Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Sondaje Auto

Sondaje Auto Chestionare, Curiozitati, Sondaje - Vezi ce au raspuns altii si spune-ti parerea

Reply
 
Thread Tools
Old 01-06-12, 01:37   #1
zuza_nebuna2004
 
Join Date: Jun 2012
Posts: 0
Default Sondaj privind Pozitionarea grupului Renault, in Romania

Buna ziua!
Numele meu este Timar Ioana, studentă în cadrul programului de masterat, din cadrul Academiei de Studii Economice, Bucureşti, România. Desfășor o cercetare online cu privire „Poziționarea grupului Reanult în Romnânia”. Pentru completarea acestui chestionar sunt necesare aproximativ 5 MINUTE. Răspunsurile dvs. vor rămâne confidenţiale şi nu vor mai fi utilizate în cadrul altor studii

Vă mulţumesc pentru timpul acordat!

http://www.isondaje.ro/sondaj/258959849/
zuza_nebuna2004 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-12, 05:39   #2
jemis90
Opel Driver

Stage 5
 
jemis90's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 361
Member of:
[Opel]
Default Re: Sondaj privind Pozitionarea grupului Renault, in Romania

vezi ca modelul se numeste Espace, nu escape..

bafta la examene.
jemis90 is offline   Reply With Quote
Old 01-06-12, 08:24   #3
lord_wader

Stage 5
 
lord_wader's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,379
Default Re: Sondaj privind Pozitionarea grupului Renault, in Romania

Pt. ce ar face cineva un sondaj pur subiectiv? La ce ajuta, cand sunt atatea date oficiale privind vanzarile, rechemarile in service. Daca eu pun marca Volvo pe 10 iar dacia pe 1 ce relevanta mai are sondajul?

PS: daca la numele marcilor mai ai o scuza ca nu ai stiu sa scrii corect, cu limba romana ce ai?

3. "Menţionaţi primele 3 mărci auto care vă vine în minte" hai las-o moarta in popusoi ca te faci de cacao si mai ai si pretentia ca esti la facultate.
lord_wader is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -