Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 20-05-15, 23:09   #1
deliciouz

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Default Import Japonia

Buna seara,

Se ocupa cineva sau cunoasteti o persoana care aduce masini din Japonia? Daca da, as vrea sa stiu daca costul total (toate costurile necesare pentru a aduce masina in tara) din Japonia este substantial mai mic fata de achizitionarea acesteia din Germania.

Am tot cautat pe google, dar n-am gasit nimic. De altfel, daca imi puteti trimite un pm cu un site auto japonez?!
deliciouz is offline   Reply With Quote
Old 21-05-15, 12:08   #2
deliciouz

Stock
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 7
Default Re: Import Japonia

Quote:
Originally Posted by deliciouz View Post
Buna seara,

Se ocupa cineva sau cunoasteti o persoana care aduce masini din Japonia? Daca da, as vrea sa stiu daca costul total (toate costurile necesare pentru a aduce masina in tara) din Japonia este substantial mai mic fata de achizitionarea acesteia din Germania.

Am tot cautat pe google, dar n-am gasit nimic. De altfel, daca imi puteti trimite un pm cu un site auto japonez?!
Vreau sa aduc de acolo un r34 GTR si daca l-as cumpara din Europa tot cu volan pe dreapta ar fi...

Chiar nu se ocupa nimeni?!
deliciouz is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -