Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 07-06-05, 21:56   #16
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

s`a lasat .. cu trezirea pe la ora 1 ... 2 ... iar SAB .. apoi concursu`l de drifturi ... cerculetzee .. etc .... am plecat de la ... sab ... si hai sa mancam .. am fost la un snack bar unde am mancat excelent ... dar inainte de asta .. am fost la tancabeshti mi se pare sa`l luam pe AMA .. care bulise motorul ... dar inainte de asta am trecut prin pipera sa vada si ochii noshtrii cum traieshte lumea buna ..s i am ramas .. ... piscine .. mashini ... nebuniee ... s`a lasat si seara .. si iar am dat`o pe baute ... pe la 4 jumate 5 .. unu ... din multzimea care plutea in vin k in formol ... : Bah .. hai la paintball ... si am plecat la paintball 10 inshi ... betzi turta ... sa jucam paintball .. o experietnza greu de uitat ... superb ... greu de uitat si datorita urmelor lasate de bilele de paintball

una peste alta .. mi`a facut nespusa placere sa il revad pe JKV`u .. pe Lucian .. pe TYE ... pe Bogdan ... pe micutzu .. pe speeder .. si cei care v`am uitat nu va suparatzi ... dar nu o fac cu intentzie ... de asemenea am cuvoscut o gramada de persoane noi .. l`am cunoscut pe AMA .. nebunu care a facut gateway in bucureshti ... am cunoscut`o pe raluka .. sora lu` rus`u cum o shtitzi voi ... sau minirally ptr cei de pe forum .. l`am revazut pe nebunu de dop`u .. dupa care urlam .. DOP`uleee unde e sticla .. ?? :P ...
__________________
Nu sunati , ies eu din cand in cand

Psycho is offline   Reply With Quote
Old 08-06-05, 09:38   #17
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

l`am cunoscut si pe blp`u .. si multzi .. multzi oameni .... cam asta ... a fost weekendu cel mai adevarat de pana acum .. de cand vin la bucureshti cu gashka .. dar sa nu uitam si de fetele de la sab carora le`a luat iulica numerele de telefon ... una peste alta a fost super ... si drumu la intoarcere a fost bestial ... ce mai .. un weekend de nota 10 ... respekt !!!
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 08-06-05, 23:04   #18
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default

eu tot ca blowwind am fost ranit in inimioara de zambetul si carisma acelei fete brashovence de la standul maniac care pur si simplu m-a lasat cu gura cascata...si mai era o fata cu care am facut poza si ea era dregutza asa...in rest showul de nedescris si speram ca pana la SIAB poate mai da domnul de un eveniment dinasta da mai mare...ca sa ramanem cu gura cascata sa mergem pe strada asa uimitzi...in orice caz am ramas uimit de insomnia si de toate standurile dar insomnia rulz ce as da ca sa vad si eu cum merge celica lu GUSU as da bani multzi si CTL-ul care de fiecare data face furori...
eu cred ca am aberat destul si i love gagica de la maniac brashoveanca!
orlando is offline   Reply With Quote
Old 16-06-05, 16:43   #19
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Azi am pus mana pe o program , cei care .. stiu cu ce se mananca treaba asta , sunt rugati sa-mi spuna daca am lucrat cat de cat bine ptr prima oara , e vba de Ulead .... chiar sunt curios ce parere au cei care au mai lucrat in asa ceva , de filmul care urmeaza , totodata ... chiar va rog sa luati filmul care-l voi uploada , e super , burnout`uri + drifturi ... o nebunie
o sa va placa
astept pareri dupa ...
mersi
Attached Files
File Type: rar 1st_movie_made_by_me.mpg_164.rar (16.18 MB, 20 views)
__________________
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 26-06-05, 21:25   #20
minirally

Stage 4
 
minirally's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 184
Member of:
[AUDI]
[Anonymous Motorsport ]
Default

uuuuuuweeeeeeee!!!!!!! i feel good..tanana!!!e asa d bine sa iei mai mult decat toti tocilarii infecti la examen!!!si sa le dai peste nas profilor!!damn..feels so good..deja nu ma mai suport cu 9,5 la rom,9 la mate,si 10 la geogra..ohh dahh..!!! gata..am skapat..sunt boboaca la toamna..bleahh..dar inainte d asta..e vara..kre...muwhihihihhh.. abia a inceput... vianu scrie p mine..sau..poate k nu))) gata..deja sufar prea rau... ma duc sa iau p gura d aer..s ma racoresc.. :P
__________________
Dies...Diem...Docet...
minirally is offline   Reply With Quote
Old 01-07-05, 03:55   #21
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default

In qp mea ... aste e combinatia mea ...
I-a uite ce am gasit din greseala :

Last Online Duration: 35 Years, 26 Weeks, 6 Days, 07:06:29

WHAT THE FUCK IS THIS ???
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 01-07-05, 06:41   #22
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pai .. tu ... adica .. chiar si mami tau .. statea pe 4tuning .. :P
no offense, dar scrie 35 de ani :P iar tu ai doar 25 :P
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 02-07-05, 16:11   #23
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

apropo de nasa k zicea cineva pe aici ... ce au de ascuns cei de la nasa ... in zona 51 .. de ce tin ascunse secretele lor .. vb vine cu roswelt ... si multe alte intamplari asemanatoare ... oare chiar pozele acelea facute de ei \" pe luna \" sunt reale .. teoria conspiratziei exista .. pana la urma toata lumea asta este o minciuna ... nu v`atzi intrebat seara cand statzi si va uitatzi la stele .. suntem singuri ... pelea mea .. io unu sincer cu cred k suntem singuri .. aminebunit .. vorbesk despre extratereshtrii ... dar sincer chiar ma intereseaza .. chiar exista ... sau nu exista ...

ciudate intrebari ... OZN UFO >>> exista .. oare dosarele X .. erau nishte chestii reale .. in mica masura ?!?!?


ia ganditi`va .. shtiu k am inebunit .. da plm ..
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-07-05, 16:23   #24
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default

pey daca e sa ne gandim ca nicaieri in Biblie nu scrie ca suntem singuri...sau ca universul a fost creat doar pt noi...ajugem la concluzia ca nu asuntem singuri ...exista zeci de mii de documentare , cazuri de rapiri si fel si fel de intamplari care ne arata ca nu suntem singuri ( NAZCA este un exemplu perfect...) intrebarea este alta...ce vor de la noi ?? ne studiaza ? isi bat joc de noi ? pregatesc un atac ? cauta zone petroliere ?? .... sunt 100% ca exista contact cu ei si ca aceasca faimoasa zone 51 sau hangar 18 cum s`o numi ascunde ceva foarte pretios...altfel nu`mi pot explica nivelul ridicat de securitate...clar este ca zone exista si existatenta ei a fost facuta publica de catre gurvenul american...insa n`au specificat pt ce este folosita...din cate stiu exista doar 2 poza facute din satelit cu ea...si am inteles ca astia stiu exact cand trece satelitul pe deasupra lor si baga tot in hangar am sa caut poza...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	sat4_303.jpg
Views:	101
Size:	39.9 KB
ID:	32511   Click image for larger version

Name:	ikonosarea51airbase_783.jpg
Views:	54
Size:	92.0 KB
ID:	32512   Click image for larger version

Name:	area_51_190.jpg
Views:	104
Size:	165.9 KB
ID:	32513  

Click image for larger version

Name:	a51-980315-1_4_190.jpg
Views:	59
Size:	89.4 KB
ID:	32514  
__________________
pround member of Street Zone
Honda Civic TypeS - VW Polo 1.2 - Subaru Forester 2.5XT - Infiniti FX37S

VAND PEUGEOT 307 CC

VAND SAAB 9-3 1.8t
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 03-07-05, 11:13   #25
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

io sunt super curios pe bune sa shtiu daca exista ceva ... dincolo de noi ... dar cred k exista ... dar pacat k nu ne spun .. adevaru e k sunt foarte multe fenomene inexplicabile la care ei au gasit nishte explicatzii bizare k sunt baloane meteorologice k sunt rachete de semnalizare bla bla .. oricum nu mai conteaza pentru k nu vom afla niciodata ..
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 03-07-05, 11:58   #26
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default

stai sa`i dau lui Bush un telefon ca imi zice...doar suntem prieteni buni ... oricum viata in sine e un mister...noi nu stim sigur cum am aparut si vrem sa aflam daca suntem singuri sau nu ) astea cred ca sunt chestii pe care nici stranepotii nostri nu le vor afla ..
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 03-07-05, 13:54   #27
xxdadixx
BMW Driver

Stage 5
 
xxdadixx's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 6,369
Member of:
[Moderators]
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[BMW]
Default

Nu e nimeni acolo! Majoritatea rapirilor se intampla in somn atunci cand creierul se odihneste, iar daca se trezeste brusc din n motive pana isi revine ai halucinatzii!!!
xxdadixx is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 23:12   #28
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"xxdadixx\"
Nu e nimeni acolo! Majoritatea rapirilor se intampla in somn atunci cand creierul se odihneste, iar daca se trezeste brusc din n motive pana isi revine ai halucinatzii!!!
si pe langa asta in 90% din cazuri sunt implicate persoane care au avut de suferit in copilarie si acum doresc sa iasa cumva in evidenta ( asta zic sindajele )
blowwind is offline   Reply With Quote
Old 05-07-05, 23:21   #29
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
io sunt super curios pe bune sa shtiu daca exista ceva ... dincolo de noi ... dar cred k exista ... dar pacat k nu ne spun .. adevaru e k sunt foarte multe fenomene inexplicabile la care ei au gasit nishte explicatzii bizare k sunt baloane meteorologice k sunt rachete de semnalizare bla bla .. oricum nu mai conteaza pentru k nu vom afla niciodata ..
hmmmmm... nu vreti voi sa faceti un topic dedicat \"paranormalului\" ?

sa puneti acolo ce aveti voi prin hdd'uri? poze...filme etc!?

eu unul chiar sunt interesat de astfel de chestii... :P :P :P ce \"zice\" baietii?


alex_maxx: eu zic ca daca nu incepeti sa scrieti 3-4 randuri de aberatii vi le sterg pe toate incepand de la postul asta in jos.....
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline   Reply With Quote
Old 19-07-05, 20:51   #30
BIZ

Stage 5
 
BIZ's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 333
Default

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eB...ayphotohosting


legat de ce ati discutat mai devreme, nici eu nu cred ca suntem singuti in acest univers in plina expansiune ....... nu cred ca toata materia existenta a fost si este creata doar pentru noi, daca ne uitam la cate stele sunt pe cer, o alta rasa de fiinte trebuie sa existe, mai mult sau mai putin dezvoltata ca noi

btw .... se pare ca atlantida a existat si cei care au locuit pe aceasta insula erau cu mult mai dezvoltati decat noi, misteru este de ce a disparut aceasta civilizatie

si eu as fi de acord cu un topic pe tema acestor subiecte
__________________
BIZ is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -