Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Baia-Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 07-07-13, 16:11   #1
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Curatare / Intretinere interior auto - Textil, Plus, Piele, Alcantara, etc...

Cu ce?
De ce?
Cat costa?
Rezultate in timp?

Last edited by razvyrulz; 07-07-13 at 16:18.
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 07-07-13, 16:14   #2
razvyrulz

Stage 5
 
razvyrulz's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 5,285
Member of:
[VW]
Default Re: Curatare / Intretinere interior auto - Textil, Plus, Piele, Piele alcantara, etc.

Am interior de piele si cineva si-a lasat casca moto la mine pe bancheta cat timp ne balaceam, si s-a topit vopseaua de pe casca si s-a lipit de bancheta. Mai am sanse sa o scot?
Da? Cu ce? Solutii?
razvyrulz is offline   Reply With Quote
Old 08-07-13, 23:03   #3
MITSU
Honda Driver

Stage 5
 
MITSU's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 808
Member of:
[Honda]
Default Re: Curatare / Intretinere interior auto - Textil, Plus, Piele, Alcantara, etc...

nu cred ca exista ceva solutie mai speciala care sa nu-ti afecteze si tesatura. singurul lucru care imi vine in minte este ABURUL. vezi cat costa un aparat mai de doamne ajuta sau daca are cineva sa-ti imprumute asa ceva.
__________________
ex : Mitsubishi Colt '87 - true car
curent : Honda Civic '00 - the one
MITSU is offline   Reply With Quote
Old 09-07-13, 06:25   #4
AsToR

Stage 3
 
AsToR's Avatar
 
Join Date: Jun 2011
Posts: 158
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Curatare / Intretinere interior auto - Textil, Plus, Piele, Alcantara, etc...

am patit la fel cu un televizor... la spalatorie n-a prea iesit, am reusit cu insistenta cu o carpa moale, apa calduta si PUR (detergent de vase) a iesit luna!
AsToR is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -