Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Alte discutii Bmw

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-13, 14:45   #1
b28kft

Stage 3
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 115
Default Cautat!

Este cautat pt a fi ucis posesorul unui un BMW seria 5 negru cu numar de Bulgaria B 2452 KM. Pe 12-04-2013, orele 15, pe soseaua Bucuresti – Magurele, a lovit intentionat un motociclist. Cine poate oferi informatii va fi recompensat. Daca il cunoasteti, transmiteti-i ca va fi lasat in viata daca se preda la Politie.
__________________
Alfa Romeo 145 TS
Cuore Sportivo
b28kft is offline   Reply With Quote
Old 15-04-13, 19:46   #2
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Este cautat pt a fi ucis posesorul unui un BMW seria 5 negru cu numar de Bulgaria B 2452 KM. Pe 12-04-2013, orele 15, pe soseaua Bucuresti – Magurele, a lovit intentionat un motociclist. Cine poate oferi informatii va fi recompensat. Daca il cunoasteti, transmiteti-i ca va fi lasat in viata daca se preda la Politie.
Ba esti nebun? De ce spui doar varianta asta? De ce nu spui adevarul? E chiar in zona unde stau eu..si cand idiotii astia au facut pe soferii...eram la strada.Am vazut incidentul.Nici motociclistu nu e usa de biserica. Dar cel cu bmw-ul nu trebuie sa intre in el. Nu mai suferiti de motoare..ca va omoara astia pe strazi.
__________________


~ Haters make me Famous ~
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 15-04-13, 21:01   #3
zpzpzpo

Stage 5
 
Join Date: Mar 2012
Posts: 886
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by b28kft View Post
Este cautat pt a fi ucis posesorul unui un BMW seria 5 negru cu numar de Bulgaria B 2452 KM. Pe 12-04-2013, orele 15, pe soseaua Bucuresti – Magurele, a lovit intentionat un motociclist. Cine poate oferi informatii va fi recompensat. Daca il cunoasteti, transmiteti-i ca va fi lasat in viata daca se preda la Politie.
sa declare incidentu la politie ca sigur il gasesc pe fraier.macar sa il vedeti la fata si pe unde sta,dupaia il ardeti voi
zpzpzpo is offline   Reply With Quote
Old 15-04-13, 21:04   #4
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by zpzpzpo View Post
sa declare incidentu la politie ca sigur il gasesc pe fraier.macar sa il vedeti la fata si pe unde sta,dupaia il ardeti voi
A venit politia,dupa ce l a lovit ala cu bmw-u..asta de pe motor nu avea nimic...isi aduna piesele din motor de pe acolo...facea poze..injura...dadea cu piciorul in motor..era agresiv omu..si cand a venit politia si ambulanta..s-a intins pe jos si facea pe ranitu =))).ce penibil era... da bine la dosar cu niste zile de spitalizare. Oricum nu il gasesti pe ala cu bmw-ul nici in 10 ani...era tigan..probabil deja e dezmembrata masina.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 15-04-13, 22:20   #5
florineluspr

Stage 5
 
florineluspr's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,198
Member of:
[Competitor CNCA]
[BMW]
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
A venit politia,dupa ce l a lovit ala cu bmw-u..asta de pe motor nu avea nimic...isi aduna piesele din motor de pe acolo...facea poze..injura...dadea cu piciorul in motor..era agresiv omu..si cand a venit politia si ambulanta..s-a intins pe jos si facea pe ranitu =))).ce penibil era... da bine la dosar cu niste zile de spitalizare. Oricum nu il gasesti pe ala cu bmw-ul nici in 10 ani...era tigan..probabil deja e dezmembrata masina.
Budy nu te mai agita atat ca nu e asa cum zici tu!Motociclistul e prieten de-al meu si stiu ce s-a intamplat exact!!Orice informatie este binevenita!Am vazut motorul si la cum arata....
Oricum ar fi cel cu BMW e un nenorocit si trebuie gasit!!
florineluspr is offline   Reply With Quote
Old 16-04-13, 06:02   #6
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by florineluspr View Post
Budy nu te mai agita atat ca nu e asa cum zici tu!Motociclistul e prieten de-al meu si stiu ce s-a intamplat exact!!Orice informatie este binevenita!Am vazut motorul si la cum arata....
Oricum ar fi cel cu BMW e un nenorocit si trebuie gasit!!
Ai vazut motorul si ti a povestit dar nu ai fost acolo,eu am vazut.Asa ca.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 08:41   #7
Tsunnami

Stock
 
Tsunnami's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 6
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Ai vazut motorul si ti a povestit dar nu ai fost acolo,eu am vazut.Asa ca.
ai sunat la 112 ca ai fost martor la un accident in care seferul vinovat a plecat de la locul faptei? Le-ai dat numarul de la masina? Te-si dus sa ajuti victima?
Soferul a ramas la locul faptei si a sunat la 112 apoi a incercat sa acorde ajutor celui accidentat?
Nici eu nu cred ca a fost intentionat, dar fapta soferului e mizerabila si trebuie pedepsita.
Tsunnami is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 09:55   #8
Jambo

Stage 5
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 381
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Tsunnami View Post
ai sunat la 112 ca ai fost martor la un accident in care seferul vinovat a plecat de la locul faptei? Le-ai dat numarul de la masina? Te-si dus sa ajuti victima?
Soferul a ramas la locul faptei si a sunat la 112 apoi a incercat sa acorde ajutor celui accidentat?
Nici eu nu cred ca a fost intentionat, dar fapta soferului e mizerabila si trebuie pedepsita.
Nr de la masina a ramas langa motor si de ce crezi ca este cautat? ca a ramas la locul faptei?
Jambo is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 13:53   #9
Tsunnami

Stock
 
Tsunnami's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 6
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Jambo View Post
Nr de la masina a ramas langa motor si de ce crezi ca este cautat? ca a ramas la locul faptei?
ok, si-atunci de ce i se ia apararea?
a comis-o, e vinovat
a fugit, e si mai vinovat
cu intentie sau fara e in aceeasi oala, ar trebui acuzat si de conducere sub influenta alcoolului sau ca fuga de la locul accidentului sa acopere si accident sub influenta alcool/drog. plus ca ar trebui luat la intrebari si "martorul" care a vazut si nu a sunat la 112
Tsunnami is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 16:19   #10
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Tsunnami View Post
ok, si-atunci de ce i se ia apararea?
a comis-o, e vinovat
a fugit, e si mai vinovat
cu intentie sau fara e in aceeasi oala, ar trebui acuzat si de conducere sub influenta alcoolului sau ca fuga de la locul accidentului sa acopere si accident sub influenta alcool/drog. plus ca ar trebui luat la intrebari si "martorul" care a vazut si nu a sunat la 112
ce martor ba dobitocule daca erau 1000 de persoane pe strada cand s a intamplat accidentul? crezi ca mai conteaz 1 martor pe langa aia 10 ? doamne de unde apareti? MARTORI DOMNE..MARTORI..ca martorii aia sunt prosti sa piarda timpul cu dobitoci ca voi care aveti figuri cand sunteti pe motor..accelerati si faceti pe smecherii la semafor.asa va trebuie.sper sa nu il gasiti niciodata pe ala cu bmw-ul .salut
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 16:45   #11
Geo_ZGA
Daewoo Driver

Stage 5
 
Geo_ZGA's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,820
Member of:
[Moderators]
[DAEWOO]
Default Re: Cautat!

Nu te mai agita... l-au gasit deja. Calmeaza-te cu limbajul asta (de prejudecati si gandire infantila nu mai zic), ca nu esti pe camp.
Geo_ZGA is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 18:40   #12
Tsunnami

Stock
 
Tsunnami's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 6
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
ce martor ba dobitocule daca erau 1000 de persoane pe strada cand s a intamplat accidentul? crezi ca mai conteaz 1 martor pe langa aia 10 ? doamne de unde apareti? MARTORI DOMNE..MARTORI..ca martorii aia sunt prosti sa piarda timpul cu dobitoci ca voi care aveti figuri cand sunteti pe motor..accelerati si faceti pe smecherii la semafor.asa va trebuie.sper sa nu il gasiti niciodata pe ala cu bmw-ul .salut
honey, vezi un accident. soferu fuge, probabil beat. cand stai ca popandau si te uiti la el? cand nu te duci sa-l majuti pe accidentat?
cand e prieten cu tine sau ruda, altfel, un om cu mmintea-n cap suna sa vina salvarea si politia, nu asteapta sa sune "1000 de persoane de pe strada".
poti sa nu fii martor
ia zi acuma, ce relatie e intre tine si coclar? sunteti in comuniune?

Last edited by Tsunnami; 19-04-13 at 18:50.
Tsunnami is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 18:49   #13
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Tsunnami View Post
honey, vezi un accident. soferu fuge, probabil beat. cand stai ca popandau si te uiti la el? cand nu te duci sa-l majuti pe accidentat?
cand e prieten cu tine sau ruda, altfel, un om cu mmintea-n cap suna sa vina salvarea si politia, nu asteapta sa sune "1000 de persoane de pe strada".
poti sa nu fii martor
ia zi acuma, ce relatie e intre tine si coclar? sunteti in comuniune?
Si ce vroiai ? sa fuga lumea pe jos dupa ala cu bmw-ul ?
Ce sa il ajuti pe accidentat daca nu avea nimic? era pe picioarele lui si injura ?sa il iau la palme..ce sa ii fac?
Rudele mele sau prietenii mei au mai multa minte decat astia in "2 roti" care devin donatori de organe.
Budy_ is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 18:54   #14
Tsunnami

Stock
 
Tsunnami's Avatar
 
Join Date: Apr 2013
Posts: 6
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Budy_ View Post
Si ce vroiai ? sa fuga lumea pe jos dupa ala cu bmw-ul ?
Ce sa il ajuti pe accidentat daca nu avea nimic? era pe picioarele lui si injura ?sa il iau la palme..ce sa ii fac?
Rudele mele sau prietenii mei au mai multa minte decat astia in "2 roti" care devin donatori de organe.
pai hai sa vedem...
"bai tantalaule, esti okay?
hai sa te ajut sa ridici vehiculul care zace p-aici."

chemi politia si le dai numarul si directia in care a fugit cocalaru', ca ala o poate omora si pe maica-ta.

ori esti ruda cu marlanu ori n-ai vazut nimic si-ti place sa te dai mare.
d-astia cu maieu umflat prin mall.

pentru tine nu inseamna nimic ca unu a produs un accident serios (de i-a sarit numarul nituit de pe bara) si o taie nu?
Tsunnami is offline   Reply With Quote
Old 19-04-13, 19:06   #15
Budy_

Stage 5
 
Budy_'s Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 2,351
Default Re: Cautat!

Quote:
Originally Posted by Tsunnami View Post
pai hai sa vedem...
"bai tantalaule, esti okay?
hai sa te ajut sa ridici vehiculul care zace p-aici."

chemi politia si le dai numarul si directia in care a fugit cocalaru', ca ala o poate omora si pe maica-ta.

ori esti ruda cu marlanu ori n-ai vazut nimic si-ti place sa te dai mare.
d-astia cu maieu umflat prin mall.

pentru tine nu inseamna nimic ca unu a produs un accident serios (de i-a sarit numarul nituit de pe bara) si o taie nu?
Daca el era in viata,ce mai conteaza trotineata aia cu motor?
Numarul era cazut langa motor,deci ce numar sa le dau? Politia a fost chemata stai linistit.
Hai in fine,bafta cu recupererea daunelor.
Budy_ is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -