Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > BMW > Zona tehnica BMW

Zona tehnica BMW Zona tehnica, secrete, tips&tricks BMW

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-12, 11:05   #1
Florian328

Stage 5
 
Florian328's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,071
Arrow Problema clima e36

mi-a luat-o clima razna si nu stiu ce probleme o avea,ieri cand am plecat cu masina am dat drumul la clima si am dat-o la maxim sa raceasca mai rpd si dupa aproximativ 10 min de mers a inceput sa tremure bordul si sa se auda un zgomot ciudat ca si cum as avea pana asa de rau se manifesta toata masina,dak o dau la jumate sau mai incet nu am nici o problema cu ea doar cand o dau la maxim este insuportabila,clima este digitala si astept un sfat de la cei care au mau patit asa ceva sau stie despre ce sar fi stricat prin interiorul bordului
Florian328 is offline   Reply With Quote
Old 01-07-12, 21:44   #2
rdy4ever

Stage 5
 
rdy4ever's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 1,287
Default Re: Problema clima e36

Quote:
Originally Posted by Florian328 View Post
mi-a luat-o clima razna si nu stiu ce probleme o avea,ieri cand am plecat cu masina am dat drumul la clima si am dat-o la maxim sa raceasca mai rpd si dupa aproximativ 10 min de mers a inceput sa tremure bordul si sa se auda un zgomot ciudat ca si cum as avea pana asa de rau se manifesta toata masina,dak o dau la jumate sau mai incet nu am nici o problema cu ea doar cand o dau la maxim este insuportabila,clima este digitala si astept un sfat de la cei care au mau patit asa ceva sau stie despre ce sar fi stricat prin interiorul bordului
Sa se fi rupt ceva prin motorul aerotermei? Da jos prin fata masca de la stergatoare si arunca o privire la motor.
rdy4ever is offline   Reply With Quote
Old 04-07-12, 21:27   #3
Florian328

Stage 5
 
Florian328's Avatar
 
Join Date: Nov 2010
Posts: 1,071
Default Re: Problema clima e36

am sa ma uit,ms
Florian328 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -