Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Tot ceea ce nu poate fi incadrat

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 10-11-06, 21:06   #1
Tataee_^

Stage 5
 
Tataee_^'s Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 505
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Cool Reprezentante !!!

Salutare, am si eu o intrebare pt cei din capitala. Unde sunt in Buc reprezentatele principale ale : Nike, Puma, Adidas. Sau unde se merita sa mergi sa poti gasi haine de firmele mai sus mentionate.
Respect !!!
Tataee_^ is offline  
Old 11-11-06, 01:57   #2
RuDoLf3721

Stage 5
 
RuDoLf3721's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 725
Default Re: Reprezentante !!!

Plaza Romania ... Mall Vitan ... Unirea ... ETC ETC ..
RuDoLf3721 is offline  
Old 11-11-06, 11:56   #3
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Reprezentante !!!

sigur te intereseaza reprezentante? vezi ca mai sunt si magazine care vand in paralel si haine dar ilegal
Eugen_TL is offline  
Old 11-11-06, 18:12   #4
RuDoLf3721

Stage 5
 
RuDoLf3721's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 725
Default Re: Reprezentante !!!

asta m`ar interesa pe mine TuningBoy
RuDoLf3721 is offline  
Old 12-11-06, 15:13   #5
R-NOS15

Stage 5
 
R-NOS15's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 458
Default Re: Reprezentante !!!

sunt si pe magheru
R-NOS15 is offline  
Old 13-11-06, 19:24   #6
Tataee_^

Stage 5
 
Tataee_^'s Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 505
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Reprezentante !!!

Pai am fost in Unirea si in City Mall, si cel putin in Unirea sunt aceleasi haine de 2 luni, nik nou , deaia intrebam unde sunt.
P.S. si unde sunt magazinele alea? , ca asa sunt si la noi prin piatza bisnitzari care chica vand haine originale aduse din strainatate, si o pereche de adidasi "originali" sunt pana in 500 de mii ( lei vechi ) , si mie greu sa cred ca sunt
orginali
Tataee_^ is offline  
Old 13-11-06, 19:58   #7
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Reprezentante !!!

pai cine stie,stie! daca nu iti dai seama care e din afara de la mama lui nu te baga sa cumperi ! oricum cumpara de pe eastbay ca tot iesi mai ieftin si mai sigur decat in magazinele mari!
__________________
Megane 2 my edition
https://forum.4tuning.ro/110-masina-m...ml#post5673253
Eugen_TL is offline  
Old 14-11-06, 23:19   #8
Slim29

Stage 5
 
Slim29's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 1,629
Default Re: Reprezentante !!!

si in magazinele din unirii,mall,plaza alea alea sunt niste plezneli de haine. NU SUNT ORIGInALE! sunt aceleasi ca hainele care sunt duminik in vitan..GARANTEZ 100%
Slim29 is offline  
Old 15-11-06, 10:05   #9
orlando

Stage 5
 
orlando's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,595
Member of:
[Hyundai]
Default Re: Reprezentante !!!

Quote:
Originally Posted by slim4r5 View Post
si in magazinele din unirii,mall,plaza alea alea sunt niste plezneli de haine. NU SUNT ORIGInALE! sunt aceleasi ca hainele care sunt duminik in vitan..GARANTEZ 100%
toti cunoscatorii...
fratilor l-ati ajutat pe omu asta mai mult de o groaza...du-te la unirea,du-te la plaza...dar voi v-ati gandit ca poate stia de magazinele astea?v-ati gandit ca poate omu a vrut sa va intrebe si alte magazine in afara de aceste po****re reprezentante?
si la faza cu vitan...mergi pe burta ca e apa mica
orlando is offline  
Old 16-11-06, 18:13   #10
Geko

Stage 4
 
Geko's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 242
Default Re: Reprezentante !!!

depinde ce haine cauti sunt altele si de firma si mai rezistente Exemplusiris,etnies,adio sunt ele de skate dar sunt ceva mai ieftine ka nike,puma etc... [la noi sunt numai facaturi cele din reprezentanta ] southshop,tonka,jansports sunt multe in zona unirii[unde gasesti marci de skate,Magazine] SI nu se merita sati iei hainele mai sus mentionate [Parerea mea ] Si dak vrei neaparat astea, sa le iei direct si SUA k akl e diferenta de la cer la pamant fata de noi,la aceleasi modele dar si pretu e mai mare

Last edited by Geko; 16-11-06 at 18:16.
Geko is offline  
Old 16-11-06, 19:57   #11
steaua23
Opel Driver

Stage 5
 
steaua23's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 6,269
Member of:
[Opel]
[Colectionar Machete]
Default Re: Reprezentante !!!

facaturi mutle gasesti in city mall.
in plaza sincer ... de 2 ani de cand m-am dus nu mi s-a parut ceva suspect .. da in fine ...
steaua23 is offline  
Old 17-11-06, 23:46   #12
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Reprezentante !!!

nike are fabrici peste tot in lume.. nush ce inseamna pt unii dintre voi facaturi..pt mine cel putin inseamna acel material de ***,la adidasi se vede lipiciul etc etc..ca pe piata cum s-ar spune ... dar daca pe un nike de ex scrie china taiwan hong etc etc etc nu inseamna ca nu e original ca nu scrie USA .... mama lu nike e la USA stim cu totii dar daca nu poti ajunge la mama te duci la copiii mamei adiaca la celelalte fabrici unde munca se plateste altfel ... lotto de ex in italia e adevaratu..dar asta nu inseamna ca daca pe toate din RO scrie made in china nu e original ,,tot de lotto e facut si in china doar ca la o alta fabrica ... facaturi mai degraba inseamna acele chestii de ex: niko in loc de nike,,, loto ,etc etc
Eugen_TL is offline  
Old 18-11-06, 07:16   #13
Geko

Stage 4
 
Geko's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 242
Default Re: Reprezentante !!!

Quote:
Originally Posted by TuningBoy View Post
nike are fabrici peste tot in lume.. nush ce inseamna pt unii dintre voi facaturi..pt mine cel putin inseamna acel material de ***,la adidasi se vede lipiciul etc etc..ca pe piata cum s-ar spune ... dar daca pe un nike de ex scrie china taiwan hong etc etc etc nu inseamna ca nu e original ca nu scrie USA .... mama lu nike e la USA stim cu totii dar daca nu poti ajunge la mama te duci la copiii mamei adiaca la celelalte fabrici unde munca se plateste altfel ... lotto de ex in italia e adevaratu..dar asta nu inseamna ca daca pe toate din RO scrie made in china nu e original ,,tot de lotto e facut si in china doar ca la o alta fabrica ... facaturi mai degraba inseamna acele chestii de ex: niko in loc de nike,,, loto ,etc etc
nu chiar eu miam luat o pereche de adidasi nike din plaza si un coleg sia luat acelasi model din niro cu 50 de ron si scria tot nike pe ei ,diferenta era la eticheta de pe limba.
Geko is offline  
Old 18-11-06, 07:38   #14
ra2
Dream Squad Member

Stage 5
 
ra2's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 2,270
Member of:
[Design Team]
[Virtual Tuning]
[Dream Squad]
[FOTO]
Default Re: Reprezentante !!!

inseamna ca erau f.bine contrafacuti...da se vede in timp la rezistanta care e original si care e fake...

legat de topic...Tataee_^ incerca si prin romana am vazut niste reprezentate nike,adidas si kenvelo....

aici tuning boy are dreptate....asta nu inseamna ca dk sunt facute de ex in china nu sunt originale...acolo mana de lucru e mai ieftina
am un prieten care si-a luat un tricou original puma din ITALIA si pe el ce credeti ca scria?tam tam tam....made in romania...
__________________
ra2 is offline  
Old 19-11-06, 01:15   #15
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default Re: Reprezentante !!!

si ce mare chestie..matusa mea la confectii in piatra neamt face pt mai mutle firme..un ex a fost si VERSACE... cu tiru trimitea la versace,iar aia puneau eticheta ! ATAT chira la stiri a aratat cum la o manastire se faceau nush ce pt tot o firma mare... deci nu are importanta unde e facut , dar de vazut se vede f clar daca e sau nu "adevarat"... unii au ochiul format la cate au vazut..altii mai de la sat de ex n-au cum sa-si dea seama .. depinde de priceperea fiecaruia ....
Eugen_TL is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -