Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Sibiu

Reply
 
Thread Tools
Old 22-05-08, 20:37   #76
Apocalipsa

Stage 3
 
Apocalipsa's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 104
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Provocari

ma bag bartolomeus dar mai dureaza o tzara pana ii fac verrificarea si asigurarea la apocalipsa . dupa ce leam facut cu cea mai mare placere dar sa nu te gandesti ca apocalipsa mea e un avion cu reactzie ca nu e asa am motor de 1600 si vreo 80 de calutzi dar am noroc cu greutatea masini si cu turatzile pe minut masina e stok sa nu te gandesti ca e avion
__________________
maşina dă senzaţie, aşa că ne vedem pe strazi
Apocalipsa is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 21:22   #77
cipig60

Stage 5
 
cipig60's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 467
Default Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by Apocalipsa View Post
ma bag bartolomeus dar mai dureaza o tzara pana ii fac verrificarea si asigurarea la apocalipsa . dupa ce leam facut cu cea mai mare placere dar sa nu te gandesti ca apocalipsa mea e un avion cu reactzie ca nu e asa am motor de 1600 si vreo 80 de calutzi dar am noroc cu greutatea masini si cu turatzile pe minut masina e stok sa nu te gandesti ca e avion
Daca ar fi toti asa barbati ca tine lumea asta ar fi altfel! Sa vi la o intalnire cu noi.
Cu mine nu are rost sa faci dar daca esti pasionat gasim concurenti poate intri cu noi pe felie cine stie.
Acesta e un ex domniilor spectatori cu 80hp face cu ori si cine.Sper sa se simta cine cred eu !!!
cipig60 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 22:11   #78
Apocalipsa

Stage 3
 
Apocalipsa's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 104
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Provocari

mersi mult cipi si mias dori din tot sufletul sa vin la intalnirile voastre cu voi .cat despre apocalipsa mea abea astept so incerc ca de cand am luato si am puso la punct nu am incercato nici o data pe asfalt dar te asigur eu ca o sa te lase cu gura deschisa cand ai so vezi la liniutza credema ca stiu ce zic si am mare incredere in masinutza mea .nu vreau so laud ca e tare masina ca nu e dar e nervoasa si ai sa ramai uimit de ea bafta in continuare si abea stept sa ne vedem la intalnirile voastre .ps cu respect apocalipsa
Apocalipsa is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 22:15   #79
Apocalipsa

Stage 3
 
Apocalipsa's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 104
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Provocari

si inca ceva cipi am uitat satzi zic . eu tot ce fac ,o fac de placere nu la pariuri sau alceva pt ca nu imi place pariurile daca eu sunt mai bun asta e daca pierd tot respectul pt adversar il va avea de la mine ps apocalipsa
Apocalipsa is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 22:26   #80
dell 26

Stage 5
 
dell 26's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 798
Default Re: Provocari

pe mine mai convins ca esti baiat bun asa ca daca ti se potriveste eleronul care il am eu e al tau
dell 26 is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 22:40   #81
Apocalipsa

Stage 3
 
Apocalipsa's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 104
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Provocari

ms mult dell dar cat vrei pe eleron ? si unde te gasesc miai inplinit un vis sa fac o masina cu aspect estetic cat de cat acceptabil bar cu cutzini bani asa pt ori ce iubitor de masini si tuning daca vrei ceva la schimb am spoiler dar nu stiu de ce e cred ca e de vreo japoneza sau sami zici cat ma costa ?sau daca vrei itzi dau alt eleron de cauciuc dar e mare si e cam greu de aceea nu mi lam pus ms mult daca ma potzi ajuta cu un eleron cahiar itzi raman dator miai luat o piatra de pe inima ms ms ms ms ms daca ma potzi ajuta itzi raman dator inca o data bafta in continuare si inca un sincer si calduros mersi mult daca ma potzi ajuta
Apocalipsa is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 00:42   #82
Bassu_SIV


Stage 5
 
Bassu_SIV's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,116
Member of:
[4Tuning International]
[Opel]
Default Re: Provocari

ma bag si io asa la caterinca
Bassu_SIV is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 18:55   #83
dydysoft

Stage 5
 
dydysoft's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,467
Thumbs up Re: Provocari

Quote:
Originally Posted by Bassu_SIV View Post
ma bag si io asa la caterinca
in cine te bagi? tot la caterinca
dydysoft is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 11:12   #84
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari

Apocalipsa te sustin eu la o tura cu troscoleta mea, ca n-am decat 90 de caluti pe ea...asta daca esti de acord... Suntem cam pe aceeasi clasa
Daca vrei , merg cu AC u dat drumu, sa fim la acelasi nivel.
__________________

Cineva zicea ca cercul de prieteni nu il faci cu compasul....
lupalb is offline   Reply With Quote
Old 24-05-08, 11:35   #85
Apocalipsa

Stage 3
 
Apocalipsa's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 104
Member of:
[AUDI]
[2 Roti]
Default Re: Provocari

cu cea mai mare placere accept dar mai dureaza o tzara panai fac verificarea si dupa acea sunt al vostru nu conteaza daca castig sau pierd cel mai mare respect il va avea adversarul si daca castiga si daca pierde .dar eu nu fac la pariuri eu fac numai pt adrenalina si placere va multzumesc pentru ca mati acceptat si pe mine in lumea voastra va raman dator ps apocalipsa.
Apocalipsa is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 01:14   #86
bartolomeus

Stage 4
 
bartolomeus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 201
Default Re: Provocari

Facem ceva joi 29? Cipi, Bila, Apocalipsa, Lupalb, Dell, Adisor? A? Sosesc si eu urgent daca invartim ceva?! Astept raspunsuri!!!
bartolomeus is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 02:38   #87
PaulMIG

Stage 5
 
PaulMIG's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 1,002
Member of:
[Moderators]
[4Rally]
[SKODA]
Default Re: Provocari

Si de mine uiti ha?? ungur ce esti... oricum nu pot ajunge. Apropo m-o plimbat azi un E46 320d (ala negru care o ajuns in finala cu R5 bnz la cluj), sincer am ramas impresionat de cum poate sa traga. Iti bate 330xi-u parerea mea...
PaulMIG is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 02:44   #88
bartolomeus

Stage 4
 
bartolomeus's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 201
Default Re: Provocari

eee... am uitat sa pun s.a.m.d....dar nu a fost cu intentie
bartolomeus is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 10:07   #89
cipig60

Stage 5
 
cipig60's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 467
Default Re: Provocari

Invartim o Stalinscaya NENE.
cipig60 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-08, 19:06   #90
lupalb

Stage 5
 
lupalb's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 3,002
Member of:
[VW]
Default Re: Provocari

Eu zic vineri seara sa facem o intalnire, si sa vedem ce iese de acolo
Asta daca se poate pentru toata lumea....daca nu ... no problem.
lupalb is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -