Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-04, 17:57   #166
luca

Stage 5
 
luca's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 1,491
Member of:
[2 Roti]
Default

******************

Gabi

Luca - sterge sa moara steaua de la Kitana ca ne suparam
luca is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 17:59   #167
DJ10BOD

Stage 4
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 234
Default

buahahaha! Ce tare topicul asta!!!


Quote:
tre sa te mai si certi ca tare marfa e sexu' de impacare
YOU ARE SO FUCKING RIGHT!!!!

De unde atata iubire???

Kitana tu vorbesti aici oamenilor de dragoste? Ce stii tu ce-i aia? imi cer scuze! si nu vreau sa fac discriminare de varsta dar nu vad cum la 14-15 ani sa potzi sa zici k ai iubit! Sentimentul de iubire e prea complex k sa ia amploare la un copil!! (pt k asta esti) aaaa! k a fost vorba de vre'o pasiune trecatoare pe care u ai trait-o, e alta mancare de peste!! Iar despre ce vorbesti tu acolo... lool... e vorba de visul oricarei fete: compatibilitate, i-auzi... respect, iubire si incredere... (sa ma anuntzi si pe mine knd il gasesti)... Astea sunt numai vorbe!! Vrei sa-tzi zic ce e cu voi fetele??? Sa presupunem k vine un tip dragutz la voi... va bucuratzi, iesitzi cu el (nimik anormal)... DAR... dak respectivul baiat va respecta, va iubeste si va arata increderea care o are in voi... voi il luatzi si 'il aruncatzi la gunoi' (ai auzit de sentimentul de 'sufocare'?? - bun! exact asta inseamna, adica te plictisesti de el... parca nu mai e asa interesant!!). Tu ai idee cat de importante sunt certurile intr-o relatzie?? sa ai acel sentiment k nu domini tu si k nu se invarte totul in jurul tau!! hehe! mai ai de invatzat! Daca intr-o relatzie nu exista cearta (cand zic cearta nu ma refer la injuraturi, batai si flegme... ma refer la suparari, subiecte contradictorii etc) punetzi problema 'dak te iubeste sau nu?' (bineinteles la capatul celalalt punetzi aceeasi intrebare dak aceste certuri sunt deja prea dese si fara motiv... )
In fine... nu mai continuu!
DJ10BOD is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 18:25   #168
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ10BOD\"
Vrei sa-tzi zic ce e cu voi fetele??? Sa presupunem k vine un tip dragutz la voi... va bucuratzi, iesitzi cu el (nimik anormal)... DAR... dak respectivul baiat va respecta, va iubeste si va arata increderea care o are in voi... voi il luatzi si 'il aruncatzi la gunoi' (ai auzit de sentimentul de 'sufocare'?? - bun! exact asta inseamna, adica te plictisesti de el... parca nu mai e asa interesant!!)
nu cred k e adevarat in toate cazurile... cel putin nu in cazul meu!
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 18:36   #169
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Eryka\"
Quote:
Originally Posted by \"DJ10BOD\"
Vrei sa-tzi zic ce e cu voi fetele??? Sa presupunem k vine un tip dragutz la voi... va bucuratzi, iesitzi cu el (nimik anormal)... DAR... dak respectivul baiat va respecta, va iubeste si va arata increderea care o are in voi... voi il luatzi si 'il aruncatzi la gunoi' (ai auzit de sentimentul de 'sufocare'?? - bun! exact asta inseamna, adica te plictisesti de el... parca nu mai e asa interesant!!)
nu cred k e adevarat in toate cazurile... cel putin nu in cazul meu!
Eu sunt de acord cu DJ10BOD... cam asta e adevarul. Eu mi-am luat teapa fiind prea bun cu fetele... Vade ca esti dragutz cu ea, mereu atent.. si pana la urma iti sare in cap (nu-i asa Maryo?). Prea mult bine strica... asa ca mai bine sa fi si nesimtit... sa vezi pe urma bucurie pe capul ei cand vii la ea cu o floare si o cutie de ciocolata...
__________________


VW Vento VR6 2800cc - First Love
BMW E46 - Almost ready
B|shOp-VR6 is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 18:58   #170
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

dragostea nu are varsta si e oarba, dar mai presus de toate dragostea doare caci daca nu ai suferi nu ai iubi, dragostea loveste pe atat de neasteptat pe cat dispare, si niciodata nu vei sti de cine,cand sau cum va aparea sau va disparea....si cum ea e relativa si depinde de la om la om, degeaba atatea opinii si pareri caci nimic nu se va potrivi celuilalt si nimic nu merge la doua persoane diferite
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:02   #171
bogdandragos

Stock
 
Join Date: May 2004
Posts: 4
Default

mai da-te-ncolo.....
bogdandragos is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:04   #172
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TNos\"
dragostea nu are varsta si e oarba, dar mai presus de toate dragostea doare caci daca nu ai suferi nu ai iubi, dragostea loveste pe atat de neasteptat pe cat dispare, si niciodata nu vei sti de cine,cand sau cum va aparea sau va disparea....si cum ea e relativa si depinde de la om la om, degeaba atatea opinii si pareri caci nimic nu se va potrivi celuilalt si nimic nu merge la doua persoane diferite

nu iti dai seama ca iubesti decat atunci cand suferi! pt. ca asta inseamna dragostea... fericire si tot o data SUFERINTZA!
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:05   #173
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TNos\"
dragostea nu are varsta si e oarba, dar mai presus de toate dragostea doare caci daca nu ai suferi nu ai iubi, dragostea loveste pe atat de neasteptat pe cat dispare, si niciodata nu vei sti de cine,cand sau cum va aparea sau va disparea....si cum ea e relativa si depinde de la om la om, degeaba atatea opinii si pareri caci nimic nu se va potrivi celuilalt si nimic nu merge la doua persoane diferite

nu iti dai seama ca iubesti decat atunci cand suferi! pt. ca asta inseamna dragostea... fericire si tot o data SUFERINTZA! si chiar daca nu vrem suferintZa... fara dragoste nu putem trai!
__________________
If i look interested, I'M NOT!!!
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:06   #174
bogdandragos

Stock
 
Join Date: May 2004
Posts: 4
Default

asha e suferintza ... totu e sa nu cazi de pe motor in viteza...sa vezi atunci suferintza
bogdandragos is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:07   #175
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

imi dau seama...
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:32   #176
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Eryka\"
Quote:
Originally Posted by \"DJ10BOD\"
Vrei sa-tzi zic ce e cu voi fetele??? Sa presupunem k vine un tip dragutz la voi... va bucuratzi, iesitzi cu el (nimik anormal)... DAR... dak respectivul baiat va respecta, va iubeste si va arata increderea care o are in voi... voi il luatzi si 'il aruncatzi la gunoi' (ai auzit de sentimentul de 'sufocare'?? - bun! exact asta inseamna, adica te plictisesti de el... parca nu mai e asa interesant!!)
nu cred k e adevarat in toate cazurile... cel putin nu in cazul meu!
CLAR are dreptate dj10BOD aplauze ptr el !! vb serios .. a zis-o prea bine..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:35   #177
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

stiti ceva??? si baietii fac la fel!!! am patit-o pe pielea mea!... si nu o data... de mai multe ori!!!!
Eryka is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 19:52   #178
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Of ... of .... of ...
Avem aici numai oameni experimentati
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 20:34   #179
lolek

Stage 5
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 354
Default

perfecta dreptate are DJ10BOD la faza cu baiatu ... intr-un cuvant il iei de prost ... asea si e in fffff mare parte a cazurilor ... daca nu contraziceti-ma :P
lolek is offline   Reply With Quote
Old 17-11-04, 20:38   #180
DJ10BOD

Stage 4
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 234
Default

Eryka... trebuia sa te invetzi minte de prima data knd tzi s-a intamplat... eu n-am zis k baietzii sunt sfantzi!! Greseala a fost a ta!!!
DJ10BOD is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -