Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 11-09-16, 18:43   #1
rizen

Stock
 
Join Date: Nov 2014
Posts: 7
Default Sfat achizitie masina premium.

Salut 4tunning! As dori sa ma ajutati prin a luat o hotarare rapida si ferma fara a o regreta. As dori sa achizitionez o masina din gama premium,bugetul fiind de 12.000 euro. In acest buget doresc sa inmatriculez si masina. Ma gandesc la BMW 730D Facelift modelul de la 2005 in sus , Audi A8 3.0D sau VW PHAETON 3.0D. As dori sa veniti cu sfaturi si cu argumente pentru a ma ajuta sa-mi achizitionez viitoarea masina. Dupa verificarea a mai multor zile pe mobile.de am vazut ca phaetonul sunt printre cele mai ieftine iar apoi a8 si seria 7. Bugetul efectiv pentru masina ar veni undeva la 8-9.000 euro. Restul banilor fiind pentru inmatriculare,nu ma intrebati in legatura "dar ai bani sa intretii masina" etc. Eu doresc sa imi ziceti pro si contra la aceste masini si care ar fi cea mai buna. Raport calitate pret. Va multumesc!
rizen is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -