Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Arcuri, Amortizoare si Frane

Reply
 
Thread Tools
Old 15-11-12, 23:33   #61
AirrideSystemsRomania

Stage 5
 
AirrideSystemsRomania's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 566
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Quote:
Originally Posted by andutzu_com View Post
cu plata in rate nu vindeti ? ))
de rate se ocupa banca noi aducem doar suspensii

Pentru 1007 se face special - nu trebuie sa existe. Ne-am obisnuit deja sa avem proiecte unicat

Ai pret pe pm
__________________
Suspensii pe aer - CUSTOM - pentru aproape orice auto
https://forum.4tuning.ro/462-arcuri-a...oape-auto.html



FB: Airride Custom Romania
office@suspensiipeaer.ro
LIKE PLS :
https://www.facebook.com/pages/Airrid...5062914?ref=hl

0722536774
www.suspensiipeaer.ro
AirrideSystemsRomania is offline   Reply With Quote
Old 24-11-12, 23:57   #62
mister zizu

Stage 4
 
Join Date: May 2009
Posts: 229
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Quote:
Originally Posted by AirrideSystemsRomania View Post
de rate se ocupa banca noi aducem doar suspensii

Pentru 1007 se face special - nu trebuie sa existe. Ne-am obisnuit deja sa avem proiecte unicat

Ai pret pe pm
am o vaga impresie ca pretul il face dupa fata clientului nu inteleg de ce pretul sa fie confidential adica daca te intreaba omu pentru x masina este un pret si pentru y masina e un pret de exemplu da ca te intreaba doi useri pt doua masini anemanatoare de ce dai preturi diferite pentru ca tu montezi patru camere de aer cu instalatia aferenta de ce nu spui pretul pleaca dela 16xxxeuro si ajunge pana la 17xxxxeuro, am o nedumerire si re rog sa ma faci sa inteleg ce team intrebat mai sus.
mister zizu is offline   Reply With Quote
Old 25-11-12, 17:36   #63
bofanel

Stage 5
 
bofanel's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 705
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

pt un e46 ?
bofanel is offline   Reply With Quote
Old 25-11-12, 17:46   #64
AirrideSystemsRomania

Stage 5
 
AirrideSystemsRomania's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 566
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Quote:
Originally Posted by bofanel View Post
pt un e46 ?
Bofanel - Ai PM.

Mister Zizu - impresia ta este total gresita. Diferentele de maxim 40-50 euro per kit se pot datora multor factori - de la diferentele de pret cu care gasesc anumite componente , de taxele de curier. etc. Cine doreste cu adevarat un kit airride, nu sta sa analizeze astfel situatia

Last edited by AirrideSystemsRomania; 25-11-12 at 17:52.
AirrideSystemsRomania is offline   Reply With Quote
Old 26-11-12, 00:17   #65
iviTe
Daewoo Driver

Stage 5
 
iviTe's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 2,259
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

un pret ptr cielo ... si ptr ce ai nevoie de la masina ca sa imi faci suspensia ... astept un pm. ms
iviTe is offline   Reply With Quote
Old 30-11-12, 17:36   #66
Smog

Stock
 
Join Date: Feb 2012
Posts: 2
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Salut! Cam cat ar costa un kit pt un Ford Focus 2 2005? astept pm!
Smog is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 11:17   #67
AirrideSystemsRomania

Stage 5
 
AirrideSystemsRomania's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 566
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Incepand cu anul 2012, Airride Custom Romania a devenit singurul jucator pe piata din Romania,care acopera simultan necesitatile legate de sistemele de suspensie pe aer pentru majoritatea autoturismelor. Kiturile de suspensie se creeaza custom,in functie de doleantele clientilor.
Fiind alaturi de acestia, Airride Custom Romania are capacitatea de a furniza produse de inalta calitate, colaborand cu unele din cele mai importante companii producatoare de componente pentru sistemele pneumatice.

Va asteptam !
AirrideSystemsRomania is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 13:17   #68
Picinell

Stage 5
 
Picinell's Avatar
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 714
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

parerea mea e ca ar trebui sa puneti preturile aici sa le vada toata lumea, nu sa ii fraieriti pe fiecare in parte ... daca are passat 2012 inseamna ca are bani si ii luam 8000 E ... daca are golf 3 ii luam 1600 E ... nu e chiar asa

lumea sa deschida bine ochii si sa inteleaga ca toate sunt produse in china / taiwan ...

pentru mai multe detalii cautati pe ebay sau alibaba . com sa vedeti exact aceleasi firme si preturi de 5-6 ori mai mici ... majoritatea produselor au FREESHEPING ... adica transport gratuit

aruncati un ochi si faceti-va o idee

ex: serpi golf VR6 la noi in tara sunt 300 E si eu mi-am comandat de pe ebay cu transport gratuit cu 80 dolari ...
Picinell is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 13:23   #69
Sharky_Luci

Stage 1
 
Sharky_Luci's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 18
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

la un golf4 scurt la ce pret se ajunge? daca se poate un rasp pe mail sharky_luci@yahoo.com multumesc. stima
Sharky_Luci is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 14:09   #70
3Mi_wrc

Stage 5
 
3Mi_wrc's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 486
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Un pret pentru citroen saxo?
multumesc!
3Mi_wrc is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 15:31   #71
AirrideSystemsRomania

Stage 5
 
AirrideSystemsRomania's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 566
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Quote:
Originally Posted by Picinell View Post
parerea mea e ca ar trebui sa puneti preturile aici sa le vada toata lumea, nu sa ii fraieriti pe fiecare in parte ... daca are passat 2012 inseamna ca are bani si ii luam 8000 E ... daca are golf 3 ii luam 1600 E ... nu e chiar asa

lumea sa deschida bine ochii si sa inteleaga ca toate sunt produse in china / taiwan ...

pentru mai multe detalii cautati pe ebay sau alibaba . com sa vedeti exact aceleasi firme si preturi de 5-6 ori mai mici ... majoritatea produselor au FREESHEPING ... adica transport gratuit

aruncati un ochi si faceti-va o idee

ex: serpi golf VR6 la noi in tara sunt 300 E si eu mi-am comandat de pe ebay cu transport gratuit cu 80 dolari ...

@picinel - pe tine cine te-a suparat? Vorbesti prea mult si in necunostinta de cauza .. Una este un sistem airride alti sunt serpii ( care, din cate stiu, si aia trebuie sa fie calculati cum trebuie - nu orice serpi sunt si buni... )

Ptr restul - va trimit preturi pe PM.

Multumesc!
AirrideSystemsRomania is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 16:13   #72
ionut CIA

Stage 1
 
ionut CIA's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 21
Member of:
[DACIA]
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Ca sa pareti mai credibili, ar fi normal sa spuneti pretul aici pe forum, nu pe PM.
Ex. au intrebat de pret trei posesori de LOGAN, normal era daca raspunde-ai doar la unu(la vedere) si intelegeam toti, asa trebuie sa astept raspuns pe privat, ca nu aveti voi chef sa vada si alti......
ionut CIA is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 16:28   #73
AirrideSystemsRomania

Stage 5
 
AirrideSystemsRomania's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 566
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Quote:
Originally Posted by ionut CIA View Post
Ca sa pareti mai credibili, ar fi normal sa spuneti pretul aici pe forum, nu pe PM.
Ex. au intrebat de pret trei posesori de LOGAN, normal era daca raspunde-ai doar la unu(la vedere) si intelegeam toti, asa trebuie sa astept raspuns pe privat, ca nu aveti voi chef sa vada si alti......

Credibilitatea se obtine prin lucrarile care au fost facute pana acum si prin feedbackul pozitiv al celor care au achizitionat aceste sisteme. Nu inteleg unde este problema daca acordam atentie sporita fiecarei persoane in parte si ii raspundem pe PM, pentru ca aceasta persoana sa poata avea raspunsul in casuta lui de mail nu pe un thread oarecare, pe o pagina oarecare? Daca cumva as fi dat preturi diferite pentru acelasi tip de masina in parte, nu credeti ca cineva s-ar fi sesizat?
Sunt sigur ca sistemele pe care le comercializem nu se vand ca painea calda iar cei care doresc astfel de sisteme intreaba peste tot( cum e si normal) pentru a obtine informatii/preturi cat mai bune si atunci in mod sigur s-ar fi vazut lipsa de profesionalism pe care as fi avut-o.
Aici nu este vorba de chef, de stare sau de orice altceva ci doar despre o politica a noastra de a avea grija ca fiecare client in parte sa primeasca cat mai multe informatii strict pentru automobilul lui si nu la modul general.

O zi cat mai buna ,
AirrideSystemsRomania is offline   Reply With Quote
Old 06-12-12, 23:41   #74
puskas

Stage 5
 
puskas's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 581
Member of:
[VW]
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Chiar difera preturile ... in functie de ce ai nevoie si ce dorinte ai si in functie si de masina deci eu zic ca ar fi greu sa afiseze preturi . ar trebui sa faca un tabel cu toate modele de masini . ca sa nu existe dubii ? hai sa fim seriosi . Respect .
__________________
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...at-b5-tdi.html


Reconditionari , modificari ( dupa preferinte ) si vanzari Turbine ... In curand in Cluj-Napoca.
puskas is offline   Reply With Quote
Old 09-12-12, 15:14   #75
DEVIL's Style
BMW Driver

Stage 5
 
DEVIL's Style's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 2,476
Member of:
[BMW]
[Toyota]
Default Re: NOU!! Suspensii pe aer custom, pentru aproape orice auto !!

Quote:
Originally Posted by Picinell View Post
parerea mea e ca ar trebui sa puneti preturile aici sa le vada toata lumea, nu sa ii fraieriti pe fiecare in parte ... daca are passat 2012 inseamna ca are bani si ii luam 8000 E ... daca are golf 3 ii luam 1600 E ... nu e chiar asa

lumea sa deschida bine ochii si sa inteleaga ca toate sunt produse in china / taiwan ...

pentru mai multe detalii cautati pe ebay sau alibaba . com sa vedeti exact aceleasi firme si preturi de 5-6 ori mai mici ... majoritatea produselor au FREESHEPING ... adica transport gratuit

aruncati un ochi si faceti-va o idee

ex: serpi golf VR6 la noi in tara sunt 300 E si eu mi-am comandat de pe ebay cu transport gratuit cu 80 dolari ...
Sa mi spui si mie cat o sa reziste serpii aia luati de pe ebay ....nu ca tin partea omului , dar niste serpisori buni pentru orice masina fara 200-300 de euro nu faci treaba deloc [ ma refer la calitatea materialului si felul cum sunt calculati ]



ON topic : vad ca nimeni nu a intrebat , ce se intampla atunci cand este necesarea schimbarea amortizoarelor dupa ce sa facut conversia la airride?

Din punct de vedere dinamic , poti dovedi ca suspensiile pe aer sunt mai eficiente pe drum ca una clasica? sunt interesat pentru un bmw e36 sedan , asa ca daca imi spui si un pret ar fi cu atat mai bine , amortizoarele sunt la alegere?
DEVIL's Style is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -