Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Galati / Braila

Reply
 
Thread Tools
Old 24-06-10, 17:44   #46
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

Regulament particular RALIUL PESCARILOR 2010
Attached Files
File Type: doc REGULAMENT PARTICULAR.doc (28.5 KB, 21 views)
tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 13:26   #47
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

Iata rezultatele RALIUL PESCARILOR 26.06.2010
clasament general:
1.BALAN COSTEL-STANILA AUREL
2.CAPITANEANU NELU - BOLDEANU CONSTANTIN
3.POPA RAZVAN - IONITA CORNEL

CLASAMENT PILOTI:
1.POPA RAZVAN
2.CHESARU IONEL
3.BALAN COSTEL

CLASAMENT CONCURS PROBE SPECIALE CONCURS PESARESC
1.BALAN COSTEL -STANILA AURICA
2.JIPA FLORIN - VALCU GEORGE
3.CIUREA NICOLAE -CIUREA GEORGE
__________________
tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 27-06-10, 23:56   #48
iMAGiNE

Stage 5
 
iMAGiNE's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 1,101
Member of:
[VW]
[PEUGEOT]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Motor Sport Club Braila

Cate masini au participat?
iMAGiNE is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:08   #49
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

Atasez etapele de traseu la probele de orientare
Attached Files
File Type: doc ETAPA -1-pescar-BUN.doc (1.11 MB, 34 views)
File Type: doc ETAPA -2-pescar-BUN.doc (358.0 KB, 15 views)
File Type: doc ETAPA -3-pescar-BUN.doc (358.5 KB, 24 views)
tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:21   #50
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

Raspuns pentru IMAGINe .Reusita unui concurs nu consta numai in numarul de participanti, ci a organizarii in totalitate a concursului. Daca doresti sa stii despre oragnizare si cum a fost, informeaza-te ca sunt si oameni de la MAK, foarte putini intradevar care au participat si va povestesc cum a fost, nu sunt cu nasul pe sus ca unii dein voi. Noi nu ne laudam cum faceti voi, tacem si facem. De laudat lasam pe altii nu ne laudam noi insine cum faceti voi, Suntem elefanti dar avem trompa
Noi facem raliuri si sa ne distram desi suntem niste elefanti inca stim sa ne si distram. Poate vedeti filmuletele cu probele speciale cu barca, in care suspansul a fost maxim
tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 29-06-10, 22:30   #51
ZerO_CooL

Stage 5
 
ZerO_CooL's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 2,801
Member of:
[BMW]
Default Re: Motor Sport Club Braila

Imi pare rau ca nici de data asta n-am putut sa ajung, sunt in sesiune si n-am nici bani. Observ ca nu e pe podium Gabriel Moisescu, la piloti. Nu a participat, sau a terminat pe o pozitie sub podium ? Poze/filme sunt ?
ZerO_CooL is offline   Reply With Quote
Old 30-06-10, 03:31   #52
vGaBy

Stage 4
 
vGaBy's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 299
Member of:
[VW]
Default Re: Motor Sport Club Braila

Quote:
Originally Posted by tes_raliu View Post
Raspuns pentru IMAGINe .Reusita unui concurs nu consta numai in numarul de participanti, ci a organizarii in totalitate a concursului. Daca doresti sa stii despre oragnizare si cum a fost, informeaza-te ca sunt si oameni de la MAK, foarte putini intradevar care au participat si va povestesc cum a fost, nu sunt cu nasul pe sus ca unii dein voi. Noi nu ne laudam cum faceti voi, tacem si facem. De laudat lasam pe altii nu ne laudam noi insine cum faceti voi, Suntem elefanti dar avem trompa
Noi facem raliuri si sa ne distram desi suntem niste elefanti inca stim sa ne si distram. Poate vedeti filmuletele cu probele speciale cu barca, in care suspansul a fost maxim
Dar daca ar veni 2-3 masini ar mai conta organizarea?
vGaBy is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 03:03   #53
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Motor Sport Club Braila

Quote:
Originally Posted by tes_raliu View Post
Raspuns pentru IMAGINe .Reusita unui concurs nu consta numai in numarul de participanti, ci a organizarii in totalitate a concursului. Daca doresti sa stii despre oragnizare si cum a fost, informeaza-te ca sunt si oameni de la MAK, foarte putini intradevar care au participat si va povestesc cum a fost, nu sunt cu nasul pe sus ca unii dein voi. Noi nu ne laudam cum faceti voi, tacem si facem. De laudat lasam pe altii nu ne laudam noi insine cum faceti voi, Suntem elefanti dar avem trompa
Noi facem raliuri si sa ne distram desi suntem niste elefanti inca stim sa ne si distram. Poate vedeti filmuletele cu probele speciale cu barca, in care suspansul a fost maxim
Sincer am impresia ca suferiti de o boala grava... ipohondrie, cred ca asa i se spune... sincer vi s-a adresat o intrebare cat se poate de simpla, a-ti insinuat ca sunteti luat la misto , ca se pune o intrebare sa se demonstreze ceva si pana in momentul de fata tot nu exista un raspuns... in schimb a-ti avut grija sa sariti la gatul altora... sau e pur si simplu vorba de o banala invidie? Si stati linistit nu fac parte din nici un club daca va nelinisteste treaba asta dar da sunt un indepent ca sa spun asa care observa ca scuipati doar venin si din cauza asta nici nu reusiti si nu o sa reusiti sa va atrageti simpatizanti... Oricum eu va doresc mult succes in continuare dar e o vorba de care daca a-ti tine cont ar fi perfect... Ciocu mic si joc de glezne!
Cat despre organizare.... eu singur imi organizez raliuri aproape in fiecare seara... si credeti-ma ca-mi ies perfect!
P.S.: Suspansul era creat de crestrea cotei Dunarii si nu erati sigur daca va creste balta sau cum?
P.S.2: Rau putem face toti.... bine e mai greu... dar banuiesc ca stiati si deduceti asta nu?

Last edited by Marian20; 03-07-10 at 03:09.
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 19:53   #54
wordfin

Stock
 
Join Date: Jul 2010
Posts: 7
Smile Re: Motor Sport Club Braila

Asteptam filmuletele de la cocursurile pescaresti din Raliul Pescarilor
wordfin is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 16:44   #55
valentin.nemtanu

Stage 5
 
valentin.nemtanu's Avatar
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 1,669
Member of:
[DACIA]
[MERCEDES]
[Opel]
Default Re: Motor Sport Club Braila

Am auzit ca au fost numai 7 echipaje ( stire neconfirmata oficial ).

Dar, domnilor automobilisti, nu va suparati,
este important de retinut ca aceasta activitate este prezenta in singurul oras din estul tarii, ca cineva se preocupa de organizarea unor evenimente de acest gen.

Cat privesc clasamentele, este un fapt normal, devenit normal, ca la primul concurs cand, s-au premiat 3 echipaje la Chiscani si , abia dupa insistente, prin amabilitatea unui pasionat care nu a participat efectiv la concurs !!! am aflat rezultatele la cateve zile..
Apar suspiciuni, trec , iar rezultatul este ca aceasta miscare , din cauza unor astfel de situatii au tot mai putini fani la start.
Intrebarea a fost pertinenta, cea pusa de iMAGINE, dar raspunsul, banuiesc ca a avut alta directie , si trebuia sa clarifice frustrarea.
Poate le vitam pe viitor.
valentin.nemtanu is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 19:28   #56
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

Raspuns pentru Marian20.

Imi cer scuze daca am vorbit urat, si nu sufar de nimic, nici de ciocul mic si nici de joc de glezne. Tu D-nul Marian20 nu stii ca ce se scrie aici de uni e joc de glezne fata de ce primim prin viu grai. Dar ma voi invata minte si voi scrie numai ce trebuie. Toul ce se intreaba e cu substrat. Succes la organizat raliurile tale si multa bafta. Am scris ce am scris si prin prizma telefoanelor de amenitari primite. Trebuie sa stii totul, sa stii ce fel de oameni sunt. Multumesc de intelegere.
Da la concursul tehnico aplicativ au partcicipat 7 masini, iar la Concursul Pescarilor au fost 12 echipaje
tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 19:34   #57
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

iata cateva poze
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01925.JPG
Views:	161
Size:	239.4 KB
ID:	1555307   Click image for larger version

Name:	DSC01926.JPG
Views:	170
Size:	250.8 KB
ID:	1555308   Click image for larger version

Name:	DSC01927.JPG
Views:	160
Size:	248.5 KB
ID:	1555309  

Click image for larger version

Name:	DSC01937.JPG
Views:	163
Size:	289.0 KB
ID:	1555310   Click image for larger version

Name:	DSC01938.JPG
Views:	157
Size:	122.1 KB
ID:	1555311   Click image for larger version

Name:	DSC01940.JPG
Views:	154
Size:	287.5 KB
ID:	1555312  

tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 19:39   #58
tes_raliu

Stage 4
 
tes_raliu's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 191
Default Re: Motor Sport Club Braila

alte poze
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	DSC01944.JPG
Views:	156
Size:	223.9 KB
ID:	1555314   Click image for larger version

Name:	DSC01945.JPG
Views:	151
Size:	281.8 KB
ID:	1555315   Click image for larger version

Name:	DSC01946.JPG
Views:	162
Size:	288.0 KB
ID:	1555316  

Click image for larger version

Name:	DSC01947.JPG
Views:	149
Size:	244.5 KB
ID:	1555317   Click image for larger version

Name:	DSC01948.JPG
Views:	158
Size:	202.9 KB
ID:	1555318   Click image for larger version

Name:	DSC01949.JPG
Views:	150
Size:	237.3 KB
ID:	1555319  

Click image for larger version

Name:	DSC01951.JPG
Views:	150
Size:	233.5 KB
ID:	1555320   Click image for larger version

Name:	DSC01953.JPG
Views:	179
Size:	270.3 KB
ID:	1555321  
tes_raliu is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 02:50   #59
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Motor Sport Club Braila

Quote:
Originally Posted by tes_raliu View Post
Raspuns pentru Marian20.

Imi cer scuze daca am vorbit urat, si nu sufar de nimic, nici de ciocul mic si nici de joc de glezne. Tu D-nul Marian20 nu stii ca ce se scrie aici de uni e joc de glezne fata de ce primim prin viu grai. Dar ma voi invata minte si voi scrie numai ce trebuie. Toul ce se intreaba e cu substrat. Succes la organizat raliurile tale si multa bafta. Am scris ce am scris si prin prizma telefoanelor de amenitari primite. Trebuie sa stii totul, sa stii ce fel de oameni sunt. Multumesc de intelegere.
Da la concursul tehnico aplicativ au partcicipat 7 masini, iar la Concursul Pescarilor au fost 12 echipaje
nu ma intereseaza sa intram in vreo polemica... nu ma intereseaza subtraturile intrebarilor.... asta daca exista un substrat... nu ma intereseaza probleme dintre organizatori... rufele murdare se spala acasa nu in public... cel mai elegant era sa raspundeti simplu si cand va gaseati va bateati obrazul sau ce doreati sa se intample... nu vi se pare asa cel mai corect?... eu personal eram curios de nr participantilor ca sa stiu daca am pierdut prea mult...
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 07-07-10, 08:50   #60
petruca

Stage 2
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 61
Default Re: Motor Sport Club Braila

Quote:
Originally Posted by Marian20 View Post
nu ma intereseaza sa intram in vreo polemica... nu ma intereseaza subtraturile intrebarilor.... asta daca exista un substrat... nu ma intereseaza probleme dintre organizatori... rufele murdare se spala acasa nu in public... cel mai elegant era sa raspundeti simplu si cand va gaseati va bateati obrazul sau ce doreati sa se intample... nu vi se pare asa cel mai corect?... eu personal eram curios de nr participantilor ca sa stiu daca am pierdut prea mult...
de pierdut ...pierzi de fiecare data cind nu participi ! cred ca pentru un impatimit al concursurilor conteaza mai putin organizatorul sau nr de masini inscrise , cind ai pasiune vii ....te dai....cistigi bine ...nu ...mai incerci data viitoare , cu fiecare prezenta mai cistigi ceva experienta ! crede-ma stiu despre ce vorbesc! sa auzim de bine!
petruca is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -