Forum 4Tuning

Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > Femei

Femei Rele, bune, guralive, tacute, etc. Cum ar arata masinile si motoarele daca nu ar fi scoase in evidenta de femei?

Reply
 
Thread Tools
Old 01-03-06, 11:38   #31
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
merge si cu prietenii .. dar shtii cand toti se retrag sa se duca acasa cu pretena ramai cam aiurea .. e bine sai ai preteni bagabontzi :P
dap , foarte bine ! arde-o cu tovarashii ... trece mai repede, crede-ma
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 12:33   #32
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

sincer nu mai am asa mare treaba deja am inceput cu golania... imi aduc aminte de ea numai inainte sa adorm si cand ma trezesc nu stiu de ce prima data la ea ma gandesc. in rest numai am asa mare treaba bine si azi am primit un mesaj cu la multzi ani de la ea.
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 18:27   #33
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

yaykz ....
nasol ..
si ? ce-ai facut ? i-ai raspuns ? ai ignorat-o ? cine a gresit in relatie ? \"HADI\" MA povesteste-ne .. . ne .. dai decat asa ... bucatzele ...
zi-ne toata povestea .....
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:37   #34
mih21

Stage 5
 
mih21's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,036
Member of:
[Opel]
Default

Eu dupa 3 ani m-am despartit de fata pe care o iubeam...chiar in saptamana care faceam 3 ani...ce mai zici de asta? inca mai tin la ea..ne-am iubit mult,dar am avut si certuri..pana s-a dus cu altul...nu inteleg un lucru...cand te desparti dupa atata timp de cineva...pe tine te doare enorm...k v-ati iubit mult...dar pe partener?
mih21 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 20:46   #35
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

poi depinde.. daca s`a dus cu altcineva nu cred ca o durea.. e posibil sa nu te mai fi iubit de mai mult timp doar ca nu a spus. ....

santos i`am trimis inapoi un mesaj cu la multzi ani si atat cu gresitu... am gresit amandoi pur si simplu numai mergea numai stiam daca ne iubim sau stam doar asa sa avem o relatie normal asta ar fi o pauza.. dar sigur nu o sa ne impacam nu vreau
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 21:25   #36
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"ESPinoza\"
sincer nu mai am asa mare treaba deja am inceput cu golania... imi aduc aminte de ea numai inainte sa adorm si cand ma trezesc nu stiu de ce prima data la ea ma gandesc. in rest numai am asa mare treaba bine si azi am primit un mesaj cu la multzi ani de la ea.

aaaaaaa how sweeeeeeeeeettt NOT .. ce plm eshti femeie )
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 01-03-06, 23:11   #37
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Psycho\"
Quote:
Originally Posted by \"ESPinoza\"
sincer nu mai am asa mare treaba deja am inceput cu golania... imi aduc aminte de ea numai inainte sa adorm si cand ma trezesc nu stiu de ce prima data la ea ma gandesc. in rest numai am asa mare treaba bine si azi am primit un mesaj cu la multzi ani de la ea.

aaaaaaa how sweeeeeeeeeettt NOT .. ce plm eshti femeie )
nu , nu e femeie, e just in love
recunosti sau nu ,asa e , anyway ,zicea cineva mai sus ...

Quote:
cand te desparti dupa atata timp de cineva...pe tine te doare enorm...k v-ati iubit mult...dar pe partener?
atata timp cat partenera si-a gasit partener, tu , stand singur, suferi , ea isi vede de treaba ei , si nu sufera din cauza faptului ca e cu ala ,si din cauza faptului ca te stie pe tine suferind. .

DUPA ce termina cu ala .. si-si da seama ca e O ... fraiera .. ca sa fiu scump , depinde ,sunt multe variante .. poate sa reactioneze in mai multe feluri ..
EvLSant0S is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 03:11   #38
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

poate sa iti faca si rau .. daca vrea si daca intentioneaza ieshind cu unul din prietenii tai ... sau shtiind ce locuri frecventezi sa te trezeshti cu ea si noua ei achizitie acolo k sa t faca sa suferi .. depinde de fata .. zic eu
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 12:04   #39
Mustang
Daewoo Driver

Stage 5
 
Mustang's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,399
Member of:
[DAEWOO]
Default

oricu...o bagi in origine si treci peste...
ie greu...da' poti face asta :P
Mustang is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 13:07   #40
Psycho
2 Roti

Stage 5
 
Psycho's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 8,063
Member of:
[Super Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[DACIA]
[Echipa de sprijin]
[2 Roti]
Default

shtii stau si ma uit la shtiri si ii vad p aia care se sinucid .. nu e i idee sa shtii ... nu e acceptabila ... mah .. da`le`. mortzii lor de femei k sunt mai multe k noi pe planeta .. asa e ... nu toate sunt la fel dar daca te`a parasit sa shtii k nu e un capat de lume ... orice sut in fund e un pas inainte .. asa k nu`ti bate capu` .. pune`ti capu la contributie si fa bani ... si odata cu successu` vor venii si femeile ... mai pe interes mai pe alte treburi .. asa k nu`ti mai bate capu .. daac ea nu vrea nu vrea ...
Psycho is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 13:28   #41
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

gata ma ca mi`a trecut numai am treaba cum am spus e misto viata de burlac numai ca tre sa profitzi din plin de ea.. si asa tzin minte cand eram cu ea rar mai prindeam cate o noapte sa`mi fac de cap si trebuia sa ma feresc mereu.. si atunci ziceam ce n`ash da sa n`am acu nici o treaba si sa fiu singur da ca acuma a venit ocazia si tre sa profit din plin nu? oricum totu e bine .. pustoaice sunt cu gramada care asteapta )
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 19:43   #42
ciprian_the_1

Stage 5
 
ciprian_the_1's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 836
Member of:
[BMW]
Default

frate daca intr-o zi, femeia care-o iubesti ti-e infidela si iti trece prin cap sa te arunci din balcon, adu-ti aminte ca doar ai coarne boule nu aripi!!!! No offence omule dar nu cred ca itzi trece asa ceva prin cap?!?!?! deci da-le draq de mefei ca se gasesc
ciprian_the_1 is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 20:28   #43
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

....azi un tip cls a 12-a la liceul calinescu din cta sa spanzurat k sa despartit de iubita lui...vai doamne kata inkonstienta si prostie ....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 20:38   #44
Eugen_TL
Renault Driver

Stage 5
 
Eugen_TL's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of:
[RENAULT]
Default

d-zeu sa aiba grija de el sus doamne fereste---- oare cum s-o simti fata acum....daca era ceva serios intre ei cu siguranta se crede vinovata... speram sa nu faca si ea vreo prostie la nebuneala!
Eugen_TL is offline   Reply With Quote
Old 02-03-06, 20:45   #45
d3vilish_lips

Stage 5
 
d3vilish_lips's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 775
Default

.....nu kred in legatura cu tipa....insa parintii lui sunt pachet rau de tot....
d3vilish_lips is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is On
Trackbacks are Off
Pingbacks are Off
Refbacks are Off



All times are GMT +2. The time now is 09:28.


- Copyright 2024 4Tuning