Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 18-08-09, 19:44   #1996
haky01
Opel Driver

 
haky01's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 231
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Claudiumxg View Post
cu ocazia asta invit doritorii luni la track day session la Hungaroring luni 24 august
mama ce as venii si eu doar k eu o sa trec pe langa pt k luni sunt pe drum spre franta
poate la anul
haky01 is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 19:44   #1997
koffa

Stage 4
 
koffa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 205
Member of:
[AirBrush]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Claudiumxg View Post
nu inteleg de ce se tot cearta oamenii in satu asta, pe langa cai mic ii si agitat,

cu evo, subaru, nissan, m3......mai devreme sau mai tarziu, inevitabil ai eveniment cu ele, e exact ca pe 2 roti nu se pune problema :daca pici ? ci: cand pici!
macar bogdan a avut curajul sa calce pe gaz si pe viraje(spre deosebire de multi povestitori de 400m pe aeroport), acuma ca a derapat, asta e ,mai lipseau 1,5-2m de asfalt (fara denivelari si urme de tir iesit din camp -tipic pt tara noastra minunata) si in loc de crash iesea un drift de nota 11, pacata ca a plouat si era putin umed si el un pic neacomodat cu reactia motorului dupa ce l-am pus la punct impreuna cu o zi inainte.
iar la masina tre cateva cacaturi de table schimbate si o janta pt siguranta, poate o sa puna el poze , ca oricum nu cred ca se ascunde de nimeni
cu ocazia asta invit doritorii luni la track day session la Hungaroring luni 24 august
Te inteleg perfect de ce esti asa partinitor ,e foarte cavaleresc sa aperi fetele ,mai ales ca ele se mai scapa stim cum sunt mai slobode la gura pe la radio sau pe net dar undercover cei drept insa toti iam recunoscut vocea suava .Asta e ,dragostea e oarba chiar si cand se afla la volanul unui evo ...Drive safe ,drive slow ...kids
koffa is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 22:57   #1998
Claudiumxg

Stage 5
 
Claudiumxg's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 310
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by koffa View Post
Te inteleg perfect de ce esti asa partinitor ,e foarte cavaleresc sa aperi fetele ,mai ales ca ele se mai scapa stim cum sunt mai slobode la gura pe la radio sau pe net dar undercover cei drept insa toti iam recunoscut vocea suava .Asta e ,dragostea e oarba chiar si cand se afla la volanul unui evo ...Drive safe ,drive slow ...kids
si eu miam auzit povesti ,iar eu il cunosc mai putin pe rotar decat tine, nu ii iau apararea si nu ma bag in ce discutii ati avut voi, nici nu le cunosc, nici nu ma intereseaza, doar ca ma plictisesc conversatiile astea distructive, in loc sa ne adunam toti seara intr-un loc si sa stam la o poveste si sa vedem cum ne putem ajuta sa facem niste jucarii mai aspre.
Masinile care is blanalite inevitabil se indoaie si nu se compara cu indoiturle care apar in parcari sau in trafic prin imbecilitatea si incompetenta piesei dintre scaun si volan. de aceea eu prefer o tura pe pista sau pe gutin, pt ca asa iti faci mana sa reduci evenimentele neplacute.
bine zici Drive safe ,drive slow - ca amu's 15-20 cand m-am apucat de condus nici io n-aveam tare mut creer
Claudiumxg is offline   Reply With Quote
Old 18-08-09, 23:34   #1999
haky01
Opel Driver

 
haky01's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 231
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Claudiumxg View Post
si eu miam auzit povesti ,iar eu il cunosc mai putin pe rotar decat tine, nu ii iau apararea si nu ma bag in ce discutii ati avut voi, nici nu le cunosc, nici nu ma intereseaza, doar ca ma plictisesc conversatiile astea distructive, in loc sa ne adunam toti seara intr-un loc si sa stam la o poveste si sa vedem cum ne putem ajuta sa facem niste jucarii mai aspre.
Masinile care is blanalite inevitabil se indoaie si nu se compara cu indoiturle care apar in parcari sau in trafic prin imbecilitatea si incompetenta piesei dintre scaun si volan. de aceea eu prefer o tura pe pista sau pe gutin, pt ca asa iti faci mana sa reduci evenimentele neplacute.
bine zici Drive safe ,drive slow - ca amu's 15-20 cand m-am apucat de condus nici io n-aveam tare mut creer
pai hai sa facem cumva sa ne intalnim si sa mai vb putin cum spui despre cum ne putem face masinile mai aspre
k eu luni plec si oricum nu am apucat sa cunosc decat vreo 5 de pe forum din baia mare
__________________
haky01 is offline   Reply With Quote
Old 19-08-09, 19:31   #2000
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Masini tari vazute in Baia Mare

Imi pare rau pentru offtopic dar vreau sa va intreb daca stiti daca se tine editia a 2-a a evenimentului ala de anu trecut din 31 august unde au venit drifterii de la Radir din Ungaria si acei cascadori pe motociclete...
__________________

'01 Opel Astra G Caravan, DOHC 1.6 16v 101hp (Z16XE)
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 19-08-09, 21:40   #2001
botdriver

Stage 5
 
botdriver's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,716
Member of:
[DACIA]
Default Re: Discutii despre orice!

pe sambata care se anunta pentru ungaria la mariapocs???
botdriver is offline   Reply With Quote
Old 20-08-09, 11:59   #2002
TRX

Stage 5
 
TRX's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 669
Member of:
[SEAT]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Claudiumxg View Post
nu inteleg de ce se tot cearta oamenii in satu asta, pe langa cai mic ii si agitat,

cu evo, subaru, nissan, m3......mai devreme sau mai tarziu, inevitabil ai eveniment cu ele, e exact ca pe 2 roti nu se pune problema :daca pici ? ci: cand pici!
macar bogdan a avut curajul sa calce pe gaz si pe viraje(spre deosebire de multi povestitori de 400m pe aeroport), acuma ca a derapat, asta e ,mai lipseau 1,5-2m de asfalt (fara denivelari si urme de tir iesit din camp -tipic pt tara noastra minunata) si in loc de crash iesea un drift de nota 11, pacata ca a plouat si era putin umed si el un pic neacomodat cu reactia motorului dupa ce l-am pus la punct impreuna cu o zi inainte.
iar la masina tre cateva cacaturi de table schimbate si o janta pt siguranta, poate o sa puna el poze , ca oricum nu cred ca se ascunde de nimeni
cu ocazia asta invit doritorii luni la track day session la Hungaroring luni 24 august
Daca zicea el asta, scapam de multe discutii inutile.
TRX is offline   Reply With Quote
Old 20-08-09, 21:16   #2003
botdriver

Stage 5
 
botdriver's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 1,716
Member of:
[DACIA]
Default Re: Discutii despre orice!

deci sa nu va mai mirati de atatea accidente si in 1923 existau accidente ,deci ce m-a distrat poza cand am vazut-o
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	crash.jpg
Views:	68
Size:	22.9 KB
ID:	1052540  
botdriver is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 08:52   #2004
jozsi555
VW Driver

Stage 5
 
jozsi555's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 989
Member of:
[VW]
[4Rally]
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

http://www.banknews.ro/stire/31410_c..._japonezi.html

asta ati vazut-o?
jozsi555 is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 09:05   #2005
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

Foarte smecher frate
teen.ager is offline   Reply With Quote
Old 21-08-09, 15:29   #2006
piTiCcu

Stage 4
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 218
Default Re: Discutii despre orice!

pe maine la mariapocs se mai anunta careva?
piTiCcu is offline   Reply With Quote
Old 22-08-09, 00:36   #2007
mosky
Banned

Stage 5
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 305
Member of:
[VW]
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by piTiCcu View Post
pe maine la mariapocs se mai anunta careva?
DA.
mosky is offline   Reply With Quote
Old 22-08-09, 01:13   #2008
norbi_bidi

Stage 5
 
norbi_bidi's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 2,054
Member of:
[2 Roti]
[KIA]
Default Re: Discutii despre orice!

Din pacate nu pot merge... Prietenul meu cu care am vrut sa merg a plecat pana in Germania...
Dar la cluj voi fi prezent...
norbi_bidi is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 07:51   #2009
Retroid.

Stage 2
 
Retroid.'s Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 39
Default Re: Discutii despre orice!

Quote:
Originally Posted by Claudiumxg View Post
de aceea eu prefer o tura pe pista sau pe gutin, pt ca asa iti faci mana sa reduci evenimentele neplacute.
bine zici Drive safe ,drive slow - ca amu's 15-20 cand m-am apucat de condus nici io n-aveam tare mut creer
subscriu. facut ieri gutinul si "cavnicul". pe cavnic era trafic si ploaie si nu prea mi-am gasit ritmul in schimb pe gutin asfaltul mai bun ,fara trafic a mers ok.

oricum orasul e plin de coji care te provoaca la tot coltul si fac orice sa treaca in fata. vara manelelor....
Retroid. is offline   Reply With Quote
Old 24-08-09, 14:36   #2010
teen.ager

Stage 5
 
teen.ager's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 1,219
Member of:
[Opel]
Default Re: Discutii despre orice!

L-ati vazut duminica la ProMotor pe baiatu ala din Bucuresti cu GT-Rul alb?...Moama cum sunaaaaa :X
teen.ager is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -