Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 22-02-16, 20:11   #1
Map3x
 
Join Date: Feb 2016
Posts: 0
Default Bmw 525d

Salut. Asi vrea sa acizitionez si eu un bmw 525d e60 anul 2005 .. Imi spuneti si mie ce pareri aveti despre masina asta .. Consum, motor , tot ce se poate .. Multumesc
Map3x is offline   Reply With Quote
Old 29-02-16, 13:38   #2
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: Bmw 525d

Intra pe Facebook si cauta grupul BMW Romania sau BMW e60 e39.
Cel mai bine iti adresezi acolo intrebarile, si raspunsurile or sa iti vina direct de la proprietari, nu de la persoane care vorbesc din auzite, cum sunt majoritatea de pe acest forum.
JDV is offline   Reply With Quote
Old 02-03-16, 13:55   #3
crywolf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,080
Default Re: Bmw 525d

Atunci propun stergerea lui si fiecare se adreseaza la Forum-ul marcii respective.
crywolf is offline   Reply With Quote
Old 04-03-16, 07:51   #4
JDV
VW Driver

Stage 5
 
JDV's Avatar
 
Join Date: Aug 2012
Posts: 794
Member of:
[VW]
Default Re: Bmw 525d

Quote:
Originally Posted by crywolf View Post
Atunci propun stergerea lui si fiecare se adreseaza la Forum-ul marcii respective.
Oricum forumul asta a devenit ca si inexistent odata cu aparitia Facebook, si pe buna dreptate.
JDV is offline   Reply With Quote
Old 23-03-16, 10:37   #5
andreiu21ct

Stage 4
 
andreiu21ct's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 266
Default Re: Bmw 525d

Atata timp cat marea majoritate a membrilor activi de pe 4tuning nu stiu nici macar sa scrie corect in limba romana, ce te-ai putea astepta? Sa stie si cu adevarat despre ce vorbesc? Cati pot aduce si argumente aferente afirmatiilor pe care le fac?

Forumul asta este prafuit de ani buni de zile. Si intregul 4tuning. De ce? Simplu. pentru ca s-au "prostituat" si astia ca toti ceilalti.
andreiu21ct is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -