Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 21-07-13, 20:04   #1
fbiaction
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 0
Default Parere VW

Salut as vrea si eu sa imi achizitionez un Vw passat an 10/2010, motor 1.6 TDI. 180.000km are volanul de passat cc.

Passat R-Line 1.6 TDI, 105 CP, BlueMotion - Consum f mic, taxe mici, euro 5 (taxa 50 euro) -navigatie (include Romania) -senzori parcare fata/spate -dublu climatronic -incalzire scaune -parbriz incalzit -start/stop (la semafor) -auto hold (in rampa) -tempomat -senzori lumina si ploaie -computer bord -jante al -carlig -crom -cotiere fata spate -abs, esp -volane piele reglabil cu comenzi -oglinzi el incalzite -4 geamuri el -10 airbaguri -radio cd mp3, aux, usb -proiectoare ceata -scaune reglaj inaltime si lombar Carte service, stare impecabila, accept test!

As vrea sa stiu la ce sa ma uit mai atent cand o cumpar si am niste dubii deoarece playerul este pioneer avic-f320bt cu navigatie si mi-a spus cineva ca s-ar putea sa nu mearga comenzile de pe volan nefiind un player OEM. Astept pareri. Ms . STIMA!
fbiaction is offline   Reply With Quote
Old 23-07-13, 02:13   #2
steffan
Ford Driver

Stage 5
 
steffan's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,206
Member of:
[FORD]
Default Re: Parere VW

passat 1.6 tdi? cam slabut! comenzile pe volan este foarte probabil sa nu iti mearga, sunt anume playere pe care acestea sunt compatibile.

eu as cauta un 2.0 tdi, 1.6 mi se pare cam mic motorul
__________________
Ford Focus ST170
steffan is offline   Reply With Quote
Old 23-07-13, 03:01   #3
jughi

Stock
 
Join Date: Jul 2013
Posts: 7
Default Re: Parere VW

Plus ca are o groaza de km facuti
jughi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -