Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-08-06, 10:11   #31
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by A.m.v.t.
se poate...se poate sa ai dreptate ..se poate sa gresesti....de acum....
de acum?
crezi?
eu spun ca pana acum...
acum sunt lamurite lucrurile mult mai bine...
e altfel?
aleks is offline  
Old 17-08-06, 13:30   #32
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by Spark
oky .. am si eu o intrebare ...
cred ca o sa fie umpic mai aiurea ... dar in fine ..

sa luam urmatoarea situatzie. baiat mai amre isi ia tipa mai mica. el incepe sa tzina mai mult la ea si invers. toate bune si frumoasa in afara de planul fizic pentru ca ea fiind mai mica nu ii dai cei trebuie lui pentru ca e prea mica .. sau pentru ca pur si simplu nu vrea inca (conceptii invechite ... nu e pregatita inca .. etc). dak el tine la ea o asteapta ? sau ... (asta are si legatura cu topicul) daca isi cauta placerile in alte partzi ... asta se numeste inselat ?


....mah era vorba de fidelitate intr`o relatie ce include toate cele ....normal e si ala inselat dar se poate trece cu vederea avand in vedere situatia cu conditia sa fie vorba numai de sex de ocazie si fara k fata implikata sa afle ...eu kam asa zik
d3vilish_lips is offline  
Old 18-08-06, 10:05   #33
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

u gandesti mai liber asa... nu toata lumea o poate face....
aleks is offline  
Old 18-08-06, 10:12   #34
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

u gandesti mai liber asa... nu toata lumea o poate face....
aleks is offline  
Old 21-08-06, 18:20   #35
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

....nu toata lumea ar spune k gandesk liber ar zice chiar k sunt incuiata ...
d3vilish_lips is offline  
Old 22-08-06, 20:12   #36
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

explicati-mi si mie care-i treaba aici k nu inteleg nimik ..
Psycho is offline  
Old 23-08-06, 19:36   #37
Trixi
Swift Driver

Stage 5
 
Trixi's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 557
Member of:
[Suzuki]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

...las' k t-i se explica tie in caz d nevoie...
Trixi is offline  
Old 24-08-06, 03:00   #38
mI^cHeLLe

Stage 2
 
mI^cHeLLe's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 66
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

"in ce consta fidelitatea intr-o relatie?" cele mai multe relati sfarsesc din cauza infidelitati... suntem mereu intr-o contimua schimbare si mereu ajungem sa ne dorim altceva ... si cred ca cei care ajung sa isi puna aceasta intrebare sunt cei care au fost raniti din aceasta cauza (mai devreme sau mai tarziu toti) sigur , am fost fideli uneia sau mai multor persoane , dar fata de cate persoane am fost infideli ? fiecare ne gasim nashul intr-o buna zi, zi in care platim pt toate gafele pe care l-am facut in trecut, nu conteaza ca nu le-am facut fata de persoana care ne raneste ... this is life .... asa se invarte roata precum pamantul...incet dar sigur.
mI^cHeLLe is offline  
Old 24-08-06, 06:33   #39
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by mI^cHeLLe View Post
"in ce consta fidelitatea intr-o relatie?" cele mai multe relati sfarsesc din cauza infidelitati... suntem mereu intr-o contimua schimbare si mereu ajungem sa ne dorim altceva ... si cred ca cei care ajung sa isi puna aceasta intrebare sunt cei care au fost raniti din aceasta cauza (mai devreme sau mai tarziu toti) sigur , am fost fideli uneia sau mai multor persoane , dar fata de cate persoane am fost infideli ? fiecare ne gasim nashul intr-o buna zi, zi in care platim pt toate gafele pe care l-am facut in trecut, nu conteaza ca nu le-am facut fata de persoana care ne raneste ... this is life .... asa se invarte roata precum pamantul...incet dar sigur.
si iata un raspuns profund
Mustang is offline  
Old 25-08-06, 11:26   #40
DONU'
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
DONU''s Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 5,037
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[4Rally]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Fidelitatea intr-o relatie consta in increderea intre el si ea, sa-si spuna ce-i deranjeaza in comportamentul iubitului(ei), defectele, dar sa le spuna cu frumosul, dar totusi in fatza, dar in asa fel incat sa nu se ajunga la cearta, toate rufele, dar absolut toate rufele sa spele in famile (adica intre cei doi), ea sa nu spuna altcuiva despre neintelegerea din relatie, nici macar celei mai bune prietene, el la fel sa nu-si verse amarul cu baietii la bautura.
Desi sunt cei mai buni prieteni, ei ne vor binele, sau vor sa isi bage coada intr-o relatie care merge bine, si cand se intampla vreo belea sar imediat in ajutor si ce-ti spun: lasa-l(o), termina cu el(ea), sau tot felul de lucruri care nu duc decat la despartire.
Asa ca fidelitatea inseamna ca tot ce se intampla intr-o relatie trebuie rezolvat tot acolo si nu ajungand la rude si prieteni.
Deci asta e fidelitatea.
Iar daca ajungem la infidelitate, atunci degeaba mai ai o relatie.
Daca femeia/barbatul nu te mai satisface sau ai pus tu geana pe alta sau ea pe altul atunci relatia e praf si nu mai are rost sa vorbesti nimic cu ea si sa picati la intelegere cand el singur a picat cu dansa-n'transa sau ea s-a cocotzat cu dansa in alta jucarie
DONU' is offline  
Old 25-08-06, 17:52   #41
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Fidelitatea intr-o relatie = ce-i al meu e pus de-o parte si nimeni nu se atinge de ... ea. Aici am exclus amicitia, pt k a fi amic cu cineva nu inseamna ca esti infidel.
dexter_20 is offline  
Old 31-08-06, 15:12   #42
spiry_moto

Stage 3
 
spiry_moto's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 134
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

voi baietii va mirati de ce fetele sunt geloase pe "simple amice" de'ale voastre...prietene mai apropiate.....dar nu tot voi spuneati ca nu exista prietenie intre barbati si femei? ca asa e lasat de la Dumnezeu..cum v-ar fi dak v-ati vedea iubita in bratele altuia uitandu'se frumos unul la altul...pupicei pe obraz..dar ei doar vb de amintiri din copilarie?


si in plus... 'Cel care are mai multe femei este considerat barbat, dar cat de barbat trebuie sa fi ca sa ii poti fi fidel unei singure femei?'
spiry_moto is offline  
Old 31-08-06, 21:52   #43
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

cineva a fost foarte atenta la ce s-a spus pana acuma si ne da in cap cu propriile noastre argumente ...
bv ... imi place cum gandesti
Spark is offline  
Old 01-09-06, 20:23   #44
dexter_20

Stage 5
 
dexter_20's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2,117
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[4Rally]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

Quote:
Originally Posted by spiry_moto View Post
si in plus... 'Cel care are mai multe femei este considerat barbat, dar cat de barbat trebuie sa fi ca sa ii poti fi fidel unei singure femei?'
Imi asum eu primul raspunderea sa raspund la intrebare: MULT PREA INDRAGOSTIT!!! ca sa poti insela. Suna cam ciudat dar asa a fost in cazul meu. Daca ceva nu e stricat nu are rost sa il repari sau.... daca ai totul de la o fata are rost sa cauti alta? In cazul meu NU!
dexter_20 is offline  
Old 16-09-06, 22:54   #45
Sasha_z

Stage 5
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,448
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: In ce consta fidelitatea intr-o relatie?

in momentul de fata o o problema foarte grava...
mi`am mintit iubitul k sambata trecuta am ajuns aks la ora 12 dar de fapt eu am ajuns la ora 2 si normal k am tinut`o pe a mea pana acu` 10 min k am ajuns la ora 12.....knd defapt el m`a vazut la ora 1:30 la discoteca...((((((((((((( ce ne`am certat rau de tot...si a zis k s`a terminat totul intre noi k is o mincinoasa.....CE SA FAC???????????????(((((((((((((((((((( (s`a dus pe rapa o reltie de 3 ani) (((((((((((((((
Sasha_z is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 04:14.


- Copyright 2024 4Tuning