Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Anunturi Auto VW

Anunturi Auto VW Masini VW de vanzare si piese pentru VW

Reply
 
Thread Tools
Old 21-11-14, 03:38   #1
Spamgol

Stock
 
Join Date: Nov 2014
Posts: 1
Default Subwoofer+amplificator Passat B6

Salut, sunt nou pe 4tuning.ro si in primul rand vreau sa multumesc tuturor colegilor care isi vor sacrifica din timp pentru a-mi sari in ajutor.

Masina: VW Passat B6 fabricat in 2010 2.0TDI 140cp. Totul este orignial, nu s-a umblat in nici-un fel la masina.
Direct la subiect. Fac naveta(singur) in fiecare saptamana si muzia e de nelipsit. Se aude clar insa simt ca bassul e aproape inexistent asa ca vreau sa montez urmatorul pachet: Magnat Edition BS 30 Bass Pack http://www.sono.ro/pachet-subwoofer-...chet-4872.html.
Tin sa precizez ca nu il voi monta eu deoarece nu am cunostiintele necesare, insa vreau sa stiu daca pachetul de mai sus este compatibil cu playerul original VW si cu boxele originale. In cazul in care pachetul nu este compatibil, sugestiile sunt apreciate. (sa se incadreze in bugetul de 600RON).
Vreau doar sa se auda un bass destul de puternic si clar in masina, cat bat drumurile in lung si-n lat.

Va multumesc!
Spamgol is offline   Reply With Quote
Old 22-11-14, 21:26   #2
mihaisto

Stock
 
Join Date: Sep 2014
Posts: 5
Default Re: Subwoofer+amplificator Passat B6

este slab rau si te complici mult sincer
mihaisto is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -