Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-10, 00:53   #31
Aditzu1603

Stage 5
 
Aditzu1603's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 687
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
550 euro doar jantele , sau cu totu 750euro.
SALUT
daca te intereseaza am jantele originale de pe un e46 pe cu tot cu gume
mai dispun de o diferenta de 300 de euro
disponibil la orice ora din zi sau din noapte 0765198498
uite o poza cu jantele
[ nu au zgarieturi nimik, nu sunt sudate sau strambe]
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Image032.jpg
Views:	69
Size:	230.9 KB
ID:	1485446   Click image for larger version

Name:	Image037.jpg
Views:	77
Size:	212.0 KB
ID:	1485447  
Aditzu1603 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 14:22   #32
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by 22mih View Post
salut,
un pret doar pentru anvelope?un pret corect?
ms.
Bai penis , esti un nesimtit. lasa ca am pierdut eu 150 ron pe manopera la vulcanizare si transport degeaba , dar nu te iert cu prima ocazie cand pot sa te PENALIZEZ. esti un nesimtit care nu are ce cauta pe forum.

Ce o sa zici tu acum (ca cine stie cum erau cauciucurile alea , sau ce motiv o sa gasesti sa incerci sa te scoti , da mi voie sa iti raspund de acum . Cauciucurile erau ca noi , rulate 4000 km , nu erau tocite in niciunfel . UNICUL MOTIV PENTRU CARE NU LE AI LUAT E CA ESTI UN MARE NESIMTIT , nu ca ar fi avut cauciucurile ceva.


In continuare cauciucurile sunt de vanzare la pretul de 200 euro. ca noi.
__________________
BMW e46 ci
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 14:25   #33
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by Aditzu1603 View Post
SALUT
daca te intereseaza am jantele originale de pe un e46 pe cu tot cu gume
mai dispun de o diferenta de 300 de euro
disponibil la orice ora din zi sau din noapte 0765198498
uite o poza cu jantele
[ nu au zgarieturi nimik, nu sunt sudate sau strambe]
salut , nu vreau schimb. te salut.
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 16:18   #34
22mih

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Exclamation Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
Bai penis , esti un nesimtit. lasa ca am pierdut eu 150 ron pe manopera la vulcanizare si transport degeaba , dar nu te iert cu prima ocazie cand pot sa te PENALIZEZ. esti un nesimtit care nu are ce cauta pe forum.

Ce o sa zici tu acum (ca cine stie cum erau cauciucurile alea , sau ce motiv o sa gasesti sa incerci sa te scoti , da mi voie sa iti raspund de acum . Cauciucurile erau ca noi , rulate 4000 km , nu erau tocite in niciunfel . UNICUL MOTIV PENTRU CARE NU LE AI LUAT E CA ESTI UN MARE NESIMTIT , nu ca ar fi avut cauciucurile ceva.


In continuare cauciucurile sunt de vanzare la pretul de 200 euro. ca noi.
BAIAT,ANVELOPELE CARE LE-AI TRIMIS,NU ERAU CA ACELEA DIN ANUNTUL TAU DE PE FORUM,PROBABIL AI FACUT FOTO CU MULT TIMP INAINTE SA TE HOTARASTI TU SA LE VINZI!!
DACA ANVELOPELE CORESPUNDEAU FOTOGRAFIILOR DE PE FORUM SI SPUSELOR TALE CA SUNT APROAPE NOI (CA SI NOI)-LE ACHIZITIONAM,STAI FARA GRIJA.PRETUL UNEI ANVELOPE NOI-FIIND DE APROX 360 RON MAX.
PACAT CA NU AM AVUT UN APARAT FOTO SA LE FAC FOTOGRAFII SI SA LE PUBLIC AICI,SA VADA TOTI...
DOUA DIN ELE AVEAU CEVA UZURA SI PE UNA DIN MARGINI PREZENTA LUARE DIN MATERIAL,CRED CA DE LA ARIPILE SPATE,CUM AU ATINS DIN GREU...
CELELALTE DOUA ERAU INTRADEVAR MAI BUNICELE DAR LA JUMATATEA ANVELOPEI AVEA LIPSURI DE MATERIAL....DECI NU ERAU CA SI NOI!!!

ITI MAI SPUN INCA O DATA,DACA ERAI CORECT SI IMI SPUNEAI CA MAI AU MICI IMPERFECTIUNI SI NU SUSTINEAI SUS SI TARE CA SUNT CA SI NOI,NU NE MAI INTELEGEAM LA PRETUL ACELA.

P.S. FII CORECT TU SI DUPA ACEEA SA CERI DE LA ALTUL.
22mih is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 17:08   #35
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by 22mih View Post
BAIAT,ANVELOPELE CARE LE-AI TRIMIS,NU ERAU CA ACELEA DIN ANUNTUL TAU DE PE FORUM,PROBABIL AI FACUT FOTO CU MULT TIMP INAINTE SA TE HOTARASTI TU SA LE VINZI!!
DACA ANVELOPELE CORESPUNDEAU FOTOGRAFIILOR DE PE FORUM SI SPUSELOR TALE CA SUNT APROAPE NOI (CA SI NOI)-LE ACHIZITIONAM,STAI FARA GRIJA.PRETUL UNEI ANVELOPE NOI-FIIND DE APROX 360 RON MAX.
PACAT CA NU AM AVUT UN APARAT FOTO SA LE FAC FOTOGRAFII SI SA LE PUBLIC AICI,SA VADA TOTI...
DOUA DIN ELE AVEAU CEVA UZURA SI PE UNA DIN MARGINI PREZENTA LUARE DIN MATERIAL,CRED CA DE LA ARIPILE SPATE,CUM AU ATINS DIN GREU...
CELELALTE DOUA ERAU INTRADEVAR MAI BUNICELE DAR LA JUMATATEA ANVELOPEI AVEA LIPSURI DE MATERIAL....DECI NU ERAU CA SI NOI!!!

ITI MAI SPUN INCA O DATA,DACA ERAI CORECT SI IMI SPUNEAI CA MAI AU MICI IMPERFECTIUNI SI NU SUSTINEAI SUS SI TARE CA SUNT CA SI NOI,NU NE MAI INTELEGEAM LA PRETUL ACELA.

P.S. FII CORECT TU SI DUPA ACEEA SA CERI DE LA ALTUL.
Tu ori minti ca nebunu ori nu ai vazut anvelopele mele acolo.

Daca vroiai sa le iei , le luai de luni. pentru ca e datoria fancurier sa ti le aduca acasa. nu trebuie sa te duci tu sa le iei , asa ai dato la intors si azi ca faci rost de masina ca te duci sa le iei ,ai si zis atunci cand le trimiteam: scrie adresa aia acolo ca stiu ei unde sa mi le aduca. deci clar pe drum te ai razgandit. m ai pus sa le dau jos , sa le transport separat de jante cu o duba , sa platesc si curierul si nu le ai luat.

Repet cauciucurile sunt in perfecta stare . motivele invocate de tine sunt doar sa te scoti tu basma curata nu reflecta realitatea deloc. anvelopele nu aua vut pana niciodata , nu au atins pe lateral (sunt 225 daca era 275 mai ziceam sa atinga) iar bucati din ele nu lipsesc deloc. o sa fac eu poza maine cu aparatu , as putea sa fac poza acum cu 5 megapixeli dar astept maine aparat mai bun sa se vada cum minti si ca esti neserios.
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 17:24   #36
22mih

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Arrow Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

TI-AM MAI ZIS SI O REPET DACA ERAU CUM LE-AI DESCRIS TU,CA SI NOI,LE LUAM,DAR ASA CUM SA DAU BANII PE CEVA CE NU FACE BANU?TU AI FI LUAT?
ANVELOPELE CARE LE-AI TRIMIS ERAU ACEEASI MARCA DAR NU SUNT CU UZURA CARE REIESE DIN PRIMELE SI SINGURELE TALE FOTOGRAFII AFISATE PE ACEST THREAD'..NE INTELESESEM LA UN PRET PE DESCRIEREA FACUTA INITIAL,SUNT CA SI NOI. INTR-ADEVAR IN FOTOGRAFII ARATAU CA SI FIIND APROAPE NOI DAR IN REALITATE CAND AU AJUNS LA CURIERAT LA MINE? ERAU CU UZURA PE ELE..

FA FOTOGRAFII CU PRODUSUL IN STAREA LUI REALA ... NU PUNE DOAR NISTE POZE DE DRAGUL DE A PUNE...

CUM POT SA DAU 200 RON CAND NOI SUNT PANA IN 360 RON, SI ALE TALE ERAU CU UZURA? TU AI FI LUAT? TE INTREB CA SA-TI DA-I SEAMA DE CE AFIRMATII FACI PE FORUM...
22mih is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 17:51   #37
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Da , singura explicatie e ca ,cauciucurile au mers pana la tine PE JOS ,adica au rulat pe langa masina de la fancurier si s-au tocit.

Cand ajung cauciucurile inapoi , ca trebuie sa depun cerere sa imi vina inapoi , o sa fac poza si o sa pun sa se lamureasca lumea de tine.

oricum pozele de pe a doua pagina sunt poze facute de cand cauciucurile stau degeaba in casa deci nare rost sa mai minti. te ai razgandit si gata . data viitoare sa iti tot trimita lumea tie.
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 25-05-10, 19:14   #38
22mih

Stage 5
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 321
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Exclamation Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

NU MAI INCERCA SA TE DISCULPI,AI VRUT SA-TI VINZI PRODUSUL CHIAR DACA EL NU CORESPUNDEA DESCRIERILOR SI GATA.

E IMPORTANT DE RETINUT FAPTUL CA ANVELOPELE NU ARATA CA IN POZELE CARE LE AI AFISATE.

AM CUMPARAT DE PE ACEST SITE SI AM VANDUT DAR NU AM DAT TIAPA...

DE LUAT AM LUAT PENTRU CA ASA E LUMEA,ESTI UNUL DINTRE EI ... PUNE FOTO DIN CARE SA REIASA GRADUL DE UZURA LA TOATE,BUZA ANVELOPELOR(AMBELE),...SA VADA TOTI CEI CARE VIZITEAZA ACEST THREAD.

MULTUMESC.
22mih is offline   Reply With Quote
Old 26-05-10, 11:46   #39
sprinter
BMW Driver

Stage 5
 
sprinter's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 3,841
Member of:
[BMW]
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by 22mih View Post
NU MAI INCERCA SA TE DISCULPI,AI VRUT SA-TI VINZI PRODUSUL CHIAR DACA EL NU CORESPUNDEA DESCRIERILOR SI GATA.

E IMPORTANT DE RETINUT FAPTUL CA ANVELOPELE NU ARATA CA IN POZELE CARE LE AI AFISATE.

AM CUMPARAT DE PE ACEST SITE SI AM VANDUT DAR NU AM DAT TIAPA...

DE LUAT AM LUAT PENTRU CA ASA E LUMEA,ESTI UNUL DINTRE EI ... PUNE FOTO DIN CARE SA REIASA GRADUL DE UZURA LA TOATE,BUZA ANVELOPELOR(AMBELE),...SA VADA TOTI CEI CARE VIZITEAZA ACEST THREAD.

MULTUMESC.
Asa se intampla cand nu ai bani sa ridici un colet... decat sa pui oamenii pe drumuri mai bine pui ban pe ban, iti iei o chifla si mananci linistit si cu ocazia asta nu superi pe nimeni. Cauciucurile le stiu LIVE si nu au nici una din problemele descrise de tine.
__________________

BMW Motorsport

Tractiunea spate e la fel de periculoasa pe cat de prost, ingamfat si dornic de afirmare este soferul...
sprinter is offline   Reply With Quote
Old 29-05-10, 12:46   #40
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

oze nu ai cui sa ii explici ca el tot pe a lui o tine. Am anuntat ca pe viitor sa nu cumpere lumea de la el sau sa trimita. eu am dat 155 ron la curier plus 40 ron sa le dau jos dupa jante.deci 200 ron degeaba plus timp pierdut.

poate sa confirme cum sunt cauciucurile cel care le a cumparat. tot de pe forum este.


Jantele in continuare de vanzare 450euro.
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 01-06-10, 18:03   #41
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

.........................
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 05-06-10, 19:08   #42
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

400 euro jantele de bmw 335i . pretul este ultimul nu se mai negociaza.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	100_0306.jpg
Views:	58
Size:	78.0 KB
ID:	1504518  
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 08-06-10, 11:26   #43
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

..................................
gelu_r is offline   Reply With Quote
Old 09-06-10, 17:03   #44
Xie77

Stage 5
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 722
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

Quote:
Originally Posted by gelu_r View Post
400 euro jantele de bmw 335i . pretul este ultimul nu se mai negociaza.
Cu tot cu cauciucuri? sau fara? niste poze mai recente ai?
Xie77 is offline   Reply With Quote
Old 10-06-10, 23:54   #45
gelu_r

Stage 5
 
gelu_r's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 2,442
Default Re: Vand jante pe 18 BMW 335i

fara cauciucuri , am precizat mai sus ca sunt vandute cauciucurile.
400 euro ultimul pret la JANTE fara cauciucuri.

poze iti pun 2 3 dar sunt ca in poze pentru ca de atunci stau in casa.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	IMG_7070.jpg
Views:	45
Size:	1.05 MB
ID:	1514013   Click image for larger version

Name:	IMG_7069.jpg
Views:	39
Size:	1,011.7 KB
ID:	1514014   Click image for larger version

Name:	IMG_7068.jpg
Views:	31
Size:	1.03 MB
ID:	1514015  

Click image for larger version

Name:	IMG_7073.jpg
Views:	31
Size:	1.04 MB
ID:	1514016  
gelu_r is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -