Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Unitati de bord si surse

Unitati de bord si surse HU, iPOD, MP3, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 04-01-14, 23:00   #1
alinuttzz1990

Stage 1
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 19
Default Caut un CD Player cu iluminat albastru/rosu

Doresc sa imi schimb RCD 300 din golf V cu un HU after market care sa aiba intrare usb si sa scoata un sunet clar, deci vreau muzica, nu zgomot. Ca sa se potriveasca cu bordul, vreau ca pleyerul sa fie negru si sa aiba culorile rosu/albastru sau sa le pot regla eu. Astept pareri.
alinuttzz1990 is offline   Reply With Quote
Old 05-01-14, 13:50   #2
Dragster

Stage 5
 
Dragster's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 788
Member of:
[Racing Syndicate]
[Honda]
[Competitor CNCA]
Default Re: Caut un CD Player cu iluminat albastru/rosu

Quote:
Originally Posted by alinuttzz1990 View Post
Doresc sa imi schimb RCD 300 din golf V cu un HU after market care sa aiba intrare usb si sa scoata un sunet clar, deci vreau muzica, nu zgomot. Ca sa se potriveasca cu bordul, vreau ca pleyerul sa fie negru si sa aiba culorile rosu/albastru sau sa le pot regla eu. Astept pareri.
Cea mai buna solutie este sa mergi pe Kenwood, se potrivesc culorile la fix, de parca a fost facut anume pt VW……
Indiferent ca vei merge pe un CD player entry sau un DVD vei gasi posibilitatea de a regla culorile sa fie identice
__________________
Dragster is offline   Reply With Quote
Old 07-01-14, 17:11   #3
alecspc

Stage 3
 
Join Date: Feb 2011
Posts: 158
Default Re: Caut un CD Player cu iluminat albastru/rosu

Optiuni sunt, daca esti mai hotarat decat mine ai de unde alege, uite cateva exemple, la primul culorile sunt rosii si nu se pot modifica, la restul poti modifica tu culorile.
ALPINE CDE-170RR 350 lei
Pioneer/DEH-X3600Ui 470 lei
Kenwood/KMM-357SD 414 lei

Alegi care iti place mai mult, cel mai personalizabil e pioneeru, uita-te pe you tube daca nu ai cum sa le vezi live, eu inca nu m-am hotarat, si cam tot intre astea tre sa ma decid.

Sanatate!
alecspc is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -