Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo

Reply
 
Thread Tools
Old 02-07-09, 23:56   #16
Bebe4ever

Stage 2
 
Bebe4ever's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 56
Default Re: MBM Tuning a adus la 4TuningDays ce a avut mai bun

Quote:
Originally Posted by tox View Post
N-a modificat nimic MBM-u, cand aveau sediul pe Fundeni, le-am imprumutat eu un disc polizor/slefuitor ca nici d-ala n-aveau in garaj, sa dea vopseaua jos de pe un set de jante. Ei aduc masini gata modificate afara, nu va fi niciodata un tuner autentic cum e ABT,MTM,G-Power,Oettinger, si mai puneti voi cativa. Aici s-a vazut cine are banu gros si relatii, ca cine si-o fi modificat masinile la MBM decat Patrascu, vedeta de Dorobanti ? A, si cativa d-astia mai mici care au stat dupa un set de jante 6 luni, dupa o turbina 4 luni, etc.
4 - 6 luni?!? Poate 14 - 16 luni...
Bebe4ever is offline   Reply With Quote
Old 04-07-09, 19:37   #17
Bmwaldo

Stage 5
 
Bmwaldo's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 6,772
Default Re: MBM Tuning a adus la 4TuningDays ce a avut mai bun

Quote:
Originally Posted by tox View Post
N-a modificat nimic MBM-u, cand aveau sediul pe Fundeni, le-am imprumutat eu un disc polizor/slefuitor ca nici d-ala n-aveau in garaj, sa dea vopseaua jos de pe un set de jante. Ei aduc masini gata modificate afara, nu va fi niciodata un tuner autentic cum e ABT,MTM,G-Power,Oettinger, si mai puneti voi cativa. Aici s-a vazut cine are banu gros si relatii, ca cine si-o fi modificat masinile la MBM decat Patrascu, vedeta de Dorobanti ? A, si cativa d-astia mai mici care au stat dupa un set de jante 6 luni, dupa o turbina 4 luni, etc.
detalii detalii
Bmwaldo is offline   Reply With Quote
Old 15-05-15, 07:04   #18
razvan1974

Stock
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 3
Default Re: MBM Tuning a adus la 4TuningDays ce a avut mai bun

un nenorocit boby si cu nevasta sa !a inselat zeci de oamneni cu sute de mii de euro si a fugit!!!!!il cauta lumea acasa la el in paradisul verde!un excroc ordinar, un jeg
razvan1974 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -