Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Piese BMW de vanzare

Reply
 
Thread Tools
Old 09-10-10, 13:20   #16
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Thumbs up Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Quote:
Originally Posted by ovy78 View Post
up...........
Anunt valabil............
ovy78 is offline   Reply With Quote
Old 09-10-10, 22:56   #17
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

mie in mesaj mi-ai zis ca s-au dat. puteai sa zici ca nu poti sa le vinzi la pretul oferit de mine! cred ca era mai frumos sa arati un oarecare respect pentru cineva care ti-a facut o oferta la produsele oferite de tine.
__________________
sal
cozo is offline   Reply With Quote
Old 09-10-10, 23:22   #18
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

bine ca are timp sa dea din taste pe alte topicuri fara rost. Pacat de varsta.
turb0 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 08:50   #19
cozo
Inferno Motorsport Member

Stage 5
 
cozo's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,383
Member of:
[Inferno Motorsport]
Default Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

probabil ca vrea sa faca mooooolte posturi..... seriozitate - ZERO!
cozo is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 10:22   #20
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Smile Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Salutare Domnilor,

-cine a ofertat primul a fost servit , dar din pacate nu a mai dat nici un semn si din acesta cauza s-au pus din nou in vanzare.........
- nu fac afaceri cu bani la salariu si nu dau in rate..................la 250 cumpra tu din alte parte ..........sa vad ce gasesti...........
-nu ma intreseaza sa dau din taste aiurea.......pe alte topicuri dau numai cand vad prostia omeneasca ce poate sa debiteze....
-nu este singurul forum unde se poate vinde .........etc.
-cine a cumparat de la mine stie ca sunt serios fata de alti.......


Cu stima,
ovy78 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 11:57   #21
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Quote:
Originally Posted by ovy78 View Post

e topicuri dau numai cand vad prostia omeneasca ce poate sa debiteze....

Quote:
Originally Posted by turb0 View Post
Pretul pentru admisie este de 350 ron iar rampa separat 300 ron.
Quote:
Originally Posted by ovy78 View Post
Parca ti-ai mai revenit cu pretul , haaaa prima data cereai 600 ron............ai grija te ucide concurenta .............
Quote:
Originally Posted by turb0 View Post
haaa alt papagal, si tu. daca te uitai bine, ceream si pe injectoare, si pe rampa, cu totul. du-te si vezi-ti de treaba in alta parte, nu am hemoroizi, daca as fi avut, m-ai fi scapat tu de muuult de ei. PA

P.S ai grija , la varsta ta te ucide prostia ; nu iti vei mai reveni. Nu stiu despre ce concurenta vorbesti, nu e absolut nicio concurenta. tastaturistule, get a life



Cine cumpara discuri,placute, are din partea lui un tratament gratuit pentru hemoroizi. Desteptule, care esti tu papagal
turb0 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 15:33   #22
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Thumbs up Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Quote:
Originally Posted by turb0 View Post
Cine cumpara discuri,placute, are din partea lui un tratament gratuit pentru hemoroizi. Desteptule, care esti tu papagal
vad ca te cam ataci .............ai o problema .........i-ti place bula????............cred ca ai inteles.......

DACA AI CEVA DE VANDUT VINE LA UN PRET ONORABIL ...........NU LA JAPCA...........CA MAI SUNT SI ALTI CA MINE CARE O SA TE F.... IN GURA CAND VAD CE PRETURI AI ........

Last edited by ovy78; 10-10-10 at 15:38.
ovy78 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 15:41   #23
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default invata sa scrii, redusule

Quote:
Originally Posted by ovy78 View Post
vad ca te cam ataci .............ai o problema .........i-ti place bula????............cred ca ai inteles.......

DACA AI CEVA DE VANDUT VINE LA UN PRET ONORABIL ...........NU LA JAPCA...........CA MAI SUNT SI ALTI CA MINE CARE O SA TE F.... IN GURA CAND VAD CE PRETURI AI ........

N am ce sa mai comentez. Limbajul tau intr-adevar lasa mult de dorit. Chiar n-am ce sa-ti cer.

'Cred ca ai inteles....'
turb0 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 16:27   #24
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Thumbs up Re: invata sa scrii, redusule

Quote:
Originally Posted by turb0 View Post
N am ce sa mai comentez. Limbajul tau intr-adevar lasa mult de dorit. Chiar n-am ce sa-ti cer.

'Cred ca ai inteles....'
Acuma ai dat-o la intors, e treaba cu "limbajul" s-au cum jermanesti tu lumea pe net .......cu preturile tale,te deranjeaza un adevar???

Daca crezi ca rampa ta de injectoare si cu galeria fac 600 ron te inseli ........nu o sa vinzi niciodata la bani astia mai ales ca sunt sh...

Last edited by ovy78; 10-10-10 at 16:39.
ovy78 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 19:30   #25
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Ai ajuns la 31 de ani si nici nu stii sa scrii, [s-au cum jermanesti] forma corecta ar fi "SAU cum jeCmanesti" , [i-ti place bula????] ar fi aici "ITI place bula????"
pretul ala era in vara, nu are rost sa-ti dau explicatii sau sa-mi pun mintea cu un redus ca tine. Esti prost si punct. Nu are rost sa intru in polemici cu un analfabet ca tine.
A fost ultimul post pe un topic de 2 lei. Nu recomand nimanui sa cumpere de la el. Un moderator sper sa faca curat.
turb0 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 22:44   #26
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Thumbs up Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Quote:
Originally Posted by turb0 View Post
Ai ajuns la 31 de ani si nici nu stii sa scrii, [s-au cum jermanesti] forma corecta ar fi "SAU cum jecmănești" , [i-ti place bula????] ar fi aici "ITI place bula????"
pretul ala era in vara, nu are rost sa-ti dau explicatii sau sa-mi pun mintea cu un redus ca tine. Esti prost si punct. Nu are rost sa intru in polemici cu un analfabet ca tine.
A fost ultimul post pe un topic de 2 lei. Nu recomand nimanui sa cumpere de la el. Un moderator sper sa faca curat.
CAUTA IN DEX .........SI PE URMA SA POSTEZI " I-TI PLACE" SE SCRIE SI IN FORMA ASTA

JECMANESTI NU EXZISTA IN DEX ASA CA TU GRESESTI FORMA CORESTA ESTE A JECMĂNÍ

PANA A MA CATALOGA PE MINE SAU A MA JUDECA UITATE LA TINE SI VEZI CA ESTI CAM COMPLEXAT..........SUFERI BAETASULE........

"CAND ESTI PROST TE DOARE"


CRED CA ESTI UN TEPAR PE ACEST FORUM VANDE LA UN PRET ECHITABIL UN PRODUS SH .......
ovy78 is offline   Reply With Quote
Old 10-10-10, 23:30   #27
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default El ESTE care ESTE !

Quote:
Originally Posted by ovy78 View Post
CAUTA IN DEX .........SI PE URMA SA POSTEZI " I-TI PLACE" SE SCRIE SI IN FORMA ASTA

JECMANESTI NU EXZISTA IN DEX ASA CA TU GRESESTI FORMA CORESTA ESTE A JECMĂNÍ

PANA A MA CATALOGA PE MINE SAU A MA JUDECA UITATE LA TINE SI VEZI CA ESTI CAM COMPLEXAT..........SUFERI BAETASULE........

"CAND ESTI PROST TE DOARE"


CRED CA ESTI UN TEPAR PE ACEST FORUM VANDE LA UN PRET ECHITABIL UN PRODUS SH .......
Alo, tarane...se uita lumea la noi. OTV direct.

Episodul 5.

http://dexonline.ro/definitie/jecm%C4%83ni

jecmăní vb., ind. prez. 1 sg. și 3 pl. jecmănésc, imperf. 3 sg. jecmăneá; conj. prez. 3 sg. și pl. jecmăneáscă -> esti un prostalan imens, MAXIM !

I-ti ? in ce dex scrie ca este corect sa-l folosesti intr-o fraza ?! )) Dumnezeule...mare e gradina ta.


Pana una alta, poate le explici la baieti, la 31 de ani ( pierduti ) ce inseamna : " EXZISTA ". In dexul meu se scrie " exista "...dar tu ai un dex pentru taranoi, trogloditule.

Nu o mai face pe desteptul ca tot mai prost esti


P.S ( in stanga tastaturii, ai un buton, scrie Caps Lock pe el...nu l-ai descoperit, ia vezi, ce face )

P.S 2 ( In Episodul 6 vom reveni cu acest specimen si vom incerca conjugarea verbului ' a fi ' , dupa care vom ajunge la verbul ' a jecmani ' - teaser https://www.youtube.com/watch?v=6S3nOualR9k - )

Last edited by turb0; 10-10-10 at 23:34.
turb0 is offline   Reply With Quote
Old 11-10-10, 19:10   #28
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Thumbs down Re: El ESTE care ESTE !

Quote:
Originally Posted by turb0 View Post
Alo, tarane...se uita lumea la noi. OTV direct.

Episodul 5.

http://dexonline.ro/definitie/jecm%C4%83ni

jecmăní vb., ind. prez. 1 sg. și 3 pl. jecmănésc, imperf. 3 sg. jecmăneá; conj. prez. 3 sg. și pl. jecmăneáscă -> esti un prostalan imens, MAXIM !

I-ti ? in ce dex scrie ca este corect sa-l folosesti intr-o fraza ?! )) Dumnezeule...mare e gradina ta.


Pana una alta, poate le explici la baieti, la 31 de ani ( pierduti ) ce inseamna : " EXZISTA ". In dexul meu se scrie " exista "...dar tu ai un dex pentru taranoi, trogloditule.

Nu o mai face pe desteptul ca tot mai prost esti


P.S ( in stanga tastaturii, ai un buton, scrie Caps Lock pe el...nu l-ai descoperit, ia vezi, ce face )

P.S 2 ( In Episodul 6 vom reveni cu acest specimen si vom incerca conjugarea verbului ' a fi ' , dupa care vom ajunge la verbul ' a jecmani ' - teaser https://www.youtube.com/watch?v=6S3nOualR9k - )


Ca tu tare gramatical ai scris la tine pe forum .........


Pacat ca nu ai identitate pe forum ...........

Hai pa ca nu facem chat


ovy78 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-10, 10:42   #29
turb0

Stage 5
 
turb0's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,617
Member of:
[Echipa de sprijin]
Default Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

Esti foarte prost,again. Sper sa iti intre in cap, saracule.
turb0 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-10, 20:30   #30
ovy78

Stage 4
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 170
Thumbs up Re: SPORT BRAKE DISC ZIMMERMANN +PLACUTE FRANA TEXTAR SPATE BMW E30

up....

Pretul ramane valabil 350 ron
ovy78 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -