Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 18-06-14, 15:23   #61
Archanghel

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,252
Default Re: [SERVICII] Garaj mecanica golf 1,2,3

Quote:
Originally Posted by zadeathgod View Post
salut,

am si eu o intrebare, cat ma costa sa refac instalatia electrica la un Golf 3 din '94, motorul de 1.6, varianta in 2 portiere.

instalatia si eventual niste maruntisuri pe la ea.

Multumesc frumos!
Nu-ti pot da pret exact, decat daca stiu ce este acolo si ce probleme are, dar pentru asa ceva, poate sa fie undeva intre 250 lei si ........... 200E, depind care este exact problema. Am si piese, si te si pot ajuta, dar doar de luni incolo, si numai cu un telefon in prealabil. Momntan 2 proiecte mari in derulare (2 golfuri 1). Daca chiar crezi ca te ot ajuta, suna-ma, ne vedem, si=mi xplici ce ai vrea sa faci.
Archanghel is offline   Reply With Quote
Old 30-07-14, 08:24   #62
colposionut

Stock
 
Join Date: Jul 2014
Posts: 1
Default Re: [SERVICII] Garaj mecanica golf 1,2,3

Salut! Am un Golf 3, motor 1.8 AAM benzina si am nevoie sa-mi schimb garnitura de chiuloasa pentru ca am scapat-o fara apa si s-a ars. Poti sa faci asta? Si daca da, cam cat ma costa? Multumesc!
colposionut is offline   Reply With Quote
Old 12-08-14, 15:39   #63
Archanghel

Stage 5
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,252
Default Re: [SERVICII] Garaj mecanica golf 1,2,3

Quote:
Originally Posted by colposionut View Post
Salut! Am un Golf 3, motor 1.8 AAM benzina si am nevoie sa-mi schimb garnitura de chiuloasa pentru ca am scapat-o fara apa si s-a ars. Poti sa faci asta? Si daca da, cam cat ma costa? Multumesc!
0726797479, din cauza proiectelor clientilor, sunt mai mult in garaj, da-mi un telefon, si stam de vorba exact cu ce este de facut, si u pret estimativ. Manopera petru asa ceva in jur de 70-100E, functie de ce vrei mai exact sa faci, daca doar iti faci tu chiulasa, sau ....... planat,..... functie de ce vrei sa fac eu, si ce poti face tu..........
Suna-ma si stam de vorba. Am mult de munca, si nu prea stau pe langa calculator ziua. Multumesc de intelegere.
Archanghel is offline   Reply With Quote
Reply
Thread Tools


- Copyright 2024 4Tuning -