Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 22-09-13, 23:39   #16
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Mai treceti pe la scoala, prapaditilor!
Vai de capu' vostru! V-am citit topicurile, numa' cazane basite pline de rugina, inmatriculari in Bulgaria si muuuuulte vise!
Budy asta a avut un chepeng de E36, se lauda cu anvelope "aduse din germania,500 lei amandoua,in stare foarte buna", ca e 700 una noua (cata saracie!!!!!!!!!), apoi isi etala aptitudinile de sofer: "I-am spart baia de ulei (prea joasa pt bucuresti)" (curios si eu am o masina joasa si-am bagat-o inclusiv pe drum forerstier fara stricaciuni), apoi gasim niste fraze care denota atat inteligenta nativa a unui rozator de seminte cat si a celui care a fost la scoala doar ca sa aiba de unde pleca acasa: suspensie "Super sport " ) cam nepotrivita pt bucuresti,imi atinge in aripa rotiile din fata..si am spart baia de ulei . E putin mai lasata ca arcurile sport. ". Am ras si cu curu'! Zici ca-s topicuri de pe Dacia Club.

Nu degeaba se spune ca nu esti suficient de prost daca nu faci glume cu avortoni si nu insulti de mama.
Invit "clubul" BMW" (a se sesiza ghilimelele) sa posteze, vreau sa rad! Latrati, cateii mei.
Pai tie la alfa romeo de 300euro ce sa iti atinga? Macar eu am la ce sa sparg baia de ulei.
Nu ai auzit de arcuri sport taiate? Doamne prost esti....inca te crezi inteligent.dar esti de ca ca t !
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 23-09-13, 10:51   #17
RisTiN_srb

Stage 4
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 282
Member of:
[BMW]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

) MAXIM...deja am presentimentul ca topicul e facut la caterinca,este imposibil sa ajungi la varsta lui cu mentalitatea asta....in fine)


Nu inteleg,de ce nu se iau masuri?Un admin...sa stearga topicul si ban pentru user....
__________________
Un barbat matur in toate privintele,
Face ce vrea si isi asuma toate consecintele!
RisTiN_srb is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 03:22   #18
Samsarul

Stock
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 1
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by Ghostyz0r View Post
Taxa mea de inmatriculare face cat Alfa Romeo-u tau...
M-a uns pe suflet asta! Mai exista gogomani care platesc taxa? Mai sunt fraieri care nu cunosc legea 287/2009? Si mai si recunosti public? Ce tavaleala!
Copchile tu ai E46? Adica masina donata? Din Germania luam E46 gratis de la proprietari, ca pe aia ii costa sa le duca la casare. Si le vindeam la prostanaci de Bucuresti cu 3/4 mii e euro, rupte-n doua de rugina dedesubt, fara TUV si cu kilometri garla. Ce sa zic, felicitari ca ai o masina pe care neamtul a aruncat-o si tu ai luat-o de buna. Ba mai are si scaunele basite de samsari. Si mai platesti si taxa de inmatriculare. Ce sa zic smecherie frate! Si tu compari alfa romeo cu E46? Tu ai ceva-n cap ori te-ai dilit de la seminte? Stii cat e afara o alfa romeo din acelasi an cu 46 le tau de vorbesti? Repet E46 il iei gratis! Nu e nici 300 euro macar. Pachetul meu de tigari e cu 13 lei mai scump decat conserva ta copchile! Pe viitor cand vezi un matiz sa-ti scoti palaria, matizul a costat bani. Stiati ca jantele pe care dati voi o caciula de bani costa in Germania intre 20 si 40 euro set de 5 bucati cu tot cu anvelope impecabile? Si voi le luati de la baietii destepti dupa ce le-au rupt prin toate gropile si le-au indreptat la vulcanizare?
Aruncati un ochi aici sa vedeti cam ce inseamna alfa romeo:
https://www.youtube.com/watch?v=-r0vEHLPWN0
Apoi coborati frumusel privirile in pamant caci bmw ia bataie la WTCC de la chevrolet cruze si seat leon.
Mergeti inapoi la scoala copchilasi, scrieti de parca ati fi drogati. Si-a batut unu joc de voi si v-a facut sa sariti in sus ca femeile si voi ati intrat in jocul lui. Pun pariu ca se amuza toata lumea pe seama voastra, asa cum ma amuz si eu vazand cata prostie, cat agramatism si cata semintareala s-a adunat aici. Nu degeaba va luati palme pe unde mergeti. Si mai aveti si masini de la gunoi.
Si ala cu arcurile lui sport taiate, vai creierasii lui. Maine o sa spuna ca are ambreiaj sport taiat.
Sa intrati si pe bmwclub, poate facem un topic special. Cu masini GRATIS. Dau cuvantul copchilasilor agramati.
Samsarul is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 06:08   #19
mark_uss
Xtreme Club Emotion Member

Stage 5
 
mark_uss's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 468
Member of:
[Xtreme Club Emotion]
[PORSCHE]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Bam..) Sa moara toate pisicile bete si ametite de laba .. baaa..V-a dat ceata Samsarul.)) Am ras ca la filmele cu Mr BEAN cand am citit tot topicul asta (am foarte mult timp liber).

Spor la rupt stalpii in parcare la mall )
__________________
Skoda Octavia 2
eX 944 PORSCHE.
mark_uss is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 09:59   #20
Mihai99c

Stock
 
Mihai99c's Avatar
 
Join Date: Aug 2013
Posts: 2
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Va salut !
Am un bmw 320d e46 fl. o sa ii fac poze astazi si o sa le atasez aici.
Il astept pe initiatorul topic`ului,poate bem si o bere !
O zi buna va doresc !
Mihai99c is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 10:56   #21
poleposition

Stage 2
 
poleposition's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 48
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Individul, initiator al topicului, probabil are ceva afectiune psihica evolutiva, nu imi este clar insa daca boala este dobandita in timp sau este temeinic inradacinata pe cale genetica.

In general, comportamentul psihopat prezinta diverse tipuri de tulburari psihopatologice, care la randul lor, conduc la exeriorizare prin tulburari de comportament si adaptare, asa cum vedem la Initiator.

Dar sa nu ne ingrijoram, afectiunile acestea fac parte dintr-un proces degenerativ complex, subiectii fiind nascuti muribunzi si in orice caz, acesti nimeni in drum, sunt marginalizati de societate, apoi usor usor, dispar de la sine si sunt trecuti la uitare.
poleposition is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 11:06   #22
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by Samsarul View Post
M-a uns pe suflet asta! Mai exista gogomani care platesc taxa? Mai sunt fraieri care nu cunosc legea 287/2009? Si mai si recunosti public? Ce tavaleala!
Copchile tu ai E46? Adica masina donata? Din Germania luam E46 gratis de la proprietari, ca pe aia ii costa sa le duca la casare. Si le vindeam la prostanaci de Bucuresti cu 3/4 mii e euro, rupte-n doua de rugina dedesubt, fara TUV si cu kilometri garla. Ce sa zic, felicitari ca ai o masina pe care neamtul a aruncat-o si tu ai luat-o de buna. Ba mai are si scaunele basite de samsari. Si mai platesti si taxa de inmatriculare. Ce sa zic smecherie frate! Si tu compari alfa romeo cu E46? Tu ai ceva-n cap ori te-ai dilit de la seminte? Stii cat e afara o alfa romeo din acelasi an cu 46 le tau de vorbesti? Repet E46 il iei gratis! Nu e nici 300 euro macar. Pachetul meu de tigari e cu 13 lei mai scump decat conserva ta copchile! Pe viitor cand vezi un matiz sa-ti scoti palaria, matizul a costat bani. Stiati ca jantele pe care dati voi o caciula de bani costa in Germania intre 20 si 40 euro set de 5 bucati cu tot cu anvelope impecabile? Si voi le luati de la baietii destepti dupa ce le-au rupt prin toate gropile si le-au indreptat la vulcanizare?
Aruncati un ochi aici sa vedeti cam ce inseamna alfa romeo:
https://www.youtube.com/watch?v=-r0vEHLPWN0
Apoi coborati frumusel privirile in pamant caci bmw ia bataie la WTCC de la chevrolet cruze si seat leon.
Mergeti inapoi la scoala copchilasi, scrieti de parca ati fi drogati. Si-a batut unu joc de voi si v-a facut sa sariti in sus ca femeile si voi ati intrat in jocul lui. Pun pariu ca se amuza toata lumea pe seama voastra, asa cum ma amuz si eu vazand cata prostie, cat agramatism si cata semintareala s-a adunat aici. Nu degeaba va luati palme pe unde mergeti. Si mai aveti si masini de la gunoi.
Si ala cu arcurile lui sport taiate, vai creierasii lui. Maine o sa spuna ca are ambreiaj sport taiat.
Sa intrati si pe bmwclub, poate facem un topic special. Cu masini GRATIS. Dau cuvantul copchilasilor agramati.
Noi astia cu e46 facem arogante si cumparam e46 sa va scoatem din foame pe voi (samsarii) .sal0t
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 11:30   #23
retro_renault
VW Driver

Stage 5
 
retro_renault's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 853
Member of:
[VW]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by poleposition View Post
Individul, initiator al topicului, probabil are ceva afectiune psihica evolutiva, nu imi este clar insa daca boala este dobandita in timp sau este temeinic inradacinata pe cale genetica.

In general, comportamentul psihopat prezinta diverse tipuri de tulburari psihopatologice, care la randul lor, conduc la exeriorizare prin tulburari de comportament si adaptare, asa cum vedem la Initiator.

Dar sa nu ne ingrijoram, afectiunile acestea fac parte dintr-un proces degenerativ complex, subiectii fiind nascuti muribunzi si in orice caz, acesti nimeni in drum, sunt marginalizati de societate, apoi usor usor, dispar de la sine si sunt trecuti la uitare.
Subscriu la tot ce ai spus, insa desi "afectiunile acestea fac parte dintr-un proces degenerativ complex" pana la degradarea completa psihica si/sau fizica a specimenului, concomintent cu marginalizarea de societate, acesta acumuleaza o serie de frustrari care il conduc spre a denigra tot ceea ce nu ii apartine si cu ce nu se identifica, mai exact normalitatea.
Vazand ca nu isi permite, sau nu poate conduce o anumita categorie de vehicule, din ratiuni evidente, prefera sa generalizeze un stereotip probabil comun in locul sau de bastina (ghetourile bucurestene, ulita satului sau podul casei parintilor) respectiv "cocalarul ascultator de manele, cu BMW inscris pe BG" la toti proprietari acestor masini, fapt datorat tot izolarii fata de societate.
Personal am cunoscut o serie de proprietari pasionati de BMW, indiferent de model (de la e34, e36 la e46 etc), care va asigur ca nu se suprapun acestui stereotip.
PS: nu raspund aproape niciodata pe astfel de topic-uri, dar prostia, ignoranta si tupeul nefondat de aici m-au impins sa fac asta.
__________________
MK3 SNS
retro_renault is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 11:45   #24
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Da-i chiar atat de greu sa va dati seama ca , defapt , Samsaru e alt user facut tot de papagalu' ala de a inceput topicul asta??

Adica se vede cu ochiu' liber prostia care-l caracterizeaza.El nu se poate ascunde , tot timpu' il da de gol.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 11:53   #25
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by Samsarul View Post
M-a uns pe suflet asta! Mai exista gogomani care platesc taxa? Mai sunt fraieri care nu cunosc legea 287/2009? Si mai si recunosti public? Ce tavaleala!
Copchile tu ai E46? Adica masina donata? Din Germania luam E46 gratis de la proprietari, ca pe aia ii costa sa le duca la casare. Si le vindeam la prostanaci de Bucuresti cu 3/4 mii e euro, rupte-n doua de rugina dedesubt, fara TUV si cu kilometri garla. Ce sa zic, felicitari ca ai o masina pe care neamtul a aruncat-o si tu ai luat-o de buna. Ba mai are si scaunele basite de samsari. Si mai platesti si taxa de inmatriculare. Ce sa zic smecherie frate! Si tu compari alfa romeo cu E46? Tu ai ceva-n cap ori te-ai dilit de la seminte? Stii cat e afara o alfa romeo din acelasi an cu 46 le tau de vorbesti? Repet E46 il iei gratis! Nu e nici 300 euro macar. Pachetul meu de tigari e cu 13 lei mai scump decat conserva ta copchile! Pe viitor cand vezi un matiz sa-ti scoti palaria, matizul a costat bani. Stiati ca jantele pe care dati voi o caciula de bani costa in Germania intre 20 si 40 euro set de 5 bucati cu tot cu anvelope impecabile? Si voi le luati de la baietii destepti dupa ce le-au rupt prin toate gropile si le-au indreptat la vulcanizare?
Aruncati un ochi aici sa vedeti cam ce inseamna alfa romeo:
https://www.youtube.com/watch?v=-r0vEHLPWN0
Apoi coborati frumusel privirile in pamant caci bmw ia bataie la WTCC de la chevrolet cruze si seat leon.
Mergeti inapoi la scoala copchilasi, scrieti de parca ati fi drogati. Si-a batut unu joc de voi si v-a facut sa sariti in sus ca femeile si voi ati intrat in jocul lui. Pun pariu ca se amuza toata lumea pe seama voastra, asa cum ma amuz si eu vazand cata prostie, cat agramatism si cata semintareala s-a adunat aici. Nu degeaba va luati palme pe unde mergeti. Si mai aveti si masini de la gunoi.
Si ala cu arcurile lui sport taiate, vai creierasii lui. Maine o sa spuna ca are ambreiaj sport taiat.
Sa intrati si pe bmwclub, poate facem un topic special. Cu masini GRATIS. Dau cuvantul copchilasilor agramati.
Pun pariu ca nu ai fost niciodata in germania si vorbesti doar din "auzite".

E46 il gasesti in germania la 1500euro + in stare buna...si ajung la 4-5000euro daca sunt ingrijite. Nu mai visa cu masini gratis...mai repede gasesti la rematul lor alfa romeo decat bmw.
Jantele sunt aproape ca la noi..un set care la noi costa 350-400..acolo sunt cam 200euro...
Visezi masini gratis si jante...
Mai lasati naiba magicu'.


Daca erau masini gratis cum zici tu....toti erau milionari acum. dar nah'...
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 12:35   #26
pieseautobmw

Stage 2
 
pieseautobmw's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 51
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Noi astia cu e46 facem arogante si cumparam e46 sa va scoatem din foame pe voi (samsarii) .sal0t
Tu lasa arogantele si pune mana si strange bani sa iti iei termostat nou, e 65 lei unul...te tot dai grandoman pe aici dar esti rupt de foame, dai mesaje ca oferi 25 lei pe termostat second hand.
Tu chiar esti un cocalar incult, sarac, posesor de bmw daramat.
P.S:daca e36 le tau cu motor 1.6 prindea 215 si consuma 6,5 l , banuiesc ca e46 le pe care il ai acum prinde 230 si consuma 5?
__________________
pieseautobmw is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 14:04   #27
Ghostyz0r

Stage 5
 
Ghostyz0r's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 397
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by Samsarul View Post
M-a uns pe suflet asta! Mai exista gogomani care platesc taxa? Mai sunt fraieri care nu cunosc legea 287/2009? Si mai si recunosti public? Ce tavaleala!
Copchile tu ai E46? Adica masina donata? Din Germania luam E46 gratis de la proprietari, ca pe aia ii costa sa le duca la casare. Si le vindeam la prostanaci de Bucuresti cu 3/4 mii e euro, rupte-n doua de rugina dedesubt, fara TUV si cu kilometri garla. Ce sa zic, felicitari ca ai o masina pe care neamtul a aruncat-o si tu ai luat-o de buna. Ba mai are si scaunele basite de samsari. Si mai platesti si taxa de inmatriculare. Ce sa zic smecherie frate! Si tu compari alfa romeo cu E46? Tu ai ceva-n cap ori te-ai dilit de la seminte? Stii cat e afara o alfa romeo din acelasi an cu 46 le tau de vorbesti? Repet E46 il iei gratis! Nu e nici 300 euro macar. Pachetul meu de tigari e cu 13 lei mai scump decat conserva ta copchile! Pe viitor cand vezi un matiz sa-ti scoti palaria, matizul a costat bani. Stiati ca jantele pe care dati voi o caciula de bani costa in Germania intre 20 si 40 euro set de 5 bucati cu tot cu anvelope impecabile? Si voi le luati de la baietii destepti dupa ce le-au rupt prin toate gropile si le-au indreptat la vulcanizare?
Aruncati un ochi aici sa vedeti cam ce inseamna alfa romeo:
https://www.youtube.com/watch?v=-r0vEHLPWN0
Apoi coborati frumusel privirile in pamant caci bmw ia bataie la WTCC de la chevrolet cruze si seat leon.
Mergeti inapoi la scoala copchilasi, scrieti de parca ati fi drogati. Si-a batut unu joc de voi si v-a facut sa sariti in sus ca femeile si voi ati intrat in jocul lui. Pun pariu ca se amuza toata lumea pe seama voastra, asa cum ma amuz si eu vazand cata prostie, cat agramatism si cata semintareala s-a adunat aici. Nu degeaba va luati palme pe unde mergeti. Si mai aveti si masini de la gunoi.
Si ala cu arcurile lui sport taiate, vai creierasii lui. Maine o sa spuna ca are ambreiaj sport taiat.
Sa intrati si pe bmwclub, poate facem un topic special. Cu masini GRATIS. Dau cuvantul copchilasilor agramati.

Vai de **** mea cat de prost e asta...)esti bronzat pe fata de la monitor si vorbesti de masini.
Alfa romeo?"n-am auzit de marca asta" nici macar nu e in topul celor mai puternice branduri...dar nu ai tu habar ce-i aia branding, imagine, etc.
Scrie pe google cea mai proasta masina, culmea este un alfa romeo...ups si CHIAR PE LOCUL 1...te rog eu sa nu plangi, vorbesti de WTCC, de alte sporturi cu motor, dar n-ai fost in viata ta pe un circuit european...stai calm ca nu ma atac si nu este singura masina pe care o conduc.
PS: Imi pare rau ca nu-s muritor ca tine sa fentez taxele, ar trebui sa cunosti si tu ca smecherii adevarati nu fac "gainarii", dar in mintea ta tu esti smecher ca ai fentat taxa auto=))))))))))))).
Eu am incheiat aicea, n-am timp sa discut cu toti lesinatii de foame care se bucura ca au fentat taxa auto=)))))))))))))))))))))[Mi-ai facut ziua buna cu "smecheria asta" =)))))))))))].
PS2: Pentru cultura ta generala pot inmatricula ORICE masina cu ORICE motorizare pe RO fara taxe, fara nimica, cine ma cunoaste stie ce vorbesc, insa nu vreau sa patesc ceva, mai ales acuma cand am toata viata inainte, dar sa deschid aceste subiecte cu un cocalar care se bucura de fentatul taxei auto...e prea injositor pentru mine.Te-am pupat SMECHERE care fenteaza taxa.=))))))))))))
E vorba de scara la care reflectezi, da printre smecherasii de cartier, esti smecher, dar pe langa altii esti un pisat care la orice ora sta in genunchi la comanda.
__________________
Încă de când am fost copii, mereu am știut că oamenii pot fi cumpăraţi.Întrebarea era cine îi cumpăra şi pentru cât.

Last edited by Ghostyz0r; 25-09-13 at 14:14.
Ghostyz0r is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 14:29   #28
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

cata prostie concentrata intr un singur loc,e ceva...
hai sa traiti !
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 21:57   #29
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by pieseautobmw View Post
Tu lasa arogantele si pune mana si strange bani sa iti iei termostat nou, e 65 lei unul...te tot dai grandoman pe aici dar esti rupt de foame, dai mesaje ca oferi 25 lei pe termostat second hand.
Tu chiar esti un cocalar incult, sarac, posesor de bmw daramat.
P.S:daca e36 le tau cu motor 1.6 prindea 215 si consuma 6,5 l , banuiesc ca e46 le pe care il ai acum prinde 230 si consuma 5?
Tu nu vezi cat esti de penibil? In primul rand ca nu am dat nici un mesaj cu oferte sau nu stiu ce... Te f0te pe tine grija ca nu imi iau eu termostat ) doamne ce prost esti.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 25-09-13, 23:21   #30
b28kft

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 115
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Budy_(nick de pi*da), cocalar incult si agramat, rupt in gura de foame si debusolat total de etnobotanice, baga un IBAN sa-ti trimit 100 lei pt termostat si antigel. =))

In alta ordine de idei, ca sa va dati seama ca nu degeaba se spune "crema prostiei este pe 4tuning":
X merge pe strada si da cu piciorul intr-o poarta, intaratand cainii. Cainii latra, musca gardul si fac spume la gura. Cand in sfarsit se potolesc cainii, X a ajuns demult acasa.
Copilasi rupti de fomica, eu "am ajuns demult acasa"! Nu mai latrati la gard, caci nu impresionati si nu e nimeni care sa va bage in seama. Lasati capetele-n piept si privirea-n pamant, v-ati umilit destul.
Spor la curatat rugina si la strans bani de termostate. Cainii... sa latre.
__________________
Alfa Romeo 145 TS
Cuore Sportivo
b28kft is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -