Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SEAT > Anunturi Auto Seat

Anunturi Auto Seat Masini Seat de vanzare si piese pentru Seat

Reply
 
Thread Tools
Old 18-06-12, 20:00   #31
b37buf

Stage 5
 
b37buf's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 427
Default Re: vand kit FR Leon 2005

Quote:
Originally Posted by catalinct View Post
100e se cere pe bara de spate standard,preturile sunt f bune fata de cat sunt piesele noi,mai cauta sunt convins ca vei gasi aceeasi bara cu 100E....
man. eu vand piese de seat leon de ani buni. Chiar dezmembrez Seaturi Leon de mult timp. Ca sa intelegi si tu cum sta treaba cu vanzarile:

Bara spate normala Leon 1M nu se vinde cu mai mult de 200 RON
Bara fata normala Leon 1M se vinde intreaga cu 400 RON 100 EUR
Bara spate Top sport am vandut intr-adevar acum 2 ani(cand nu prea erau) cu 150 EUR
Bara fata de Cupra R 1M am vandut acum o luna cu 150 EUR
Bara fata de Top Sport nou nouta am vandut acum 3 ani cu 250 eur.

Inclusiv acum am la vanzare bara de spate de Leon 1P Cupra/ FR la 100 euro cu tot cu difuzor spate.

Cat despre preturi de dealer, nu cred ca este cazul sa facem comparatie.

Preturile tale pt. componente SH, sunt undeva duble fata de realitate. Bafta la vanzare. Ia-o ca pe un free UP!

Last edited by b37buf; 18-06-12 at 20:10.
b37buf is offline   Reply With Quote
Old 18-06-12, 21:17   #32
rmarti88

Stage 4
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 219
Default Re: vand kit FR Leon 2005

Quote:
Originally Posted by b37buf View Post
man. eu vand piese de seat leon de ani buni. Chiar dezmembrez Seaturi Leon de mult timp. Ca sa intelegi si tu cum sta treaba cu vanzarile:

Bara spate normala Leon 1M nu se vinde cu mai mult de 200 RON
Bara fata normala Leon 1M se vinde intreaga cu 400 RON 100 EUR
Bara spate Top sport am vandut intr-adevar acum 2 ani(cand nu prea erau) cu 150 EUR
Bara fata de Cupra R 1M am vandut acum o luna cu 150 EUR
Bara fata de Top Sport nou nouta am vandut acum 3 ani cu 250 eur.

Inclusiv acum am la vanzare bara de spate de Leon 1P Cupra/ FR la 100 euro cu tot cu difuzor spate.

Cat despre preturi de dealer, nu cred ca este cazul sa facem comparatie.

Preturile tale pt. componente SH, sunt undeva duble fata de realitate. Bafta la vanzare. Ia-o ca pe un free UP!
Da , acestea sunt preturi reale pentru piese sh! chiar nu ai o valva N75 cu J la sfarsit ?
rmarti88 is offline   Reply With Quote
Old 18-06-12, 22:23   #33
catalinct

Stage 5
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 414
Default Re: vand kit FR Leon 2005

Ce pot sa spun ,va admir perseverenta de a ma determina sa va las piesele la preturile care le vreti voi dar va dezamagesc,preturile raman la fel,ce nu inteleg eu este de ce va pierdeti vremea cu piesele mele daca sunt scumpe,eu cand vreau sa cumpar ceva si nu-mi convine pretul trec mai departe,nu ma apuc de facut teorii vanzatorului dar suntem fiecare cu ideile fiecaruia....
Piesele ori se vand la preturile solicitate ori nu se vand deloc.
catalinct is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -