Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - PIESE, ACCESORII, CONSUMABILE, etc > Jante si Anvelope

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 28-09-09, 08:26   #361
care_este

Stage 4
 
care_este's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 249
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

Pai eu zic spor in noua afacere ! Presupun ca este una mai tare, asa ca da-le incolo de pacate

Zi-mi te rog mai multe detalii despre Tacana astea, adica: latime, ET, daca vin cu kit de montaj, inele de centrare, etc.

Ce alte jante mai ai pe lichidare ? Si scoruri, desigur.

Multumesc.
care_este is offline  
Old 01-10-09, 08:46   #362
care_este

Stage 4
 
care_este's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 249
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

Ionut, mai ai AEZ Tacana ? Sau gata afacerea ?
care_este is offline  
Old 01-10-09, 08:50   #363
gabi boldeanu
Opel Driver

Stage 5
 
gabi boldeanu's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 2,097
Member of:
[DAEWOO]
[Opel]
[SKODA]
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

4x114.3 r13 r14 ai?
gabi boldeanu is offline  
Old 02-10-09, 17:19   #364
adinutza

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 4
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

pt opel ce ai 4x100 pe 14 si 15,am nevoie de 2 seturi unu de 14 si unu de 15 pt mine si iubitelul meu
adinutza is offline  
Old 02-10-09, 19:09   #365
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

Ce mai am pe stoc este Aez Tacana care e la pretul de 1400 ron , nu mai e la oferta dar oricum e reducere de vreo 500 ron . Sunt noi in cutii , contin certificat de garantie , certificat TUV , de calitate , kitul de montaj , . Altceva nu mai aduc din pacate , sorry
__________________
RRR Grup Baia Mare
IonutzMFF is offline  
Old 02-10-09, 19:44   #366
adinutza

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 4
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

pai atunci cum facem ,ai si 14 si 15 pe acelasi model?
adinutza is offline  
Old 02-10-09, 19:59   #367
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

NU nu , doar 17''
IonutzMFF is offline  
Old 02-10-09, 20:05   #368
adinutza

Stock
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 4
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

pai hai ca ii iau lui yubi meu ,ai si cauciucuri pe 17?
adinutza is offline  
Old 02-10-09, 20:09   #369
challange29
Fiat Driver

Stage 5
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 310
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[Fiat]
[DACIA]
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

salut. pe 15" si 16". 4x100 . ce mai ai ?
challange29 is offline  
Old 02-11-09, 13:17   #370
ice_wysss

Stage 5
 
ice_wysss's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 663
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

Salut,
Ataseaza te rog niste poze cu jante care se potrivesc la un BMW E36.
De preferinta pe 16 sau 17 maxim.
Daca se poate sa`mi zici si un pret la fiecare in parte.
O zi buna!
ice_wysss is offline  
Old 02-11-09, 14:11   #371
razvan_82

Stage 1
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 17
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

SALUT IONUT,

ce vreau eu sa te intreb certificatul meu de garantie si celelalte acte cand crezi ca le pot primi de la tine. am cumparat la sf lunii septembrie niste jante dotz hanzo pe 17.

NU vreau sa fiu carcotas, dar eu am fost corect cu tine, insa nu pot spune acelasi lucru despre tine. La telefon am vorbit cu tine ceva (ti-am zis ca vreau 8Jx17 ET35) si tu mi-ai trimis altceva (7.5Jx17 ET 4, cand ti-am semnalat eroare mi-ai zis ca mi-ai facut comanda si ca va trebui sa astept 2 saptamani - au trecut deja cam multe saptamani si pe langa asta nu am primit nici pana acum actele cu garantia si ce mai tb sa fie acolo.

intrebarea mea este - crezi ca voi mai primi acele acte de la tine vreo data? Sa ma scuze colegii dupa forum care au mai luat de la tine, nu vreau sa te jignesc nici pe tine si nici pe ceilalti, dar mie mi se pare ca aici eu am fost om cu tine si u nu prea.

oricum multumesc inca o data pentru cooperarea de care ai dat dovada in aceste 2 luni si iti multumesc si pt faptul ca ai raspuns la telefoanele mele (din 20 telefoane daca ai raspuns la 1 sau 2, dar nu mai conteaza)... Sper sa primesc un raspuns pozitiv din partea ta mancar in al 11 ceas.

O zi buna iti doresc tie si imi cer scuze fata de cei care s-au plictisit citind postul meu si va multumesc oricum pentru timpul acordat citirii acestui post.

o zi frumoasa va doresc tuturor
razvan_82 is offline  
Old 06-11-09, 23:58   #372
razvan_82

Stage 1
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 17
Thumbs down Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

Quote:
Originally Posted by razvan_82 View Post
SALUT IONUT,

ce vreau eu sa te intreb certificatul meu de garantie si celelalte acte cand crezi ca le pot primi de la tine. am cumparat la sf lunii septembrie niste jante dotz hanzo pe 17.

NU vreau sa fiu carcotas, dar eu am fost corect cu tine, insa nu pot spune acelasi lucru despre tine. La telefon am vorbit cu tine ceva (ti-am zis ca vreau 8Jx17 ET35) si tu mi-ai trimis altceva (7.5Jx17 ET 4, cand ti-am semnalat eroare mi-ai zis ca mi-ai facut comanda si ca va trebui sa astept 2 saptamani - au trecut deja cam multe saptamani si pe langa asta nu am primit nici pana acum actele cu garantia si ce mai tb sa fie acolo.

intrebarea mea este - crezi ca voi mai primi acele acte de la tine vreo data? Sa ma scuze colegii dupa forum care au mai luat de la tine, nu vreau sa te jignesc nici pe tine si nici pe ceilalti, dar mie mi se pare ca aici eu am fost om cu tine si u nu prea.

oricum multumesc inca o data pentru cooperarea de care ai dat dovada in aceste 2 luni si iti multumesc si pt faptul ca ai raspuns la telefoanele mele (din 20 telefoane daca ai raspuns la 1 sau 2, dar nu mai conteaza)... Sper sa primesc un raspuns pozitiv din partea ta mancar in al 11 ceas.

O zi buna iti doresc tie si imi cer scuze fata de cei care s-au plictisit citind postul meu si va multumesc oricum pentru timpul acordat citirii acestui post.

o zi frumoasa va doresc tuturor
pacat, asteptam si eu macar niste scuze. dar nu mai conteaza, asa cum ti-au urat colegii dupa forum iti voi ura si eu - multa bafta in continuare in tot ceea ce vei face, dar sper sa-l faci bine cu toate persoanele cu care vei intra in contact
razvan_82 is offline  
Old 07-11-09, 07:20   #373
IonutzMFF
BMW Driver


Stage 5
 
IonutzMFF's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,438
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Tuning International]
Default Re: SUPER REDUCERE JANTE AEZ SI DEZENT

A fost cam greu sa ti le aduc deoarece eu cu nemtii terminaseram contractul si nu am mai primit nimic. Si eu am luat sa zicem asa zisa tzeapa de la ei chiar daca ei erau obligati prin contract sa mi le schimbe .Poti intreba cati clienti am avut , am si schimbat jantele daca aveau probleme etc . Scuze ca nu ti'am rsp , eram prins cu altceva.
IonutzMFF is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -