Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar CAR AUDIO > Amplificatoare auto & stuff

Amplificatoare auto & stuff Amplificatoare Auto, Statii, Cabluri, Condensatoare, Baterii Deep Cycle, audio

Reply
 
Thread Tools
Old 18-06-13, 11:56   #16
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: vand dd z1a

La 2200 se baga careva???
teddyb is offline   Reply With Quote
Old 06-07-13, 10:04   #17
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: DD Z1A...the KING

O mica paranteza pt cine intreaba,se informeaza si cere pqreri despre mine si despre produs in stanga si in dreapta...
Nu sunt tepar,sunt de atata timp in cercul asta,ma mai stie si pe mine lumea caraufio si nu ma fac de *** pt nimeni si pt nik!!
Dau amplifu din mptive de spatiu in masina,prefer sa investesc in puterea motorului,nu am loc sa fac ce doresc in ea.
Amplifu e luat si garantat de campionul db drag roberto tondi,cunostiinta personala si cuvantul lui a fost suficient pt mine ca merge cum trb sa mearga.nu am deskis si nu sut curios sa desfac ampu,nu bag mana in foc nici pt mine ca ampu o fi sau nu reparat,tot ce stiu eate ca MERGE CUM TREBUIE SA MEARGA!!in cazul in care a trebuit rectificat ceva,cred ca a stiut un campion european sa il faca la cine trebuie ca sa nu aibe probleme!!
Prefer proba personala,sa aveti 2 + si 2 - si il punem la treaba!!
Amplifu pleaca functionand de la mine,NU ACCEPT RECLAMATII ULTERIOARE!!nu ma intereseaza daca se descopera sau nu ca a fost reparat atata timp cat el merge in modul lui de functionare ca de fabrica!nu am avut probleme cu el sa intre in protectie sa sa nu se comporte cum trebuie!!nu las 1ban din 2200ron...este exact 50% mai putin ca pretul cu care lam luat acu cateva luni!!!e cel mai ieftin si cel mai coios amplif din tara in banii astia!!!si cred ca 110% stiu trb asta!!! Pot sa ma deplasez cu masina pt proba personala pe o raza de 200km iar 50% din benzina imi plateste clientul dus/intors (a mea consuma 10%)!
Sper ca am fost clar...alte nelamuriri,aici sau pe pm sau la tel!!!
teddyb is offline   Reply With Quote
Old 11-07-13, 08:53   #18
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: DD Z1A...the KING

Uuuuuppp!!!

Un 4.1kw la 12v...date de fabricant...sunt curios cat scoate peste la un test adevarat!!
teddyb is offline   Reply With Quote
Old 14-07-13, 23:06   #19
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: DD Z1A...the KING

am fost rugat sa fac niste foto cu el naked...


teddyb is offline   Reply With Quote
Old 24-07-13, 11:18   #20
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: DD Z1A...the KING

Duminica duminica 28/07 ajung prin bucuresti....cine doreste,pot sa il aduc cu mine amplifu!!
teddyb is offline   Reply With Quote
Old 14-08-13, 17:57   #21
DANY SXX

Stage 5
 
DANY SXX's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 654
Member of:
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: DD Z1A...the KING

mai e valabil ?
DANY SXX is offline   Reply With Quote
Old 14-08-13, 17:59   #22
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: DD Z1A...the KING

La sf saptamanii am raspunsul daca inca mai este sau nu valabil.mom este rezervat.
teddyb is offline   Reply With Quote
Old 20-08-13, 09:54   #23
teddyb
Ford Driver

Stage 5
 
teddyb's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 907
Member of:
[FORD]
Default Re: DD Z1A...the KING

sold! closed!
teddyb is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -