Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini

Discutii generale masini Discutii generale despre masini : Colt Legislativ, Taxa Inmatriculare, Intrebari-Raspunsuri, Recomandari, Accidente

Reply
 
Thread Tools
Old 22-09-07, 07:28   #1
man0war

Stage 1
 
man0war's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 17
Default De vanzare Golf V GTI nou , pret imbatabil

Sunt curios daca vrea cineva un GOLF 5 GTI (nu cel din avatar )

- rosu , 2 usi , scaune de piele , aer conditionat automat , etc ... de fapt mai tot in afara de navigatie , toate airbagurile , fabricatie noiembrie 2006 , 8000 km , nah evident ca noua .
26.650 euro negociabil. Direct de la vw am primit -> 31.300 euro ar veni cu aceleasi optiuni, desigur daca mai astepti intre 3 si 4 luni sa vina .

GTI-ul personal l-am luat si mai ieftin , si era si aprox 33.500 nou. Si inca nu l-as fi avut daca asteptam 4 luni la reprezentanta.

In orice caz astea-s povestioare. Cine e interesat de un GTI nou , vrea sa ramana cu 5000 euro in buzunar fara sa astepte o gramada de timp dupa el , sa-mi dea de stire aici sau la "doomstinger@gmail.com".

Sanatate si drive safe !
man0war is offline   Reply With Quote
Old 22-09-07, 07:36   #2
man0war

Stage 1
 
man0war's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 17
Default Re: De vanzare Golf V GTI nou , pret imbatabil

Si daca tot v-am deranjat cu oferta asta , din acelasi motiv o sa intreb [pentru ca nu vad discutii nici pe forumul 4tuning , nici in prea multe locuri] despre VW Phaeton. Nu apreciaza nimeni masina asta ? Si mai important .... nu vrea nimeni una , in afara de mine ?
man0war is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 10:41   #3
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: De vanzare Golf V GTI nou , pret imbatabil

Quote:
Originally Posted by man0war View Post
Si daca tot v-am deranjat cu oferta asta , din acelasi motiv o sa intreb [pentru ca nu vad discutii nici pe forumul 4tuning , nici in prea multe locuri] despre VW Phaeton. Nu apreciaza nimeni masina asta ? Si mai important .... nu vrea nimeni una , in afara de mine ?
Phaeton e masina de lux,deci are un target bine precizat.Stiu una in Bv de vinzare.
turbojack is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 13:52   #4
man0war

Stage 1
 
man0war's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 17
Default Re: De vanzare Golf V GTI nou , pret imbatabil

Da , evident. Dilema mea era undeva pe la faptul ca majoritatea celor care se hotarasc pana la urma la o masina de acest gen o sa mearga spre seria 7, a8, s-klasse si asa mai departe. E si ceva mai ieftina standard ca celelalte.
In orice caz se pare ca nu e lume entuziasmata de gti-ul acesta.
man0war is offline   Reply With Quote
Old 23-09-07, 14:18   #5
turbojack


Stage 5
 
turbojack's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,768
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[PEUGEOT]
Default Re: De vanzare Golf V GTI nou , pret imbatabil

Quote:
Originally Posted by man0war View Post
...In orice caz se pare ca nu e lume entuziasmata de gti-ul acesta.
Poate pentru ca la banii aia cumpara un Type-R zero km.
No offence.Vinzare buna.
turbojack is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -