Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Constanta

Reply
 
Thread Tools
Old 16-03-13, 15:59   #46
sine

Stage 1
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 10
Default Re: Unde ne spalam masinile in Constanta

Quote:
Originally Posted by GABBY_ View Post
Am aproape o saptamana de cand am spalat-o la selecta si pur si simplu nu prea se pune praful pe ea...Ca uneori e full si se grabesc si dau buleala e valabil la orice spalatorie..dar la 15 ron spala bine.Sunt curios ce "miracole" face ceara pe care o dau ei cu masina la 80 ron.
Am incercat si eu la Selecta, chiar o spala ok. La fel se spala si in spate la Crimbo Gaz de pe Soseaua Mangaliei.
sine is offline   Reply With Quote
Old 20-05-13, 15:24   #47
deniel19

Stock
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 9
Default Re: Unde ne spalam masinile in Constanta

Salutari . azi am spalat masina la spalatoria Trident si am patit'o rau de tot. Avand niste urme de scoth l'am rugat pe baiatul de acolo sa dea cu o perie ceva... el...,,lasa sefu' ca am eu ,,meseria'' mea ..... eu cu o cafea in mana... l'am vazut ca el INSISTA pe urmele acelea...dar ce zic...,,lasa mai ca stie el ce face...'' a terminat.... am urcat... si in oras cand m'am dat jos din masina ( dupa ce s'a uscat) .... SURPRIZAAAAA A DAT CU PRESIUNE DE A LUAT LACUL SI VOPSEAU .......... oameni buni imi venea sa ma duc sa dau foc la sandrama cu ei cu tot in ea ......m'am dus la spalatorie toata lumea de acolo radea ceva in felul ..,,s'a intors fraierul '' si i'am explicat celui care incasa banii....el ,, sa vorbim cu seful'' eu ,, poti sa vorbesti si cu SF. Petru ca eu vreau sa'mi reparati masina. Vorbeste el cu sefu' ...vorbesc si eu cu sefu'... eu plin de draci... sefu' calm.... Concluzia... JETUL DE APA NU CURATA SI VOPSEAU(LACUL)... acum a ramas sa ma intalnesc maine cu el..... poate ne'om impaca intr'un fel..... nu stiu.... ce sfaturi imi dati ??? cum sa procedez ???
deniel19 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-13, 12:43   #48
YCEE

Stage 4
 
YCEE's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 291
Member of:
[Fiat]
Default Re: Unde ne spalam masinile in Constanta

ai plecat...te-ai intors..iti dai seama ca nu da bine...
daca nu o dai la pace cu sefu...macar fa`i cheie...ITM, OPC, DSV ..mergi pe la toti si imparti reclamatii
__________________
/!\ Drive Fast...but.... Drive Safe /!\
YCEE is offline   Reply With Quote
Old 11-09-13, 10:06   #49
deniel19

Stock
 
Join Date: Oct 2012
Posts: 9
Default Re: Unde ne spalam masinile in Constanta

Quote:
Originally Posted by YCEE View Post
ai plecat...te-ai intors..iti dai seama ca nu da bine...
daca nu o dai la pace cu sefu...macar fa`i cheie...ITM, OPC, DSV ..mergi pe la toti si imparti reclamatii
am primit de la SEF 150 ron. Nici ca o mai duc la ei la spalat...
deniel19 is offline   Reply With Quote
Old 20-02-14, 13:21   #50
aldealxndr

Stock
 
aldealxndr's Avatar
 
Join Date: Feb 2014
Posts: 7
Default Re: Unde ne spalam masinile in Constanta

Incercati pe poporului, e o cladire cu albastru, cum urci de la trocadero. Eu am mai bine de juma de an de cand ma duc pe acolo si nu au dat buleala niciodata
aldealxndr is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -