Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 26-10-13, 14:06   #1
PurAlex

Stock
 
Join Date: Sep 2013
Posts: 6
Default Achizitionare W220 320 CDI

Buna ziua .

Dupa cum spune si titlul , vreau sa achizitionez in curand un S 320 CDI .

Dar am cateva intrebari ...

In primul rand deobicei cam ce piese pica ( vreau sa precizez ca airmatic-ul nu este o problema , il fac ieftin ) des ? Sa stiu la ce sa ma uit cand o sa achizitionez unul + daca stiti pretul acestor piese ar fii perfect .

In al 2 - lea rand cat consuma ? Eu voi umbla cu el 80% prin oras , iar daca e undeva la 10 e perfect , doar sa nu fie undeva la 14-15 . Precizati va rog ( cine are sau a avut ) si la mers mai sportiv , dar si la mers normal , decent .

Vreau pe final sa mai precizez sa nu ma avertizati de prima inmatriculare / taxe / asigurare / etc deoarece are tata firma pe el in bulgaria si o inscriu acolo , ieftin de vara ( tocmai ce m-am uitat acum 5 minute la taxa de mediu , nu sunt nebun sa dau 4 mii pe masina + inca 4 pe taxa ) )

Vreau sa imi raspundeti , cei care stiti , la ce am intrebat + 2-3 mici secrete ale masinii daca stiti . Atat .

Multumesc mult si astept raspunsuri de la cati mai multi care a-ti avut W220
PurAlex is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -