Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 11-01-11, 10:39   #1
batusan

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 46
Default Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARIE! Mergem cu mijloacele de transport in comun, cu bicicletele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim!
NOUĂ NU N-I SE ĪNTĀMPLĂ NIMIC DACĂ FACEM ACEST LUCRU ĪNSĂ LOR... DA!!! PENTRU A AVEA CU CE SĂ CIRCULĂM ĪN ACESTE ZILE PUTEM ALIMENTA PĀNĂ LA ACESTĂ DATĂ. ESTE UN MOMENT BUN PENTRU A LE DOVEDI ȘI LOR, DAR ȘI NOUĂ CĂ SUNTEM ĪN STARE SĂ FACEM CEVA PENTRU A NE FI MAI BINE. CHEAR POATE FI UN ĪNCEPUT... VĂ ROG SĂ NU TRECEȚI UȘOR PESTE EL.
batusan is offline  
Old 11-01-11, 20:26   #2
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

Quote:
Originally Posted by batusan View Post
Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARIE! Mergem cu mijloacele de transport in comun, cu bicicletele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim!
NOUĂ NU N-I SE ĪNTĀMPLĂ NIMIC DACĂ FACEM ACEST LUCRU ĪNSĂ LOR... DA!!! PENTRU A AVEA CU CE SĂ CIRCULĂM ĪN ACESTE ZILE PUTEM ALIMENTA PĀNĂ LA ACESTĂ DATĂ. ESTE UN MOMENT BUN PENTRU A LE DOVEDI ȘI LOR, DAR ȘI NOUĂ CĂ SUNTEM ĪN STARE SĂ FACEM CEVA PENTRU A NE FI MAI BINE. CHEAR POATE FI UN ĪNCEPUT... VĂ ROG SĂ NU TRECEȚI UȘOR PESTE EL.
Te-ai uitat pe topicul dedicat actiunii?
Sau ai dat un search pe forum inainte de a posta?
Mustang is offline  
Old 11-01-11, 21:28   #3
batusan

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 46
Default Re: Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

Quote:
Originally Posted by Mustang View Post
Te-ai uitat pe topicul dedicat actiunii?
Sau ai dat un search pe forum inainte de a posta?
nop, chiar nu am dat. mai este unul asemanator?
batusan is offline  
Old 11-01-11, 23:51   #4
DTH
2 Roti

Stage 5
 
DTH's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 6,411
Member of:
[VW]
[Nissan]
[2 Roti]
[FOTO]
[4Rally]
[4Wheels]
Default Re: Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

Sunt chiar mai multe AICI
DTH is offline  
Old 12-01-11, 00:03   #5
cangri
Opel Driver

Stage 5
 
cangri's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 2,886
Member of:
[Opel]
Default Re: Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

facea si el posturi
da
erau mai multe posturi
ma mir ca nu ai vazut ca sunt mereu vreo 2 -3 pe prima pagina la "New Posts"
cangri is offline  
Old 12-01-11, 07:13   #6
batusan

Stage 2
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 46
Default Re: Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

Quote:
Originally Posted by cangri View Post
facea si el posturi
da
erau mai multe posturi
ma mir ca nu ai vazut ca sunt mereu vreo 2 -3 pe prima pagina la "New Posts"
sincer sa fiu nu m-am uitat. nu am dat search, am primit mail si mi s-a parut o idee buna sa il postez. ms ca mi-ati atras atentia, data viitoare am sa dau si un search.
batusan is offline  
Old 13-01-11, 10:42   #7
fotoklipa

Stock
 
Join Date: Dec 2010
Posts: 9
Default Re: Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE!

Quote:
Originally Posted by batusan View Post
Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARIE! Mergem cu mijloacele de transport in comun, cu bicicletele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim!
NOUĂ NU N-I SE ĪNTĀMPLĂ NIMIC DACĂ FACEM ACEST LUCRU ĪNSĂ LOR... DA!!! PENTRU A AVEA CU CE SĂ CIRCULĂM ĪN ACESTE ZILE PUTEM ALIMENTA PĀNĂ LA ACESTĂ DATĂ. ESTE UN MOMENT BUN PENTRU A LE DOVEDI ȘI LOR, DAR ȘI NOUĂ CĂ SUNTEM ĪN STARE SĂ FACEM CEVA PENTRU A NE FI MAI BINE. CHEAR POATE FI UN ĪNCEPUT... VĂ ROG SĂ NU TRECEȚI UȘOR PESTE EL.
Dupa mine asa nu rezolvam nimic,eu cred ca protestul trebuie sa fie mult mai amplu.Sa zicem ca noi cunoastem o firma care are cota cea mai mare pe piata,care mai si extrage petrol la o redeventa de doi lei,si care in general aceasta firma face jocurile pe piata,aceasta firma care si-a construit in Damaroia un ditamai sediu,zic eu ar trebuii "faultata rau",ea se numeste OMV-Petrom,si detine statii de alimentare cu carburant sub denumirea de OMV,Petrom V si PETROM.Aceasta firma trebuie exclusa de pe "lista noastra de cumparaturi" fie ele accizabile(benzina,motorina),fie orice altceva,tot aceasta firma face parte din cei ce cotizeaza la bugetul de stat care si asa saracit de golania politicienilor cu ajutorul nostru il vom saraci si mai mult,pentru ca buba in toata povestea asta este si la clasa politica cea care nu se mai satura de bani castigati usor fara a depune efort,acum sincer daca aveam fiecare cate 2000 euro salariu nu protesta nimeni ,ori eu consider ca a venit vremea sa protestam si pentru nivelul nostru de viata,a venit vremea sa aratam cu adevarat ca o natiune europeana,si a venit vremea sa fim uniti.De aceia spun ca noi trebuie sa lovim in interesul "statului"corupt,hot si indiferent.A venit vremea sa spunem un NU hotarat politici proaste si hoate duse de o clasa politica INCOMPETENTA SI BURGHEZO-COMUNISTA.
fotoklipa is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -