caterinca tot fac sa intretin atmosfera pe forum ...

iti multumesc...te saluta marean care este !!!!!!!!!!!!!
Pana la urma nu o masina ne apropie...ci pasiunea care este in fiecare fost/actual/viitor posesor de bmw...o prietenie este mai presus de toate din pct meu de vedere...si din cate vad esti un baiat de nota 10!P.S Forumul e trist fara tine
Sir 10 is offline  
Old 02-11-10, 14:17   #279
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
crysty.bobok - oricand cu cea mai mare placere

liviu tex - ma duc la Petrom sa bag motorina Liviu stii tu !!!!!!!

Gyo*TDS - deocamdata vreau sa vand masina,sa intru intr-o afacere cu un amic !!! dupa vreo 3-4 luni se anunta profit frumos !!sa speram ca va iesii bine ...desii risc cam mult la 20 d ani nu am ce sa fac NU RISTI NU CASTIGI !!!

SB09HMM - DACA ERA VERDE NU O VINDEAM !!!

B-99-SAA - Existau vorbe ca mi-am luat masina din banii parintilor,afla ca sunt unii "basinosi" p acest topic care isi modifica masina pe banii parintilor, care dadeau drifturi cu masina,a picat masina (sa nu afle tata,sau mama te rog ,nu pune poze, nu pune filme cu mine) afla ca tata mie nu imi da un ban,si tot ma cearta cand vede filmele de pe youtube (si acum dupa un an de zile ) si sunt p banii mei ..asta e toti avem perioade bune si perioade mai putin bune in viata....dar nimic nu ne impiedica sa fim uniti si sa respectam sigla "BMW"

JusT_SaY_BoBo - bruneta cu care am fost sambata seara la Ploiesti si Duminica la Rasnov are bunicii din partea mamei IN IASI !!!....cine stie cand ajung p acolo daca va iesii bine intre mine si ea !iar in preajma mea te inveselesti in orice moment )))))
mare sandilau! ia un lighean,un pochet de ariel cand te duci! sti tu ce sa faci cu ele cand ajungi!!!
liviu tex is offline  
Old 02-11-10, 14:19   #280
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Sir 10 View Post
Pana la urma nu o masina ne apropie...ci pasiunea care este in fiecare fost/actual/viitor posesor de bmw...o prietenie este mai presus de toate din pct meu de vedere...si din cate vad esti un baiat de nota 10!P.S Forumul e trist fara tine
aparentele inseala frate! e un figurant basinos! numa' harfe pe el!
liviu tex is offline  
Old 02-11-10, 14:23   #281
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
aparentele inseala frate! e un figurant basinos! numa' harfe pe el!
Oare acesta sa fie motivul pentru care iti este prieten? Neah!
Sir 10 is offline  
Old 02-11-10, 14:32   #282
Marian_nebunu

Stage 5
 
Marian_nebunu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 4,070
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by liviu tex View Post
aparentele inseala frate! e un figurant basinos! numa' harfe pe el!
Livu )) taci ca dau telefon lu' Nijna )))))))

Sir 10 - mai sunt si baieti care glumesc...asta e !!!tinem forumul treaz ...eu inebunesc cand ma intalnesc cu baietii si incep (mi-am pus axe,mi-am pus injectoare) cand ii aud ma ia capu )) le-am zis baaaaa povestiti ma si voi alte lucruri lasati dreacu masinile ca aveti topic p 4tuning scrieti acolo modificarile dar cu cine sa te intelegi ))?????
si sa stii Liviu Valores e fratele meu o bomboana de barbat bines, bines ,ce moare toate dupe el

Marian_nebunu is offline  
Old 02-11-10, 14:36   #283
B-99-SAA
Daewoo Driver

Stage 5
 
B-99-SAA's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 3,540
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
Livu )) taci ca dau telefon lu' Nijna )))))))

Sir 10 - mai sunt si baieti care glumesc...asta e !!!tinem forumul treaz ...eu inebunesc cand ma intalnesc cu baietii si incep (mi-am pus axe,mi-am pus injectoare) cand ii aud ma ia capu )) le-am zis baaaaa povestiti ma si voi alte lucruri lasati dreacu masinile ca aveti topic p 4tuning scrieti acolo modificarile dar cu cine sa te intelegi ))?????
si sa stii Liviu Valores e fratele meu o bomboana de barbat bines, bines ,ce moare toate dupe el

Gata ma ca iar se sperie Liviu ca citeste cine nu trebuie Da man, ai dreptate, caterinca e caterinca... mai bati un apropo si de masina, dar nu mereu. Pentru masini avem forum si evenimente, in rest... veselie sa fie, ca o viata ai.... Bafta la vandut pisica

PS: Stiu ca nu ti-au luat ai tai masina, si ca te intretii singur, d-aia am zis ca apreciez! Si ii stiu si p-aia care le e frica de poze si filmulete cu masinile lor, ca daca afla tati... se inchide topicu si se taie finantele pentru "tiuning"
B-99-SAA is offline  
Old 02-11-10, 14:37   #284
Sir 10

Stage 5
 
Sir 10's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 719
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
Livu )) taci ca dau telefon lu' Nijna )))))))

Sir 10 - mai sunt si baieti care glumesc...asta e !!!tinem forumul treaz ...eu inebunesc cand ma intalnesc cu baietii si incep (mi-am pus axe,mi-am pus injectoare) cand ii aud ma ia capu )) le-am zis baaaaa povestiti ma si voi alte lucruri lasati dreacu masinile ca aveti topic p 4tuning scrieti acolo modificarile dar cu cine sa te intelegi ))?????
si sa stii Liviu Valores e fratele meu o bomboana de barbat bines, bines ,ce moare toate dupe el

Pacat ca nu mai sunt in Bucuresti la facultate,ma ingras cu 10 kg daca ma intalnesc cu tine Sunt pasionat de masini dar vorbim limitat si despre ele...nu trebuie ca ele sa ne ghideze in viata Hai ca deja am postat prea mult pe topicul tau si acum imi sare vreunu in cap ca nu este forum de socalizare Bafta maxima Marean care este
Sir 10 is offline  
Old 02-11-10, 14:40   #285
liviu tex

Stage 5
 
liviu tex's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Posts: 1,876
Default Re: E36 - Bmw

Quote:
Originally Posted by Marian_nebunu View Post
Livu )) taci ca dau telefon lu' Nijna )))))))

Sir 10 - mai sunt si baieti care glumesc...asta e !!!tinem forumul treaz ...eu inebunesc cand ma intalnesc cu baietii si incep (mi-am pus axe,mi-am pus injectoare) cand ii aud ma ia capu )) le-am zis baaaaa povestiti ma si voi alte lucruri lasati dreacu masinile ca aveti topic p 4tuning scrieti acolo modificarile dar cu cine sa te intelegi ))?????
si sa stii Liviu Valores e fratele meu o bomboana de barbat bines, bines ,ce moare toate dupe el

pai e si frumos ma! prezenta frate!! nu ai vazut cum am aparut duminica cu paru asa pe'o parte,pantalonii aia fara buzunare,pantofi prada cu tocu'n fata jeaca de stofa...plm!
liviu tex is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -