Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Evenimente Auto

Evenimente Auto Saloane tuning, Expozitii, Intalniri, Saloane Auto, Diverse evenimente legate de viteza si extrem.

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-11-06, 11:59   #61
COCO

Stock
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 7
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

fratilor, parerea mea este ca, asa cum a iesit, a iesit destul de bine.Eforturile organizatorilor au fost destul de mari (asta nu vede nimeni?).Eu va intreb "Daca erati voi, organizati mai bine?". Eu organizez petreceri de 7-8 ani si tot timpul apar nemultumiti.Asa ca nu am decat respect pt cei de la Bacau carea au organizat.AAa am fost si eu la Magura Verde si am baut doar un suc, asa ca, daca nu vroiati sa mancati, nu mancati.Oricum respect si organizatorilor si celor nemultumiti.
COCO is offline  
Old 22-11-06, 12:22   #62
bakal

Stage 5
 
bakal's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,682
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Nissan]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by TOBA^ View Post
Am vazut mai sus ca un baiat ironic zicea ceva de anonymuos aia cu ,,cai''...imi doresc sa stiu si eu din ce club face parte...si daca face parte dintr-un club -anonymous bucuresti provoaca cea mai puternica masina din acel club ...daca nu face parte din niciun club atunci il provocam pe el cu masina lui cu o masina de acceasi cai ca a lui .... VENIM NOI IN CE ORAS ESTE EL...si daca o sa castige atunci sa vb despre ASOCIATIA CLUB SPORTIV ANONYMOUS MOTORSPORT...nu stie el prin cate am trecut noi si ce am facut noi ca sa ajungem aici ... si nu permitem sa vb ironic la adresa noastra... au mai incercat multi dar ... au ramas cu vb ...
ma nene, eu faceam referire la faptul ca "organizatorii" au pus mai mult accent pe cei de la anonimus, ori asta era o intalnire 4TUNING, fara cluburi, in care sa se cunoasca menbrii intre ei, ori eu unu nu am cunoscut pe nimeni nou, ca erau prea "ocupati", sau stiu eu ce altceva aveau de facut.
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine.
eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire
__________________
got smoke, will travel
bakal is offline  
Old 22-11-06, 12:26   #63
cristi_407

Stage 5
 
cristi_407's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,842
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[PEUGEOT]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by bakal View Post
ma nene, eu faceam referire la faptul ca "organizatorii" au pus mai mult accent pe cei de la anonimus, ori asta era o intalnire 4TUNING, fara cluburi, in care sa se cunoasca menbrii intre ei, ori eu unu nu am cunoscut pe nimeni nou, ca erau prea "ocupati", sau stiu eu ce altceva aveau de facut.
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine.
eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire
Cei de la Anonymous au fost invitati speciali pt ca s-a lanasat oficial clubul Anonymous Bacau din care face parte ZOZ..
cristi_407 is offline  
Old 22-11-06, 13:02   #64
SFW
Audi Driver

Stage 5
 
SFW's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,901
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by bakal View Post
ma nene, eu faceam referire la faptul ca "organizatorii" au pus mai mult accent pe cei de la anonimus, ori asta era o intalnire 4TUNING, fara cluburi, in care sa se cunoasca menbrii intre ei, ori eu unu nu am cunoscut pe nimeni nou, ca erau prea "ocupati", sau stiu eu ce altceva aveau de facut.
iar de provocari, cand voi avea o masina pt "liniute", o sa le accept cu cea mai mare placere, pana atunci, daca vrea cineva de la voi ca a batut o masina de strada, nemodificata, bine.
eu unu zic sa lasam la o parte orgoliile aste si sa revenim cu picioarele pe pamant, si poate ne revedem la o alta intalnire

Cum a spus si cristi ... a fost intalnirea 4tuning si lansarea anonymous bacau ... si s-a pus accent pe anonimi pt ca ei au intarziat

Si eu consider ca asta a fost un oarecare minus ... ca a fost mai degraba expozitie decat intalnire ... dar ... din iasi am mai vb cu lumea ... dar cu cei pe care ii stiam, pt ca altfel ar fi trebuit sa fac cunostinta cu jumate de bacau ... pt ca nu aveam de unde sa stiu cine era din bacau, venit sa se uite la masini, si care era din alt oras.

Orice organizare are minusuri, dar depinde cum le expui, daca critica este constructiva .... sau pur si simplu arunci cu noroi ... si tu asta ai facut din pacate. ...
SFW is offline  
Old 22-11-06, 14:36   #65
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

hai sa inkeiem discutia aici, nu are rost sa prelungim la nesfarsit conflictul, pentru ca nu ajuta la nimic.
e bine k am reusit sa mai cunoastem oameni, sa ne revedem prietenii mai vechi (indiferent de club, eu spun ca m-am revazut cu oameni, nu cu membri.... ), am mai vazut masini pe care nu le mai vazusem live, s-au promovat atat cluburile cat si forumul, deci una peste alta este un castig pe toate planurile, iar intalnirea o reusita
aleks is offline  
Old 22-11-06, 15:15   #66
slip
BMW Driver

Stage 5
 
slip's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,170
Wink Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

bai nene/... nu mi-a cerut nimeni banneru ala cu 4tuning ) si eu uitasem k il am in portbagaj... pfoai...

mi-am dat seama cand eram pe drum..dar na..asta este
azi il trimit la bucuresti lui gratian...
anul care vine ... o sa avem cateva vesti bune despre intalniri auto
se vor organiza niste kestii...nu are rost sa spun mai mult
cand o sa fie toate demersurile facute atunci o sa zic la tot forumul ...
pana atunci raman doar de facut actele necesare ... si sa vedem cu locatia..
o sa imi dau toata silinta sa fac ceva frumos...dar nu pot de unul singur... (de aia il am pe crys ) glumesc...) sunt oameni mult mai importanti decat mine care vor si ei acelasi lucru k si mine...

cat despre bacau... ce sa zic .. nu are rost sa rascolim cenusha...
ce a fost .. a fost si cu asta basta
impresiile raman 4 ever... nu ai cum sa multumesti pe toata lumea..
viitoarea intalnire va iesi mai bine...si urmatoarea si mai si...
si tot asa...

pana atunci numai bine..
v-am salutat... bafta
__________________
Old School MotorSport IASI !!
Pasiunea nu cunoaste limite !!
slip is offline  
Old 22-11-06, 16:05   #67
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

ce a fost...a fost frumos
see u next time :P
blowwind is offline  
Old 22-11-06, 18:01   #68
-ZZ-

Stage 5
 
-ZZ-'s Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 694
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

next time pe lovele....macar sa fiu injurat pe banii vostri,nu pe banii mei
-ZZ- is offline  
Old 24-11-06, 01:55   #69
COCO

Stock
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 7
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Daaaa!!! pozele de la Bacau, nu sunt? Unde sa ma uit dupa ele?
COCO is offline  
Old 25-11-06, 13:19   #70
viperCCB

Stage 2
 
viperCCB's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 56
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

da chiar vreti sa faci din ceva kre nu a avut chiar nici un succes (dekt doar pt voi)un eveniment reushit???o sa spune-ti k ce mai vrea si asta dar credeti-ma sunt mult mai maniac k voi .a si ink ceva oare v-ati intrebat d c nu au venit masinile adevarate ale bacaului la intalnirea voastra???va spun yo pt k de vorbe si laude s-au saturat multi..multe impresii pt nimik si multe aere...oare dak si noi astia mai mici eram bagatzi in seama altfel era treaba...prietenie???unde vre-o data la voi//O SA NE MAI INTALNIM PE STRAZI SI ACOLO SE VA VEDEA VALUAREA VOASTRA k de abtzipilde din targ sunt satul..si de plimbari prin centru.. a toate cele bune
viperCCB is offline  
Old 25-11-06, 16:40   #71
giovanni_homies

Stock
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 3
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Niste video de la adunare sunt facute cu telu si calitatea imaginii nu este ca mai buna
Attached Files
File Type: mpg MOV00002.mpg (2.32 MB, 145 views)
File Type: mpg MOV00005.mpg (2.56 MB, 99 views)
File Type: mpg MOV00006.mpg (1.50 MB, 84 views)
File Type: mpg MOV00007.mpg (7.26 MB, 117 views)
File Type: mpg MOV00009.mpg (2.81 MB, 74 views)

Last edited by giovanni_homies; 25-11-06 at 16:43.
giovanni_homies is offline  
Old 25-11-06, 23:40   #72
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by bakal View Post
hai ca te vad zeflemist si nu ma mai complic. lasa ca data viitoare o sa veniti numai voi aia din anonimus, cu masinile voastre cu "cai".
daca voua v-a placut, bine, da' mai intrebati si pe altii si o sa va zica cam ce v-am spus si eu.
Fa-te remarcat si o sa se puna accentul si pe tine.

Ps. Anonymous nu anonimus

Last edited by B|shOp-VR6; 25-11-06 at 23:43.
B|shOp-VR6 is offline  
Old 27-11-06, 00:27   #73
EuGenius

Stage 3
 
EuGenius's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 165
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by corraptor_evo View Post
Fratilor,
Stati linistiti! E normal sa existe mici dispute privind orice aspecte. A fost primul eveniment de acest fel din Bacau, ca si cel de la Iasi, si e greu sa multumesti pe toata lumea.
Important este ca nu cred ca s-a realizat scopul initial si declarat: acela de a ne cunoste intre noi, membrii comunitatilor auto din orasele invitate. Lumea a fost mai preocupata sa-si lase masina admirata de "civili" decit sa umble printre "copasionati". Tot pe orase s-a stat, ca "fiecare la scara lui", in afara de citiva care se cunosteau, ori de pe 4tuning, ori din alte imprejurari.
Pacat ca oamenii au facut totusi eforturi sa vina de la "citiva" Km fara sa cistige ceva: legatura cu ceilalti.
Nici la Iasi, pe 22 octombrie, nu a fost mare lucru, in schimb, fiindca au fost mai putine masini, treaba a fost mai relaxata, ne-am descurcat mai usor in trafic, fara ajutorul politiei. Asa ca totul, si atunci, si acum, a tinut de oportunitati.
Sint convins ca toata lumea, inclusiv (sau cu precadere) bacauanii (respectiv, iesenii, pe 22 octombrie) au avut cele mai bune intentii.
Nu avem decit sa invatam ceva... totusi... ca sa nu fi pierdut nimeni timpul degeaba.
Celelalte subiecte de discutie sint doar lesturi care ne indeparteaza de subiectul principal.
Salut!
Ai spus-o mai bine ca oricare altul de pe aici...Pana la urma,legatura dintre oameni shi pasionati de tuning din diferite orase era mai importanta.Poate data viitoare va fi mai bine,vom invata din greselile noastre shi ale altora...Eu personal ,sunt dezamagit ca pasionatii din BACAU s-au cam impartit in doua ..Unii stiu la ce ma refer,altii se vor preface ca nu isi dau seama despre ce e vorba...Numai bine...
__________________
La Omul sarac nici CAII(putere) nu trag...
EuGenius is offline  
Old 27-11-06, 16:10   #74
aleks

General Supervisor

Stage 5
 
aleks's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 17,791
Member of:
[Super Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by viperCCB View Post
da chiar vreti sa faci din ceva kre nu a avut chiar nici un succes (dekt doar pt voi)un eveniment reushit???o sa spune-ti k ce mai vrea si asta dar credeti-ma sunt mult mai maniac k voi .a si ink ceva oare v-ati intrebat d c nu au venit masinile adevarate ale bacaului la intalnirea voastra???va spun yo pt k de vorbe si laude s-au saturat multi..multe impresii pt nimik si multe aere...oare dak si noi astia mai mici eram bagatzi in seama altfel era treaba...prietenie???unde vre-o data la voi//O SA NE MAI INTALNIM PE STRAZI SI ACOLO SE VA VEDEA VALUAREA VOASTRA k de abtzipilde din targ sunt satul..si de plimbari prin centru.. a toate cele bune
scuza-ma ca te intreb... nu ti-am spus nimic, ca nah, te stiu din oras, am zis ca esti nou pe forum...
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit?
si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ...
eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus...
hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/80-bacau/4138-masinile-modificate-bacau/page-33.html
cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma...
eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele

Last edited by aleks; 27-11-06 at 16:15.
aleks is offline  
Old 27-11-06, 18:12   #75
Zerofast

Stage 5
 
Zerofast's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 853
Member of:
[Crazy Drivers]
Default Re: Intalnire 4Tuning.Ro reloaded - BACAU - 19 Noiembrie

Quote:
Originally Posted by aleks View Post
scuza-ma ca te intreb... nu ti-am spus nimic, ca nah, te stiu din oras, am zis ca esti nou pe forum...
zi-mi si mie care erau masinile frumoase din bacau care n-au venit?
si nu vorbi de valoare te rog... nu de alta, dar noi n-avem masinile pline de abtibilduri din targ, asa cum ai tu, deci nu ne spune noua de targ...
eu te stiu de la curse de la iasi, spuneai atunci ca ai un motor de laibra parca, nu? atunci ai facut o figura frumoasa intr-adevar, la clasa ta, dar de aici si pana la a spune ceea ce ai spus mai sus...
hai sa aratam si celorlalti ce masina de bun-gust si care da clasa nestiutorilor de noi ai tu.... taxiul galben pus de tine... https://forum.4tuning.ro/showpost.php...postcount=1310 de pe topicul asta: https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=4138&page=33
cat despre prietenie... eu as vrea sa vorbesc cu toata lumea, dar cand unii nici macar nu stiu sa raspunda la salut, nu cred ca poti pretinde sa fii bagat in seama pe urma...
eu deobicei nu raspund inapoi nimanui, dar sincer, ma deranjeaza afirmatiile tale, si astept o explicatie pentru ele
asa aleks fii rau...lasa-l in pace poate nu stia c zice si nu stie cum sta trb p forum
Zerofast is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -