Go Back   Forum 4Tuning > Diverse > FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.

FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. Colectia de filme

Reply
 
Thread Tools
Old 17-11-08, 21:37   #46
Billy c25xe

Stage 5
 
Billy c25xe's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 846
Default Re: Cum se conduce pe afara

Asa-mi conduc si eu bicicleta prin parc printre oameni
In filmuletele astea e vorba de mult cojones dupa parerea mea , poti sa fi asu asilor , daca nu te tine pipota tot degeaba.
Billy c25xe is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 12:21   #47
Alcoholik

Stock
 
Alcoholik's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1
Default Re: Cum se conduce pe afara

asta inseamna sofer adevarat ...nu viteza ....indemanarea in trafic ...
Alcoholik is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 13:00   #48
El3ctr0n
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
El3ctr0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 429
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cum se conduce pe afara

parerea mea e ...ca sunt niste nebuni...care nu stiu sa iubeasca si sa pretuiasca viata!
El3ctr0n is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 15:01   #49
fatalis

Stage 1
 
Join Date: May 2006
Posts: 24
Default Re: Cum se conduce pe afara

Aia in Rusia nu au semafoare? Eu nici noaptea nu am mers 5 min si ditamai distanta fara sa stau la un semafor ceva.
fatalis is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 15:37   #50
foss

Stage 5
 
foss's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 482
Talking Re: Cum se conduce pe afara

Eu am vazut Loganul alb Sandero nu am vazut si ce drumuri daca am avea si noi asa macar in centrul Bucurestiului ca eu eu ieri am stat 5 ore blocat in trafic din Otopeni pana in 13 Sept ar fii ceva si aici si poate am face si noi filme dinastea dar la noi pacat ca amvem masini dar nu avem unde ca in buc nu treci de 40km/h ca deja rupi frana in 2!!!!!Oricum marfa dar nu e bine sa conduci ca disperatul fara ofensa pt cei care conduc asa!!!!

Quote:
Originally Posted by dem_fuzl View Post
interesant ... aparent drumurile sunt mult mai bune decat la noi .... si, a vazut cineva loganul ala alb din primul filmulet??? =)) si cele cateva sanderosuri??? =))=))=))=))
foss is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 16:31   #51
AdrianC4

Stage 4
 
Join Date: May 2006
Posts: 215
Default Re: Cum se conduce pe afara

Din ce se vede in primul film imi dau seama ca ceilalti soferi sunt niste retardati.. Merge fiecare pe unde poate, pe fiecare banda cu ce viteza vrea...

Niste tarani care nu stiu sa lase banda de langa ax, libera!
AdrianC4 is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 20:08   #52
VWluci

Stage 5
 
VWluci's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 952
Member of:
[Echipa de sprijin]
[4Rally]
[VW]
Default Re: Cum se conduce pe afara

Ce sosele au rusii...tot respectul frate.
VWluci is offline   Reply With Quote
Old 18-11-08, 20:57   #53
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum se conduce pe afara

...nu ma misca deloc flick -flack urile alea printe masini,ceva de genu bucuria aia de inceput cand iti iei masina si hai sa o filmez cu cateva scarturi.... erau pe youtube cateva "getaway" mult mai adevarate .
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 03:38   #54
c3-mad

Stage 3
 
c3-mad's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 152
Default Re: Cum se conduce pe afara

Si care e smecheria ? mai sunt uni care zic " soferi adevarati " .. mai bn zis " soferi foarte inconstienti " ..nu e vb numai de viata ta ..ci si de acelor din jur .. da asa faci cand nu-ti pasa de viata ta prea mult .. am patio si eu asta vara .. din cauza unui tovarash care se credea shumi .. de unde a rezultat o luna de spital ..confortabil .. picior rupt.. dubla fractura de maxilar.. fractura de piramida nazala .. si cateva zeci de copci .. .. orice masina se indoaie pana la urma..
__________________

Pe Strada Mea In Fiecare Zi E Sambata !!
c3-mad is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 09:38   #55
bytzu11

Stage 3
 
bytzu11's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 169
Member of:
[DACIA]
[Opel]
Thumbs down Re: Cum se conduce pe afara

Conduc chiar foarte bine...nimic de zis aici...au tot respectul din partea mea...mai ales ca masinile nu sunt dintre cele mai mici...dar cand o sa apara la stiri...si tabla de pe masini o sa fie indoita...iar unii oameni nevinovati...o sa mearga acasa la familiile lor intre 4 scanduri...cred ca majoritatea dintre voi nu ati vazut reactia unei mame cand afla ca baiatul ei a fost omorat de un jeep fara sa fie vinovat...asa cva nu trebuie incurajat...IN NICI UN CAZ!!!
__________________
Muscle Car Fan...4ever......Dacia&Opel Driver...4now...

Last edited by bytzu11; 19-11-08 at 09:41.
bytzu11 is offline   Reply With Quote
Old 19-11-08, 23:30   #56
pyttbull

Stage 5
 
pyttbull's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 1,392
Default Re: Cum se conduce pe afara

da merge si la noi sa mergem asa . mai apare in fatza o carutza , o baba si multe altele..specific romaniei
pyttbull is offline   Reply With Quote
Old 20-11-08, 19:26   #57
El3ctr0n
NoSpeedLimit Romania Club Member

Stage 5
 
El3ctr0n's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 429
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default Re: Cum se conduce pe afara

Quote:
Originally Posted by pyttbull View Post
da merge si la noi sa mergem asa . mai apare in fatza o carutza , o baba si multe altele..specific romaniei
poi nu stii nene ca sunt vorbiti cu politia aia de zici u mai sus...carutele sunt un fel de cap de linie...ca la tren
babele...denivelari ptr reducerea vitezei...
chestii dinastea...:P
__________________
BMW E39 528i 200hp---+>>>>urmeaza Visul tuturor bmw-istilor The M5---OPEL ASTRA 1,7 DTI 75hp
WV POLO 1,2i 65hp
El3ctr0n is offline   Reply With Quote
Old 21-11-08, 17:07   #58
adidelavalcea_crazy

Stage 4
 
adidelavalcea_crazy's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 191
Default Re: Cum se conduce pe afara

ambele filmulete ne arata cat de frumos este sa depasesti tot ce iti sta in cale dar in acelasi timp este si riscant.felicitari ca nu ati patit nici un accident
__________________
momentan 2 roti=>astept sa rulez pe 4 roti)
adidelavalcea_crazy is offline   Reply With Quote
Old 21-11-08, 18:45   #59
KAY_

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,029
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Style in Motion]
Default Re: Cum se conduce pe afara

Quote:
Originally Posted by adidelavalcea_crazy View Post
ambele filmulete ne arata cat de frumos este sa depasesti tot ce iti sta in cale dar in acelasi timp este si riscant.felicitari ca nu ati patit nici un accident
Mersi Mult, sincer era sa l iau pe ala cu Loganu alb dar pana la urma l am ferit
KAY_ is offline   Reply With Quote
Old 22-11-08, 14:42   #60
kir0087

Stage 3
 
kir0087's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 137
Default Re: Cum se conduce pe afara

Sincer nu mi se pare cine stie ce primul film.Da senzatia de viteza mare fiindca pe anumite portiuni e dat pe rapid...se vede clar mai ales la faza cu mertzu ala care franeaza la un moment dat si ii fac stopurile ca un stroboscop...se vede si la semafoare cum clipesc si la semnalizari la celelalte masini...
Era un film de genu asta cu un M5 si un RS4 albastru tot pe o autostrada in Rusia...abia acolo se vede ca aia doi is dementi
kir0087 is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -