Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-16, 16:04   #1
SplitSecond

Stock
 
Join Date: May 2012
Posts: 9
Default Sfat achizitie cabrio

Salutare tutoror. Dispun de un buget limitat (3000-3500E) si as vrea sa-mi cumpar o decapotabila, cu 4 locuri si un consum acceptabil (9-14%) si cel mai important : sa gasesc piese de schimb la preturi acceptabile. Initial m-am gandit sa-mi iau ori un Chrysler Sebring sau un Chrysler Stratus, insa fratele meu (fost detinator de Chrysler) mi-a spus ca piesele sunt greu de gasit, iar o cunostinta mi-a spus ca ma omoara consumul (100 de lei la suta de km) si acum ma reorientez insa nu gasesc ceva pe gustul meu asa ca am nevoie de un sfat (sau de un model ). Nu caut cuplu mare si cai putere, accentul fiind pus pe confort. Multumesc.
SplitSecond is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -