Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > MERCEDES > Anunturi Auto Mercedes

Anunturi Auto Mercedes Masini Mercedes de vanzare si piese pentru Mercedes

Reply
 
Thread Tools
Old 21-01-13, 15:46   #1
Marica

Stage 5
 
Marica's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 655
Smile Vand proiect 190

Salutare, in urma multor nervi si bani mancati cu aceasta conserva, am decis sa o pun la vanzare, poate se gaseste altul sa o termine, ca eu simt ca nu prea mai pot. Este vorba de un 190E din 1988, avand la origine 2.0 benzina 120 cai. Dupa ce am bagat ceva banuti in motorul respectiv, s-a hotarat ca-i momentul sa rada de mine, asa ca a crapat. Am cautat altceva, si am ajuns la un motor din gama 111 provenind de pe un C-Clas din anul 1998. Este vorba de 1.8 de 122 cai insa este cel cu cheie cu cip scurta. Dupa multe probleme cu compatibiliatea pe tampoane si suporti, l-am pus pe masina ramanand insa problema instalatiei electrice. Masina are baterie noua, 4 gume noi de iarna, asigurare pana in 6.6.2013 si verificare pana in 6.12.2014.

AICI puteti gasi mai multe detalii

Pret 950e

Contact 0748330823
marica.swamp@yahoo.com
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Fotografie0315.jpg
Views:	41
Size:	135.1 KB
ID:	2665795  
__________________


“On a given day, a given circumstance, you think you have a limit. And then you go for this limit and you touch this limit, and you think, 'Okay, this is the limit'. And so you touch this limit, something happens and you suddenly can go a little bit further. With your mind power, your determination, your instinct, and the experience as well, you can fly very high.” (Ayrton Senna)



if it ain`t broke, fix it 'til it is
Marica is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -