Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 21-09-13, 21:52   #1
b28kft

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 115
Default Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Rezultatele saptamanii in curs:

Altercaţie între un şofer şi câteva zeci de biciclişti, după ce acesta a intrat cu maşina între ei - http://www.gandul.info/stiri/alterca...-foto-11371918
Fraierul a luat bataie si s-a ales cu masina facuta praf

Vineri un posesor de BMW a luat bataie de la biciclisti la Faur Poarta 4 dupa ce a amenintat si insultat o biciclista - dupa ce ca te stii prost, mai si comentezi ca sa ti-o iei ))

Miercuri, in fata Muzeului Satului, un posesor de Seria 3 a fost chelfanit cum se cuvine de catre biciclisti + geamuri sparte

Campionul disputelor BMW - biciclisti este un tigan urat si nasos, posesor de "Pisicuta" rupta de rugina si inmatriculata pe Bulgaria, care a ramas fara 2 dinti apoi a fost pus sa manance caca de caine dupa ce a scuipat si injurat biciclistii (am fost de fata, ideea cu desertul a fost a mea!) - saptamana trecuta in Vitan.

Va mai asteptam!
__________________
Alfa Romeo 145 TS
Cuore Sportivo

Last edited by b28kft; 21-09-13 at 21:55.
b28kft is offline   Reply With Quote
Old 21-09-13, 23:23   #2
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Nu inteleg ce vrei sa demonstrezi sau ce vrei sa arati...
Esti un frustrat...
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 00:44   #3
JustinCase

Stage 5
 
JustinCase's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 726
Member of:
[BMW]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

ce personaj trist b28kft, acum ceva vreme cauta un alt posesor de BMW pentru "a fi ucis", va dati seama ce este in capul lui de prostalau la 34 de ani...
__________________
"Understeer is when you hit the wall with the front of the car and oversteer is when you hit the wall with the rear of the car. Horsepower is how fast you hit the wall, torque is how far you take the wall with you."
JustinCase is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 00:49   #4
RisTiN_srb

Stage 4
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 282
Member of:
[BMW]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

sincer pe mine ma amuza....circula gluma aia cu `i-a f*t*t vreunu cu bmw femeia`....la asta cred ca era club de BMW care i-au F8t*t femeia )
__________________
Un barbat matur in toate privintele,
Face ce vrea si isi asuma toate consecintele!
RisTiN_srb is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 10:41   #5
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

A,asta e prostul care a dat unul cu BMW-ul peste el si a fugit pe sos magurele )))))))))
https://forum.4tuning.ro/291-discutii...11-cautat.html
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 11:08   #6
b28kft

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 115
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Cat de amuzant, s-au trezit cocalarii sa miorlaie hahaha!
Frustrat? De ce as fi frustrat? Eu nu am BMW, pot circula iarna pe zapada (tractiunea spate va spune ceva?), nu ma ia lumea la bataie pe strada ca pe voi...
Budy, ai luat teapa manelare, eu n-am motocicleta, nu peste mine a dat ala pe Magurele. Mai baga o fisa... si-o manea.
Cum spuneam: va asteptam pe strada! Asta daca mai iesiti cu rablele pe strazi, ca din cate am vazut, cam sunt filtre RAR prin orase. )
b28kft is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 11:10   #7
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Cat de amuzant, s-au trezit cocalarii sa miorlaie hahaha!
Frustrat? De ce as fi frustrat? Eu nu am BMW, pot circula iarna pe zapada (tractiunea spate va spune ceva?), nu ma ia lumea la bataie pe strada ca pe voi...
Budy, ai luat teapa manelare, eu n-am motocicleta, nu peste mine a dat ala pe Magurele. Mai baga o fisa... si-o manea.
Cum spuneam: va asteptam pe strada! Asta daca mai iesiti cu rablele pe strazi, ca din cate am vazut, cam sunt filtre RAR prin orase. )
Doamne ce prost esti.
Inca crezi povestile ca nu poti circula iarna cu bmw-ul?
Cine e sofer circula si cu tractiune pe o roata...doamne prost esti.Nu are nici o treaba bmw-ul cu iarna... )) TI-ai luat un cacat de masina la 300euro si te lauzi ca mergi iarna cu ea.
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 11:55   #8
RisTiN_srb

Stage 4
 
Join Date: Nov 2012
Posts: 282
Member of:
[BMW]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Cat de amuzant, s-au trezit cocalarii sa miorlaie hahaha!
Frustrat? De ce as fi frustrat? Eu nu am BMW, pot circula iarna pe zapada (tractiunea spate va spune ceva?), nu ma ia lumea la bataie pe strada ca pe voi...
Budy, ai luat teapa manelare, eu n-am motocicleta, nu peste mine a dat ala pe Magurele. Mai baga o fisa... si-o manea.
Cum spuneam: va asteptam pe strada! Asta daca mai iesiti cu rablele pe strazi, ca din cate am vazut, cam sunt filtre RAR prin orase. )
1.esti prost!(dar rau de tot....nu mai ai scapare)

2.de unde naiba sti tu ca suntem cocalari?aa da generalizezi(-frustratule)

3.iarna e minunal cu tractiunea spate( de aici deduc ca esti idiot si vorbesti din auzite)

4.bataie pe strada????au fost cateva cazuri unde niste cretini au batuti posesori de bmw....(pe buna dreptate sau nu,nu ma intereseaza).Tu gandesti cate BMW-uri sunt in Romania?????

5.Ne astepti pe strada? ..pai vad ca latri singur...unde e restul `baietiilor mafioti`?

6.stai linistit ca un pasionat de bmw nu are nici o treaba cu RAR....pentru ca e facut pe bune


sincer cand vad oameni de genul tau imi dau seama de ce naiba a ajuns tara asta unde e.....ai o varsta(DEGEABA) ar trebui sa dai un exemplu....ca intra `pustani ca mine` de 22 de ani si poate trag concluzia ca e ok sa aibe o gandire ca a ta!

Trist,foarte trist ca atunci cand a ramas maica-ta gravida era greu sa faci un avort!Totusi poti salva lumea de prostie....SINUCIDE-TE!

Last edited by RisTiN_srb; 22-09-13 at 11:57.
RisTiN_srb is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 11:55   #9
Ghostyz0r

Stage 5
 
Ghostyz0r's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 397
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Asta-i "mafiotul" care cauta soferul de BMW pentru "executare"?=))))))))))))))
Data viitoare o sa ma rog sa dea un fiu de senator ceva peste tine...ca sa ramai si cu oasele rupte si fara permis...esti prea prost pentru secolul asta, cum sa faci topic anti-BMW?.O sa deschid si eu un Fanclub Anti-Cola...
Te faci de ras cu stirile astea... mai bine inchide topicul si recunoaste ca erai baut...(oameni care fac urat la bautura am cunoscut, dar atat de prosti mai rar.)
PS: Eu am fost anul trecut(29 decembrie) pana la cota 1400 cu BMW-u(tractiune spate), am mers cot la cot cu un ML si un Superb...ce gandire de limitat poti sa ai...
PS2:Taxa mea de inmatriculare face cat Alfa Romeo-u tau...
__________________
Încă de când am fost copii, mereu am știut că oamenii pot fi cumpăraţi.Întrebarea era cine îi cumpăra şi pentru cât.

Last edited by Ghostyz0r; 22-09-13 at 12:11.
Ghostyz0r is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 13:13   #10
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Cat de amuzant, s-au trezit cocalarii sa miorlaie hahaha!
Frustrat? De ce as fi frustrat? Eu nu am BMW, pot circula iarna pe zapada (tractiunea spate va spune ceva?), nu ma ia lumea la bataie pe strada ca pe voi...
Budy, ai luat teapa manelare, eu n-am motocicleta, nu peste mine a dat ala pe Magurele. Mai baga o fisa... si-o manea.
Cum spuneam: va asteptam pe strada! Asta daca mai iesiti cu rablele pe strazi, ca din cate am vazut, cam sunt filtre RAR prin orase. )
Esti prost de bubui.
La cat de prost esti m-as mira daca ai putea sa mergi pe zapada pe propriile picioare.
De ce va ASTEPTAM si nu ne ASTEPTI??
Ca esti un caca in tufe cu gura mare cand mai e cineva cu tine.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 18:14   #11
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Noi astia cu bmw-uri le lasam iarna in garaj si ne cumparam alfa romeo de 300euro...ca nu putem sa mergem cu ele pe zapada
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 19:09   #12
b28kft

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 115
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Mai treceti pe la scoala, prapaditilor!
Vai de capu' vostru! V-am citit topicurile, numa' cazane basite pline de rugina, inmatriculari in Bulgaria si muuuuulte vise!
Budy asta a avut un chepeng de E36, se lauda cu anvelope "aduse din germania,500 lei amandoua,in stare foarte buna", ca e 700 una noua (cata saracie!!!!!!!!!), apoi isi etala aptitudinile de sofer: "I-am spart baia de ulei (prea joasa pt bucuresti)" (curios si eu am o masina joasa si-am bagat-o inclusiv pe drum forerstier fara stricaciuni), apoi gasim niste fraze care denota atat inteligenta nativa a unui rozator de seminte cat si a celui care a fost la scoala doar ca sa aiba de unde pleca acasa: suspensie "Super sport " ) cam nepotrivita pt bucuresti,imi atinge in aripa rotiile din fata..si am spart baia de ulei . E putin mai lasata ca arcurile sport. ". Am ras si cu curu'! Zici ca-s topicuri de pe Dacia Club.

Nu degeaba se spune ca nu esti suficient de prost daca nu faci glume cu avortoni si nu insulti de mama.
Invit "clubul" BMW" (a se sesiza ghilimelele) sa posteze, vreau sa rad! Latrati, cateii mei.

Last edited by b28kft; 22-09-13 at 19:23.
b28kft is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 19:35   #13
Tzzantaru

Stage 5
 
Tzzantaru's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Posts: 933
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Buna asta.Incearca si el sa se simta superior apeland la trucuri psihologice , pe forum....

Sincer acuma si la modul cel mai sincer , esti prost gramada sau ai probleme psihice grave.

Desi m-as mira sa ai 34 ani , ar fi totusi un miracol sa fi ajuns la varsta asta trecand prin viata fiind atat de prost.

E nasol sa vii pe un forum cautand atentie cu astfel de posturi si astfel de reactii demne de un copil de 12 ani retardat (imi cer scuze copiilor de 12 ani retardati pt insulta).

Ce crezi/speri ca ai de castigat pe aici?Crezi ca te baga cineva in seama?Crezi ca te ia cineva in serios?Te simti mai mandru de tine acum?
Te simti superior?

Din pacate , pt tine , nu realizezi nimic.Intra lumea , citeste ce tampenii debitezi si ce reactii de oligofren ai si zice "uite-l si pe asta , retardat mintal...din pacate face parte din populatia tarii si are drept de vot..." si pleaca mai departe.

Cam asta-i treaba cu tine.Daca suferi de retardism si tulburari psihice , se intelege.Daca nu , atunci esti , la modul cel mai simplu , incredibil de prost cu iq mai mic decat al cainelui care-mi pazeste curtea.
Tzzantaru is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 21:36   #14
316i

Stage 5
 
316i's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 2,856
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Chiar nu inteleg de ce va bateti capul cu cetateanul asta. E clar ca omul are niste frustrari din copilarie si nu are unde sa si le expuna. Mai bine ignorati-l ca sa se intoarca la el in vizuina.
__________________
BMW E30 318iS 08/90 Powered by 08/94 E36 M42,Sterling Silber Metallic,Full Electric(4xEFH+ESD),OBC II + E36 OBC V,A/C,Electric/Beheizt Recaro sitze,Blau H&R + Koni Adjustable,Webasto Standheizung,Winter Paket,BBS RS 8Jx17 + BBS RS047 + BBS RS001,M-Tehnic II Paket,Tempomat, 1bar boost by Haltech + BMW E30 325i M20 Baur NA + BMW E30 325i M50 Coupe NA
Harti personalizate, orice dimensiune, orice continut, actualizate la zi ---->http://www.edituraeverest.ro<----
316i is offline   Reply With Quote
Old 22-09-13, 21:54   #15
Villy ATS
Dacia Rally Team Member

Stage 5
 
Villy ATS's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 846
Member of:
[Moderators]
[Dacia Rally Team]
Default Re: Pe unde au mai luat bataie posesorii de BMW :))

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Mai treceti pe la scoala, prapaditilor!
Vai de capu' vostru! V-am citit topicurile, numa' cazane basite pline de rugina, inmatriculari in Bulgaria si muuuuulte vise!
Budy asta a avut un chepeng de E36, se lauda cu anvelope "aduse din germania,500 lei amandoua,in stare foarte buna", ca e 700 una noua (cata saracie!!!!!!!!!), apoi isi etala aptitudinile de sofer: "I-am spart baia de ulei (prea joasa pt bucuresti)" (curios si eu am o masina joasa si-am bagat-o inclusiv pe drum forerstier fara stricaciuni), apoi gasim niste fraze care denota atat inteligenta nativa a unui rozator de seminte cat si a celui care a fost la scoala doar ca sa aiba de unde pleca acasa: suspensie "Super sport " ) cam nepotrivita pt bucuresti,imi atinge in aripa rotiile din fata..si am spart baia de ulei . E putin mai lasata ca arcurile sport. ". Am ras si cu curu'! Zici ca-s topicuri de pe Dacia Club.

Nu degeaba se spune ca nu esti suficient de prost daca nu faci glume cu avortoni si nu insulti de mama.
Invit "clubul" BMW" (a se sesiza ghilimelele) sa posteze, vreau sa rad! Latrati, cateii mei.
Eu peronal as interzice prezenta ta pe acest forum, definitiv, atat pentru subiectul tau de topic de doi lei cat si pentru insistentele tale legate de acest subiect. Si in legatura cu topicurile de pe Dacia Club, mai documenteaza-te.
__________________
D.R.T. MotorSport
Villy ATS is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -