Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Tg-Jiu

Reply
 
Thread Tools
Old 23-03-10, 07:38   #1
validima

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 7
Default Puteti da niste sfaturi ?

Este in lucru un site destinat automobilistilor Gorjeni.
Inainte de a-l face cunoscut celor carora se adreseaza , adica automobilistilor de rand ,m-ar bucura cateva sfaturi si idei de la cativa pasionati ai domeniului care ,pare-se , s-au strans pe 4Tuning.ro
Sfaturi si idei nu neaparat cat priveste aspectul ci mai ales continutul (repet , siteul este in lucru si sper sa nu va dezamageasca faptul ca inca este cam "subtirel"
As vrea sa-l priviti cu ochii unui automobilist obisnuit , nu neaparat ai unor pasionati cum sunteti dumneavoastra.
Va fi un site bine cunoscut pe plan local , o strategie de publicitate fiind pregatita in acest sens si va fi lansata dupa ce vom mai face completari/modificari in functie si de sfaturile pe care speram sa le primim (si) de la dumneavoastra.
Trebuie sa subliniez ca nu incercam in nici un caz sa facem in vreun fel concurenta lui " 4tuning.ro " ba chiar il vom recomanda in paginile noastre , noi neavand ca subiect tuningul.(Le multumim moderatorilor/administratorilor forumului 4tuning daca accepta acest subiect pe aceasta pagina)

Cu multumiri si cu promisiunea ca in momentul cand vom fi bine cunoscuti in Gorj suntem gata sa sprijinim cu tot ce putem orice actiune/idee/dorinta a dumneavoastra sau a comunitatii 4tuning.ro ,

Echipa www.autogorj.com
validima is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 11:00   #2
rozynel

Stage 4
 
rozynel's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 200
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Puteti da niste sfaturi ?

Template-ul e ciudat.. mie unu nu`mi place mai deloc..
Daca te pricepi in php-uri ,html-uri iti pot oferii eu niste template-uri foarte frumoase

Si daca ai nevoie de ajutor in grafica.. Ma refer la header(banner) si tot ce apartine de modificat poze ...
Lucrez de vreo 2 ani in photoshop . Daca vrei sa vezi cateva creatii ale mele vorbim pe mess. dj.razvanu@yahoo.com sau pot baga aici vreo 2..3 sa iti faci o parere

Lucrez la layout-uri , logo-uri , manipulari , colorize-uri si asa mai departe .


Iti bag aici ultima manipulare si ultimul meu logo.. sa`ti faci o parere daca merita sa ma contactezi sau nu.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	s copy.jpg
Views:	82
Size:	288.4 KB
ID:	1387143   Click image for larger version

Name:	csc copy.jpg
Views:	62
Size:	45.5 KB
ID:	1387144   Click image for larger version

Name:	csc22.jpg
Views:	64
Size:	42.0 KB
ID:	1387145  

Click image for larger version

Name:	manipulare22.jpg
Views:	64
Size:	129.0 KB
ID:	1387148  
__________________

Last edited by rozynel; 25-03-10 at 11:09.
rozynel is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 17:05   #3
validima

Stock
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 7
Default Re: Puteti da niste sfaturi ?

[QUOTE=rozynel;3217883]Template-ul e ciudat.. mie unu nu`mi place mai deloc..
Daca te pricepi in php-uri ,html-uri iti pot oferii eu niste template-uri foarte frumoase

QUOTE]

Multumesc pentru observatii !
Fara indoiala sunt justificate , nici eu nu sunt multumit de aspect.
E bazat pe un template "free" si , fara indoiala il voi modifica in curand.
Pana acum insa a trebuit sa aloc foarte mult timp continutului (paginilor cu carti tehnice , mai ales, a caror cautare ,gasire, sortare ia extraordinar de mult timp)
Cat priveste propunerea de colaborare ,dupa ce imi planific mai exact bugetul sigur am sa te contactez.

Astept si alte observatii si propuneri din partea celor care trec pe aici , chiar observatii cu tinta mai precisa , de genul : "-ar mai trebui o pagina X ,in pagina Y ar trebui sa fie si Z " ... sau :"-banerul e prea mare si ar trebui sa arate asa...sau asa , meniul din stanga e prea lat ,etc. "


Inca o data Multumesc !
validima is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 17:16   #4
rozynel

Stage 4
 
rozynel's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 200
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Puteti da niste sfaturi ?

Pai eu nu am cerut bani o sa te ajut daca doresti .. bineinteles gratis.. nu cer nimic in schimb , dar o sa lucrez doar atunci cand am timp nu vreau sa fie ceva "fortat"

Eu chiar as vrea sa avem asa ceva pentru tg-jiu , Si iti dau un sfat.. pentru viitor.
Sa organizati intalniri ...tuning, viteza si asa mai departe asa cum se facea la agip odata , insa daca vor aparea informatii despre intalniri pe un site specific orasului tg-jiu cred ca se vor prezenta mult mai multi...

Uite sa vorbesti cu GTXR , cristea , manu etc.. si vezi daca or sa vrea sa faceti ceva frumos ma refer la intalniri

Din cate am inteles.. se planifica ceva pentru rovinari (ceva legal), si asa ai promova site-ul
rozynel is offline   Reply With Quote
Old 25-03-10, 19:22   #5
GTXR

Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,803
Member of:
[Opel]
[FORD]
Default Re: Puteti da niste sfaturi ?

intalniri sunt cam in fiecare seara ...nu tocmai legale ) ,intrarea e libera )
In Tg-Jiu legal nu cred ca o sa se poata face prea curand ,si chiar DACA vor fi aprobate toate cele nu va iesi ceva frumos pt ca nu este experienta,poate numai in colaborare cu vreun club auto care a mai facut asa ceva...zic eu.
GTXR is offline   Reply With Quote
Old 26-03-10, 09:10   #6
rozynel

Stage 4
 
rozynel's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 200
Member of:
[4Rally]
[VW]
Default Re: Puteti da niste sfaturi ?

Pai nu am zis legale ) am zis ca cea de la rovinari probabil va fi legala am inteles ca o sa se vorbeasca cu primaru si bla bla..

Dar si astea ilegale eu cred ca daca am avea un site pe care sa se anunte intalnirile , ar veni ma multi .

Am vazut ca nici aici pe forum nu mai zice nimeni nimic despre intalnire
rozynel is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -