Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 16-12-13, 20:30   #1
hunters112

Stock
 
Join Date: Dec 2011
Posts: 8
Default Alfa romeo 166

Buna seara tuturor! Treaba sta in felul urmator. De aproximativ o luna caut o Alfa Romeo 166 si in sfarsit am gasit ceva la suma pe care o am. Masina este full, 2.4 JTD dar exista o problema: are turbina defecta. Proprietarul a spus ca masina merge, se poate circula cu ea. Intrebarea mea e cat costa schimbarea unei turbine, cat se poate circula cu ea in conditiile astea(fara turbina) si ce alte probleme pot aparea daca s-a mers fara turbina?

Stiu ca ideal ar fi sa iau o masina in regula dar nu-mi permite bugetul, fiind inca student. Desi acest model nu este pentru un student voi intelegeti cel mai bine o asemenea pasiune. Toate cele bune...
hunters112 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -