Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 10-02-13, 10:24   #1
doria
 
Join Date: Feb 2013
Posts: 0
Default acte necesare la o masina de olanda

Abia mam logat si salut pe toata lumea. Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi? E vorba de o masina de olanda care am fost sa o vad cu gandul sa o cumpar dar am avut ceva nesiguranta. Asa zisu propietar mia trimis un prieten,el a facut un contract fffoarte ciudat ca si cum el a adus masina dar fara prea multe detalii in el apoi vroia sa facem actul de vanzare cumparare,sai dau bani si apoi sa depuna de fiscal. Nu mi sa parut ok si leam spus sa scoata ei nr rosi,sa scoata fiscalu si vin sa o iau. Acum ma sunat ca el lasa prietenului toate actele si scoate nr rosii da nu poate scoate fiscalu si cica mil trimite el dupa ce o cumpar. Inca ceva: el mia spus ca fiscalul la urgenta e 200 ron,asa o fi la ei la ploesti? daca poate cineva sami dea niste sfaturi si pasi de urmnat sa nu te arzi cumva multe multumiri.
doria is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -