Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 13-06-15, 14:28   #1
eagleking95
 
Join Date: Jun 2015
Posts: 0
Default Sfat achizitie vw golf plus SH

Salutare tuturor!

Recent, un coleg de serviciu si-a cumparat o masina second hand (Audi A4, a dat 7000E) adusa din Germania. Deoarece mi-a placut starea masinii m-ar interesa si pe mine sa cumpar tot de la aceeasi sursa. Am un buget de 5000E si ma intereseaza vw golf plus. La banii astia va fi vorba de un model din 2005-2006.

Cam la cati km ar trebui sa ma astept in banii astia? Ma gandeam ca undeva la 200.000 km as accepta...Ce ziceti este prea mult?

Sunt si deschis la sugestii.. Ce masina second hand as putea lua mai buna in banii astia? Imi place golf plus ca este un pic mai spatios decat golf 5. Credeti ca s-ar merita golf 5 sau alta masina?

Multumesc anticipat!
eagleking95 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -