Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > ROVER - MG > Alte discutii ROVER - MG

Reply
 
Thread Tools
Old 24-05-09, 21:07   #1
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Cafenea si discutii "inutile"

da.....o sa vb cu ea dar asta numai in mom cand am flaieru ca ea trece tot timpu pe la mine prin fata firmei ! are un 25 cred ! toate seamana nu prea imi dau seama
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 21:20   #2
gabrielghinea_m

Stage 3
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 95
Default Re: Intalnirea nationala ROVER - MG

Aaaa, era sa uit....salutari si vecinilor roveristi din Titan

G
gabrielghinea_m is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 22:12   #3
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: Intalnirea nationala ROVER - MG

Quote:
Originally Posted by alex MG ZR 160 View Post
bine ati venit celor noi .


legat de fluturasi , autocolante pe masina si alte lucruri de genul asta aveti un pic de rabdare ca trebuiesc facute pas cu pas.

deci pe acest topic o sa scriem in primul rand locati si data in care se ar dori un asemenea eveniment.

ce va fi off topic se va sterge .
deci va rog frumos mai intai sa stabilim locatia si data si pe urma alte lucruri.
EXACT , sa facem acuma sa ne gamdim sa organizam o intalnire pe la mislocul lui iunie ? la care sa distribuim niste fluturasi dastia ,dar sa se faca niste CIORNE cam cum sa sune flaieru !!! INVITATIE etc .....la evenimentul .....ketii dastea !! pot pune si pe fondul flaierului un rover !!!

si daca reusim atunci vom discuta mai multe !! important sa ne strangem si mai multi la urmatoarea intalnire !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 24-05-09, 23:23   #4
m1hai_18

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 64
Default Re: Intalnirea nationala ROVER - MG

Fratilor trebuie sa ne gandim bine cu intalnirea nationala... trebuie vorbit mai mult fata in fata se pot discuta mult mai multe pe tema asta... iar faza cu intalnitul la 2 saptamani e mult mai buna pentru simplul fapt ca se axeaza pe ideea de ceva mai personal pe ideea de face-2-face, chiar ash vrea sa vad cum o sa fie la intalnirea cu Nr. 3... nestiind cam ce a fost la precedentele... multam de urarile de bun venit si revin pe forum azi .. dar putin mai incolo ca e tarziu (
m1hai_18 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-09, 11:30   #5
valy_leo

Stage 3
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 80
Default Re: Intalnirea nationala ROVER - MG

Subscriu si eu la cea de-a treia intalnire la Academie,(am ratat-o la mustata pe cea de-a doua!).Toate cele bune..!
valy_leo is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 15:16   #6
hs_vct

Stage 4
 
hs_vct's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 204
Default Re: Intalnirea nationala ROVER - MG

am putea sa ne dam si nr de tel( cine vrea/ cui vrea) ca vb aia e vara si sigur se sta pe afara si poate mai stam la o tigare la lumina lunii

scuze nenea alex ptr off
hs_vct is offline   Reply With Quote
Old 26-05-09, 18:59   #7
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: Intalnirea nationala ROVER - MG

Quote:
Originally Posted by hs_vct View Post
am putea sa ne dam si nr de tel( cine vrea/ cui vrea) ca vb aia e vara si sigur se sta pe afara si poate mai stam la o tigare la lumina lunii

scuze nenea alex ptr off
SUPER ADEVARAT !!! BVO POATE acuma la urmatoarea intalnire cine mai e plimbaret asa sa ne luam nr de telefoane !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 00:53   #8
alex MG ZR 160

Stage 5
 
alex MG ZR 160's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,218
Default Cafenea si discutii "inutile"

Acest topic este creat pentru toate lucrurile care nu pot fi incadrate.
alex MG ZR 160 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 03:41   #9
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

Quote:
Originally Posted by alex MG ZR 160 View Post
Acest topic este creat pentru toate lucrurile care nu pot fi incadrate.
multumim domnul moderator ...dar as prefera sa avem discutiile afara pe undeva ca vremea este frumoasa...online mai pe la iarna cand stam la calorifer/semineu/soba fiecare dupa cum dispune ca oricum masina va sta toata iarna sa admire fulgii de zapada
dany12epz is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 11:15   #10
hs_vct

Stage 4
 
hs_vct's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 204
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

Quote:
Originally Posted by alex MG ZR 160 View Post
Acest topic este creat pentru toate lucrurile care nu pot fi incadrate.
afara e soare
hs_vct is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 17:43   #11
alex MG ZR 160

Stage 5
 
alex MG ZR 160's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,218
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

da da vad ca e soare. spune daca vreti sa ne vedem si in cateva persoane seara cand e mai racoare
alex MG ZR 160 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 19:17   #12
hs_vct

Stage 4
 
hs_vct's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 204
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

aha deci tot la nr de tel ajungem
hs_vct is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 22:34   #13
rover_cabrio

Stage 5
 
rover_cabrio's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 6,899
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

VINERI 29 mai 2009 , cine are ONOAREA sa ne vedem undeva la un suc ???? sa stabilim o locatie !!! nu neaaparat la terasa putem si cumpara 5 sticle de suc si pahare de unica folosinta !!!

RONDUL DE LA GEORGE COSBUC , LIA MANOLIU se aduna foarte multe masini tunate !!!

undeva stradal , PIATA ALBA IULIA ?

PALATUL PARLAMENTULUI ?

alta idee ?

VINERI SEARA cine are placerea sa iesim la un suc ? !!!
rover_cabrio is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 04:23   #14
dany12epz

Stage 5
 
dany12epz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 452
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

In Piata Alba Iulia nu ai unde parca...la Lia Manoliu este destul de aglomerat si ne bagam in seama aiurea,o terasa ceva...chiar si un Mc sau pe strada in Piata Constitutiei ori altundeva voi decideti...eu vin dar sa nu va aud ca cei ce vin acum nu vin si la cea de 2 saptamani,asta e ceva asa neoficial.
Alex am mai vb cu cativa posesori de rover prin trafic prin parcari si mi-a fost destul de greu sa le explic de 4tuning,in general reactia a fost de genul.... nu multumesc ca vreau s-o vand dar daca as avea niste fluturasi ar fi altceva,asta daca va fi gata site-ul normal,imi trebuie doar un model ca le scot eu la imprimanta ce zici???pana la intalnirea de 2 sapt ne gandim la ceva in sensul asta ?
dany12epz is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:13   #15
m1hai_18

Stage 2
 
Join Date: May 2009
Posts: 64
Default Re: Cafenea si discutii "inutile"

pai ar trebui sa ne vedem undeva central sa poata toata lumea sa apara sa nu consume nici multa benzina ... si la o ora la care sa fie mai liber pe strazi cat de cat eu spre exemplu stau in titan... ar fi Oke ptr mine la Lia manoliu la rond.. dar daca unu sta in militari nu cred ca ii convine.. asa ca trebuie sa si stim pe unde stau ceilalti cam in ce zone sa vedem cam ce decide majoritatea ... ar fi bine la "The House of People" aka casa poporului ca e mai mult loc acum spune-ti si voi
m1hai_18 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -