Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Generalitati tuning

Generalitati tuning Tuning, Sfaturi utile, Trend-uri, Noutati, Discutii, Generalitati

Reply
 
Thread Tools
Old 06-05-16, 15:30   #1
DaNyBuCsA

Stage 4
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 171
Default Suspensii reglabile

Salutare. Doresc un sfat in legatura cu achizitionarea unei suspensii reglabile pentru un astra h caravan. As incerca ceva in gama low cost si anume pana in 1500 de lei. Nu am pretentii sportive de la masina, in sensul ca sunt foarte multumit de stabilitatea masinii cu suspensia stock, doar ca alaltaieri am vazut un arc rupt pe spate dreapta si daca tot umblu la suspensie m-ar bate gandul la o reglabila pentru a o lasa jos vara si iarna sa o ridic. Ma gandeam doar la arcuri sport pe amortizoarele masinii dar nu e o idee buna iarna. Precizez ca doresc sa o iau doar pentru aspect, dar nu vreau sa am o masina instabila pe sosea. Cam astea ar fi pretentiile mele. Acum as dori sa ma ajutati sa aleg o suspensie in acest segment de pret. Am vazut de la ta-technixs, dar totusi nu e prea laudata, in schimb am vazut altele de la ss super sport. Precizez ca am posibilitatea sa rog pe cineva sa mi le aduca din belgia sau u.k

Last edited by DaNyBuCsA; 06-05-16 at 15:33.
DaNyBuCsA is offline   Reply With Quote
Old 21-07-16, 22:22   #2
DaNyBuCsA

Stage 4
 
Join Date: Apr 2011
Posts: 171
Default Re: Suspensii reglabile

nimeni nicio parere? a folosit cineva suspensia reglabila de la ss supersport?
DaNyBuCsA is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -