Go Back   Forum 4Tuning > Curse > PROVOCARI

PROVOCARI Locul in care puteti lansa provocari

Reply
 
Thread Tools
Old 29-07-08, 17:51   #31
zGb

Stage 5
 
zGb's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 1,999
Member of:
[Insomnia]
[Honda]
[SUBARU]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

el pana la 150 cred ca are wheelspin...
zGb is offline   Reply With Quote
Old 29-07-08, 20:46   #32
ono41

Stage 5
 
ono41's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 1,008
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Cursele ce vor urma sa fie vor fi doar de placere. Nu stricati acest topic prin carcota sau rautati pentru ca nu are rost si oricum voi sterge tot ce e rautacios in urmatoarele topicuri pentru ca in aceasta sectiune sunt moderator.

PS. Salutari tuturor si hai sa incercam sa facem ceva frumos si sa ne simtim bine.
__________________
www.ono41.ro (NOU)
ono41 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 00:50   #33
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

O cursa foarte ,foarte interesanta,ar fi intre maff si dz1
de acord ?
acum cine-l stie pe maftei ..
sa arunce vorbele .. si ala e ..
mi-e greu sa cred ca maftei n-o sa se dea ..
de ce a mai facut masina ..
apoi sebi ..
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 01:19   #34
DoDo NSL
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
DoDo NSL's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 1,047
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[SEAT]
[AUDI]
[2 Roti]
Talking Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

asteptam cu nerabdare toti .... daca se poate EvLSantos .. ne satisfaci si noua curiozitatea cu un video ? binenteles daca baietii vor ..
DoDo NSL is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 15:50   #35
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Quote:
Originally Posted by UGA View Post
....
eu am avut placerea sa ma dau cu Virgil acum vreo 3 ani parca....pe autostrada spre Pitesti...cand s-a dat cu Andrei Tentean.(subaru) mi-ar fi placut si cu Andrei dar...nu am apucat...am pierdut.....dar spre onoarea mea.....destul de frumos..stiu ca a ramas uimit...de ..kadett..insa daca aveti posibilitatea...si cat de cat o masina....incercati cu virgil..e un bait de nota 10...si o sa aveti indiferent de rezultat....o experienta placuta...

UGA
Merg pe spusele lui UGA.
Cu parere de rau vreau sa va spun public ce i-am spus si lui Virgil.
Chiar daca in trecut am avut dispute neprincipiale cu Virgil acum e altceva.
As fi incantat de inca o cursa cu Virgil dar nu sunt tastaturist si trebuie sa aman, doarece fara masina ar fi o cursa de vorbe.
Momentan mai astept piese la masinuta, vin greu sunt multe pe comanda iar eu fac ce stiu dupa capul si in ritmul meu.
Daca Virgil sta mai mult sau mai revine showul este garantat iar daca cineva are o masina de adus cu cca 1000cp sau peste voi fi la start fara "calificari".
Cometarile si rautatile unora ma lasa rece!

Last edited by SEBASTIAN; 30-07-08 at 15:54.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 17:52   #36
Raul_WST

Stage 3
 
Raul_WST's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 84
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Exact raspunsul la care se asteptau toti de pe forum. E bine totusi ca esti modest "daca cineva are o masina de adus cu cca 1000cp sau peste voi fi la start fara "calificari"."
Am si eu o intrebare.. Masina asta pentru ce o tot modifici daca nici macar intr-un cadru legal nu te vede lumea?

Rog sa fiu scuzat pentru offtopic dar cand vad lume asa visatoare imi vine sa vars
Raul_WST is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 19:41   #37
lascarica
Super Moderator

Stage 5
 
lascarica's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 4,330
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Quote:
Originally Posted by Raul_WST View Post
Exact raspunsul la care se asteptau toti de pe forum. E bine totusi ca esti modest "daca cineva are o masina de adus cu cca 1000cp sau peste voi fi la start fara "calificari"."
Am si eu o intrebare.. Masina asta pentru ce o tot modifici daca nici macar intr-un cadru legal nu te vede lumea?

Rog sa fiu scuzat pentru offtopic dar cand vad lume asa visatoare imi vine sa vars
N.A : Am sa sterg eu ambele posturi dupa ce userul de mai sus citeste raspunsul.

Raul, Sebastian nu are de ce sa fie modest...daca vine la curse legala NU SE DA NIMENI cu el...pentru ce sa vina,sa faca poze ?... Lumea nu-l vede in cadru legal atata timp cat in acel cadru legal nu e prezenta nici o masina+sofer apropiati ca performanta la 402m...ce este neclar ?..De modificat,probabil ca o modifica pentru ca este pasionat si pentru ca ii place ca aceasta masina sa-i ofere satisfactii deosebite la condus si in eventuale curse de drag...ca oricare altul
Pe de alta parte...scuza-ma ,dar poate nu era cazul sa te iei tu de el...observ ca ai o masina foarte scumpa si performanta...nu cred ca te-a vazut cineva macar la un numar egal cu 5% din cursele la care a participat userul sebastian...sa-mi fie cu iertare...ar trebui sa nu-ti mai vina sa versi...sau sa versi in alta parte Raul...
__________________
...
un cumul de idei si de concepte, menite sa ne confere identitate, inglobate intr-un pachet avand capacitatea de a le perpetua...
*Ma destind jongland cu propriile-mi ganduri in vasta cultura de amintiri trecute si viitoare*
Gold_Fm - purest form of entertainment music; Romānia Muzical - only music.
lascarica is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 20:38   #38
Raul_WST

Stage 3
 
Raul_WST's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 84
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Ok am inteles ce era de inteles, ramane totusi de vazut eventuala cursa Supra vs Subaru in cazul in care se va tine. Ma bucura totusi faptul ca in Romania deja a inceput sa se vorbeasca de masini de la 500 cp in sus, ceea ce acum 3 - 4 ani era o raritate.

@Onoriu.. Poti da mai multe detalii despre victimele lu` Virgil pentru ca totusi daca intre tine si el a existat o cursa pe care tu ai pierdut-o banuiesc ca totusi o masina de 500 cp nu are nici cea mai mica sansa.
Raul_WST is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 21:51   #39
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Off..cum era de asteptat ,numai offtopicuri si nici o provocare,oare o sa se treazeasca baietii si sa raspunda la provocari sau doar sa se uite?
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 30-07-08, 22:53   #40
MauS

Stage 5
 
MauS's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,375
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Astept un raspuns cu privire la o cursa pe 400 de metrii. Pe 1000 stiu exact rezultatul chiar daca si acei 400 par aproape irealizabili.
MauS is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 01:26   #41
phaeton
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
phaeton's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 954
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[SKODA]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/31937-e30-dgh-fra/page-51.html ?
phaeton is offline   Reply With Quote
Old 31-07-08, 16:37   #42
kidu2006

Stage 5
 
kidu2006's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Mi-am permis sa-mi dau si eu cu parerea...adica mai mult sa pun o intrebare...oare o Hayabusa sau oricare motor mai "cipuit" condus de 2 maini mai "sprintene" ar avea vreo sansa?
Si alta intrebare,in cat timp ia Japoneza suta?
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
kidu2006 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-08, 11:56   #43
Alex_55

Stage 5
 
Alex_55's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,234
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

Quote:
Originally Posted by kidu2006 View Post
Mi-am permis sa-mi dau si eu cu parerea...adica mai mult sa pun o intrebare...oare o Hayabusa sau oricare motor mai "cipuit" condus de 2 maini mai "sprintene" ar avea vreo sansa?
Si alta intrebare,in cat timp ia Japoneza suta?
in mod normal cam orice e peste 6 ar putea bate masina asta dar coteaza mult soferul motoretei, si un 600cmc cred ca poate bate masina asta cu cineva bun la ghidon !
Alex_55 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-08, 14:53   #44
blazeyblaze
Afro Samurai

Stage 5
 
blazeyblaze's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,691
Member of:
[AUDI]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

in principiu nu cred ca e greu sa gasim pe cineva cu o motoreta si sa fie si capabil
dan e cel mai sigur sa poata gasi pe cineva
blazeyblaze is offline   Reply With Quote
Old 01-08-08, 18:08   #45
Bytzu
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Bytzu's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 810
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Toyota Supra VS Oricine peste 500 HP

daca deja s-a ajuns la motorete, o sa vorbesc si eu cu cineva,are un motor destul de dragut, pana atunci mai vedem...

noi vorbim vorbe, totul e sa vrea virgil inca 2 roti la start...
__________________
BMW for ever
Ford for fun
Pejo for citymode
Bytzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -