Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > SKODA > Masina mea Skoda

Reply
 
Thread Tools
Old 22-01-10, 00:20   #961
St3ff

Stage 5
 
St3ff's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 350
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

oameni buni este in fiecare duminica , am specificat de nspe ori pe acest topic.
St3ff is offline   Reply With Quote
Old 22-01-10, 00:23   #962
bezmeticu

Stage 3
 
bezmeticu's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 138
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

la ora 14:00 la academia militara! specifica st3ff nu te oprii ))
bezmeticu is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 16:10   #963
mbgd

Stage 4
 
mbgd's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 216
Default Re: skoda meeting

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si asa s-a bulucit lumea sa vina de nu mai aveam loc pe acolo!!!!!!
mbgd is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 17:29   #964
andrei_robert

Stage 1
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 23
Smile Re: skoda meeting

eu nu pot sa dau ochii cu voi pana nu mi fac si eu ceva la masina e urat stock asa...apar eu acolo cunoscator...macar niste jante si apoi vb)
andrei_robert is offline   Reply With Quote
Old 27-01-10, 19:53   #965
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: skoda meeting

Ha poti veni linistit! numai stock sunt! nu cred ca are treaba 4Tuning cu intalnirile skoda Tuning-ul e Tuning intalnirile posesorilor de skoda stock separat))
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 12:15   #966
HaRdHouse
Skoda Driver

Stage 5
 
HaRdHouse's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 809
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

Quote:
Originally Posted by Bogdy_44 View Post
Ha poti veni linistit! numai stock sunt! nu cred ca are treaba 4Tuning cu intalnirile skoda Tuning-ul e Tuning intalnirile posesorilor de skoda stock separat))
si cam ce ai vrea sa zici cu asta ? nu ti se pare ca ai vb un pic " de sus " ?
HaRdHouse is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 13:51   #967
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: skoda meeting

Cat intri pe un site tuning te astepti sa vezi masini modificate nu? Nu e de sus nimic si daca e de sus poate e cu merit
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 13:56   #968
St3ff

Stage 5
 
St3ff's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 350
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

inainte de toate este o intalnire a posesorilor skoda , a celor care au avut skoda si a celor care vor avea skoda.
nu este intalnirea unui club de tuning.
nu cred ca s-a facut discriminare intre cei care au masini tunate si cei care le au stock , nu toti au aceleasi gusturi.


Pe 26/27/28 februarie are loc intalnirea de primavara la Danes Sighisoara.
Eu am facut anuntul sunt curios daca vine cineva?
__________________
"Niciodata sa nu circuli cu o viteza mai mare decat poate ingerul tau pazitor sa zboare"
St3ff is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 18:23   #969
HaRdHouse
Skoda Driver

Stage 5
 
HaRdHouse's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 809
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

Nu era vorba de siteul 4Tuning si intalniri 4Tuning, sau ale cluburilor care sunt prezentate aici. Aici la skoda meeting, este vorba de intalniri ale celor care au masini Skoda (nu conteaza daca e tunata sau stock).
Si care este meritul tau aici ? Lumineaza-ne de sus de acolo
__________________
axl.ionescu@gmail.com

trance around the world..
..on the New York city night https://www.facebook.com/pages/Alex-...79726592099357
HaRdHouse is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 18:27   #970
bezmeticu

Stage 3
 
bezmeticu's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 138
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

da te-ai suparat pe el nu gluma ))
bezmeticu is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 18:32   #971
HaRdHouse
Skoda Driver

Stage 5
 
HaRdHouse's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 809
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

Nu m-am suparat chiar deloc, doar ca vreau sa ne lumineze ce ar trebui sa aiba intalnirile noastre skoda ca sa fie asa super importante
HaRdHouse is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 18:37   #972
bogdy.ghetto

Stage 5
 
bogdy.ghetto's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,199
Member of:
[Ghetto Cult]
Default Re: skoda meeting

Dupa cum vezi si tu baiatu are contul de foarte putin timp el a crezut ca daca intra pe 4 tuning o sa gaseasca numai masini modificate si a citit si el aici. inima ii spunea sa vina la intalnire dar era cu gandu : "doamne unde la duc eu la intalnirea skoda de pe 4 tuning unde sunt numai skode modificate ce fac ma duc sa ma fac de ras?" si eu i-am explicat ca poate sa se duca lejer ca sunt numai stock o sa dea de foarte multi care fac tuning: Astazi mi-am facut revizia am 30de mii foarte scumpi aia de la reprezentanta sau alate aberatii dastea.Am fost la 3 sau 4 intalniri si sunt tanar si ma asteptam sa vad tineri pasionati am dat numai de persoane care se plictisesc acasa la 45 50 de ani poate chai mai mult si ies din casa in loc sa iasa la SAH in Cismigiu ies la intalniri skoda.Si daca aude ca vrei sa iti pui un motor sau sa lasi masina pe burta deja esti vazut dement.Meritu meu e ca eu m-am inscris pe aces forum nu sa imi pierd vremea...ca sa comunic cu oameni pasionati de tuning Nu te supara nu o lua rautate e un adevar vazut prin ochii mei.
__________________
Modificari Fibra =>www.GheTToTuninG.ro

Last edited by bogdy.ghetto; 28-01-10 at 18:40.
bogdy.ghetto is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 18:40   #973
HaRdHouse
Skoda Driver

Stage 5
 
HaRdHouse's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 809
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

ok, cum zici tu.. tu vezi intalnirile skoda intr-un fel, eu le vad in alt fel. si aici am incheiat discutia. succes la intalnirile tale cu adevaratii pasionati de tuning.
HaRdHouse is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 19:00   #974
St3ff

Stage 5
 
St3ff's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 350
Member of:
[SKODA]
Default Re: skoda meeting

tu ai o problema cu varsta persoanelor si pe faptul ca nu toti suntem ahtiati dupa tuning , ca una este sa fi pasionat si sa-ti placa si alta sa fi disperat si numai asta sa sti.
Poate unii din noi daca ne-am luat masina ne-am luat-o pentru ca ne place asa cum e, nu am luat-o ca sa fie si sa incercam sa o modificam ca sa ne placa.
Este optiunea fiecaruia daca vrea sa modifice ceva la masina si mai ales daca isi permite financiar acest lucru.
Si mai presus de toate, cu intalnirile astea noi am legat prietenii care nu se bazeaza numai pe discutii legate de masini , ca in viata mai sunt si alte lucruri poate mai importante sau mai putin importante.
Amice daca nu-ti convine nu veni , nu te cheama nimeni cu forta , din cate stiu esti mebru intr-un club de tuning (gasesti acolo ceea ce cauti tu) , bravo tie pentru ceea ce faci ca munca se observa nu am zis nu .
La intalnirile clubului skoda se vine in calitate de posesor sau pasionat skoda si atat.

Eu ma opresc aici pentru a nu crea flame. Dar cu postul acela ai deranjat multa lume.

Last edited by St3ff; 28-01-10 at 19:03.
St3ff is offline   Reply With Quote
Old 28-01-10, 19:40   #975
jepcarusam

Stock
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 1
Default Re: skoda meeting

IN FAPT problema este alta posesorii de skoda ,oameni seriosi, sunt adeptii unui tuning care sa influenteze performantele tehnice , dar sa fie perceptibil numai de cei avizati .
Astfel simt nevoia sa dau cateva exemple ca sa se inteleaga mai usor .

1 un posesor de skoda (nu dam nume) a taiat butonul din mijloc de la clima pentru a avea on/off ca la VW

2 altcineva a inlocuit butonul de avarie - nu sariti sa spuneti ca e tuning de saraci ca butonul de avarie NEGRU e mai scump decat multe woofere din zona .

3 altcineva doreste un superb cu motor de 1.6 tdi .....

Concluzia posesorii de SKODA iubesc natura
jepcarusam is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -