Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Alte Anunturi Piese

View Poll Results: va place masina?
da 13 61.90%
nu 8 38.10%
Voters: 21. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-12-04, 15:22   #16
bavareze

Stage 4
 
bavareze's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 254
Default

eu o luasem de la altcineva cu 2 zile inainte. habar nu am. vezi ca firele alea de prin dreapta de langa baterie o sa iti faca probleme.
bavareze is offline  
Old 27-03-05, 23:21   #17
bavareze

Stage 4
 
bavareze's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 254
Default

nu stiu frate nici o buba, masina a stat si pe la mine vreo saptamana... cat despre intristare, intristeaza-te acum dupa ce ai lovit-o si ai slobozit-o si arata cum arata in clipa de fata... ca atata timp cat a fost la mine nu a patiti nimic!
__________________
- www.b66ama.com :: 41.000 km in South America on a BMW -
bavareze is offline  
Old 27-03-05, 23:34   #18
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

am lovit-o pentru ca m-a lasat hidraulica . . . una din conducte s-a spart si am ramas fara frane asa ca mai bine nu mai deschizi subiectu.

nu mai zic de faptu ca usile erau . . . . sau mai bine zis nu mai erau . . .

oricum a fost combinatia mea cu Adi asa ca nu mai conteaza . . . . pentru ce am luat-o eu e perfecta
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline  
Old 27-03-05, 23:49   #19
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

Si inca ceva . . . vezi ca ITP-ul era FALS si era sa ma aresteze aia la udriste cand m-am dus cu actele . . . cand mai vinzi masini cu acte naspa macar spune draq sa stiu cum actionez
Ford_V6 is offline  
Old 27-03-05, 23:52   #20
bavareze

Stage 4
 
bavareze's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 254
Default

orice accident are pana la urma o explicatie. ca altfel nu se intampla.

pe mine m-a uimit numai cum tu erai asa nemultumit ca ai luat o masina de la mine si asa repede, aflandu-se in grija ta, s-a dus.

ma cunosti tu pe mine, ai futut tu aceeasi femeie cu mine sau ce, de te apuci sa faci comentarii cu privire la mine? nici macar nu ma cunosti. vorbesti ca toti papagalii care habar nu au despre ce vorbesc. eu iti dau un sfat: nu mai pleca urechea la ce spun toate mustele...
bavareze is offline  
Old 28-03-05, 12:01   #21
disco3

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 347
Default

mama, mama ce s-au incins spiritele pe acilea, parerea mea este ca fieru e fier ba frate azi merge beton maine crapa, daca masina s-a stricat dupa ce ai luat-o aia e, putea crapa oricand, ghinion de nesansa.Nu este vina lu Ama ca ai ramas tu fara frane la o luna dupa ce ai luat-o, totusi si masina aia are o varsta, nu mai pui baza pe nimik din toata masina.
__________________
DON`T DRIVE FASTER, THAN YOUR GUARDIAN ANGEL CAN FLY...
E 30....
W 210...
Honda NX 650..
disco3 is offline  
Old 28-03-05, 14:02   #22
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

mai omule eu nu te-am acuzat pe tine de nimic . . . Doamne fereste . . . nu sunt idiot sa dau vina pe tine ca am ramas eu fara frane . . . ce naiba. . .

Din punctul meu de vedere singura culpa sa-i spunem ori a ta ori a lui ady a fost ca ITP-ul era fals. . . . atat . . in rest nimic de reprosat.

plus de asta treaba care am spus-o ca a fost masina la tine si e posibil sa aiba probleme . . . . sa fim seriosi . . . nici tu nu conduci chiar ca o baba mai sari cate un damb , o cale ferata ceva . . .

asa ca nu te mai enerva degeaba . . .k
Ford_V6 is offline  
Old 28-03-05, 23:27   #23
bavareze

Stage 4
 
bavareze's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 254
Default

ITP fals? frate hai ca sa te lamuresc: eu azi am cumparat masina cu 5.500.000 lei de la cineva cu ITP, cu carte, cu rezerva, cu instalatie hidraulica, cu casetofon, ma rog cu tot ce era pe ea, si la 2 zile i-am dat-o cu 12 milioane lui adi. cred ca am mers cu ea vreo 20km in tot acest timp... si parca mi-a mai dat si niste casete cu muzica dar pe alea mi le-am oprit.
bavareze is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -