Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > FORD > Zona tehnica Ford

Zona tehnica Ford Zona tehnica, secrete, tips&tricks Ford

Reply
 
Thread Tools
Old 12-10-10, 16:14   #1
ida_kiss2004

Stock
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 1
Default Garantie Ford

Buna. Am si eu nevoie de cateva informatii daca este cineva in masura sa mi le ofere. In august mi-am achizitionat un Ford Fiesta care este inca in garantie, am 88000 km, as vrea sa merg la reprezentanta sa ii fac niste verificari inainte sa imi expire garantia. De ce servicii pot beneficia acolo, ce imi pot schimba gratis? Daca ma duc ma costa verificarea, si daca da la ce preturi sa ma astept? Va multumesc anticipat
ida_kiss2004 is offline   Reply With Quote
Old 12-10-10, 19:54   #2
NWZeu

Stage 5
 
NWZeu's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 3,034
Member of:
[Moderators]
[AfterDark Racing]
[DAEWOO]
[FORD]
[BMW]
Default Re: Garantie Ford

GRATIS ??? un bradulet parfumat cred ca e deja mult spus ........ serios vorbind, cine crezi ca iti da ceva gratis, un discount sau o oferta se poate insa gratis ..... sa fim seriosi!

A 2a intrebare - preturile variaza in functie de ce vrei sa faci, o diagnoza (verificare problemelor folosind interfata electrica a masinii) consta in jur de 100 ron, asta ca sa iti faci o idee!

Concluzie - scrie mai clar cam ce vrei sa faci pentru a primi raspunsuri mai concrete!
__________________
Ford Mondeo MK3 DuratecHE --- BMW E46 FL 320D --- Daewoo Cielo Executive DOHC 16V
uita-te bine in oglinda, aparentele insala
NWZeu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -