Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Comunitatea globala 4Tuning

Comunitatea globala 4Tuning Aici ne cunoastem mai bine, aici ne certam daca e cazul, aici ne impacam si tot aici aflam unde ne intalnim. Cel mai potrivit loc in care poti sa iti faci intrarea pe forum

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 17-08-04, 12:12   #46
NEbunu

Stage 5
 
NEbunu's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 364
Default

Felicitari Bog sa ai mare grija de el.....si bafta pt bac ca avem nevoie mare
NEbunu is offline  
Old 17-08-04, 15:35   #47
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

dap bine zis ... merci la toti .... sa speram ca va aparea masina in curand ..dar toate la timpul lor

cat despre 180 ... nee nu ma hazardez .... nu de alta dar vedeti si voi cate accidente se intamplain care implicati sunt mai ales incepatorii .. experienta la volan isi spune cuvantul .... si in plus m-am chinuit sa-l iau .. nu vreau sa scap de el asha usor
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 17-08-04, 16:18   #48
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bravo EPoX ai grija de el .. eu mai am de asteptam ink 2 ani juma ... i hate my life... anyway ... DUDe cine are calibra roshie frumoasa rau , is 83 BOG ??? Is 83 BOG am vazut-o la mare... si e RULZ banuiesc ca o stii.. i`m waitin`...
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 17-08-04, 23:00   #49
needBrain
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
needBrain's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ghici pe ca masina fac sc de soferi...............pe golf 4,belea,nu?
needBrain is offline  
Old 18-08-04, 12:55   #50
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

eu o sa am de ales intre solnitza si dacie dinaia mai veche....cred ca o aleg pe aia mai veche...cica e mai bine sa faci pe dacie sau pe ceva pe care se merge mai greu ca iti e mai usor dupaia !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 18-08-04, 13:26   #51
Mental

Stage 2
 
Join Date: May 2004
Posts: 60
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
eu o sa am de ales intre solnitza si dacie dinaia mai veche....cred ca o aleg pe aia mai veche...cica e mai bine sa faci pe dacie sau pe ceva pe care se merge mai greu ca iti e mai usor dupaia !
Aha , vorbe din popor , faza asta tzine la tzara ...... vai cand va aud maaaaaaaaaaaaaaah
Mental is offline  
Old 18-08-04, 13:32   #52
BogdanSHA

Stage 5
 
BogdanSHA's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 573
Default

De ce maaah??
Condu tu la inceput cu servo si motor brici si dupa urca in dacie
Si nici nu cred ca-s de la tara...
(offtopic)
BogdanSHA is offline  
Old 18-08-04, 13:42   #53
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

lui al3xius ii place the hard way

dak poti sa conduci o dacie 1300/berlina , cu orice alta masina e parfum , dupa ce te obisnuiesti ku masina ,normal...

SHA: ai dreptate zici k nui adevarat dupa ce urci intro dacie dupa ce ai coborat dintruna \"straina\" .... deci reciproca la ce a zis nu prea e adevarata
__________________
Mk5 GTI
Speed is nothing without style

SpeedeR is offline  
Old 18-08-04, 16:42   #54
Mental

Stage 2
 
Join Date: May 2004
Posts: 60
Default

Asta e parerea mea. Exact cum zice SpeedeR , daca iti \"place the hard way\" , chinuie-te Iti da cineva ocazia sa conduci masina buna , sa prinzi gustul , sa-ti placa , nu sa-ti incaruntzeasca parul din primele 30 ore de condus legal din viata ta.

Quote:
dak poti sa conduci o dacie 1300/berlina , cu orice alta masina e parfum , dupa ce te obisnuiesti ku masina ,normal...
Asta inseamna ca pt. orice badea Gheorghe ce cara vitzei pe bancheta din spatele a Daciei break e \"parfum\" condusul unui Skyline de ex. ?

Si eu am facut scoala de soferi pe Dacie , insa nu consider ca prin asta sunt automat sofer mai bun intr-o masina straina.

Daca ti se ofera ceva , profita
Mental is offline  
Old 18-08-04, 17:14   #55
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mental\"
Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
eu o sa am de ales intre solnitza si dacie dinaia mai veche....cred ca o aleg pe aia mai veche...cica e mai bine sa faci pe dacie sau pe ceva pe care se merge mai greu ca iti e mai usor dupaia !
Aha , vorbe din popor , faza asta tzine la tzara ...... vai cand va aud maaaaaaaaaaaaaaah
adica ma faci de la tara or what ?


Quote:
Originally Posted by \"SpeedeR\"
lui al3xius ii place the hard way

dak poti sa conduci o dacie 1300/berlina , cu orice alta masina e parfum , dupa ce te obisnuiesti ku masina ,normal...

SHA: ai dreptate zici k nui adevarat dupa ce urci intro dacie dupa ce ai coborat dintruna \"straina\" .... deci reciproca la ce a zis nu prea e adevarata

sincer prefer the hard way la inceput decat sa fac scoala pe o masina cu servo, abs si alte ***uri care iti corecteaza singura greselile si tu te obisnuiesti sa mergi gresit k deh iti corecteaza masina anumite greseli, prefer o harghie la inceput(macar cat fac scoala...)
Al3xius is offline  
Old 18-08-04, 18:50   #56
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Mental\"
Asta inseamna ca pt. orice badea Gheorghe ce cara vitzei pe bancheta din spatele a Daciei break e \"parfum\" condusul unui Skyline de ex. ?
ma referam la masini cu servodirectie/servofrana... cum poti sa zici asta?! taran ku skyline?! taranii nu au auzit d asa cva...ei isi iau bemeveuri si mertzane ...din pakate strica renumele firmei
SpeedeR is offline  
Old 18-08-04, 21:15   #57
Mental

Stage 2
 
Join Date: May 2004
Posts: 60
Default

lol , cam asa e cu mertzanurile si bmw-urile

Quote:
sincer prefer the hard way la inceput decat sa fac scoala pe o masina cu servo, abs si alte ***uri care iti corecteaza singura greselile si tu te obisnuiesti sa mergi gresit k deh iti corecteaza masina anumite greseli, prefer o harghie la inceput(macar cat fac scoala...)
Sa ne zici cum e dupa ce ai inceput scoala Enjoy
Mental is offline  
Old 19-08-04, 22:44   #58
Eryka

Stage 5
 
Eryka's Avatar
 
Join Date: May 2003
Posts: 523
Default

... boyz... stie cineva vre-o scoala de soferi pt B1 ???
Eryka is offline  
Old 19-08-04, 23:01   #59
SpeedeR

Stage 5
 
SpeedeR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 2,156
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default

eryka https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=1148
SpeedeR is offline  
Old 20-08-04, 06:51   #60
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ma lasatzi-ma in durerea mea cu Daciile vechi.. am condus 4 ani de zile o Dacie din '77.. in alta masina n-am urcat sa conduc.. doar pasager.. cutiile daciilor cum sunt distruse nu intra normal in stanga si fatza pentru viteza intai.. drept inainte sau chiar putzin stanga si fatza (cam asa mergea a mea) .. si intr-o zi a venit varu-meu din Spania cu un BMW 320D din '00.. va spun n-am putut sa o conduc.. bagam a 3-a imi murea motoru.. eu nestiind m-am ofticat si n-am mai vrut sa o conduc.. dupa un timp mi-a dat un prieten un Oltcit.. care intra in viteze ca la carte.. si atunci mai greseam si bagam a 3-a.. dar pana la urma am reusit acu pot spune ca n-am probleme.. orice masina ar fi.. deoarece am gustat din toate..
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -