Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Discutii generale masini > Consiliere achizitie auto

Consiliere achizitie auto Ai o suma fixa de bani si nu stii ce masina ti s-ar potrivi perfect ? Aici afli Raspunsul. Ai prins un pont despre o masina si nu stii daca merita ? Tot aici afli raspunsul. Ai orice intrebare legata de achizitionarea unei masini ? Aici e locul unde o pui

Reply
 
Thread Tools
Old 28-01-13, 12:55   #1
grasuxxl4u
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 0
Default Sfaturi achizitie noua.

Buna tuturor. Are cineva timp sa ma ajute si pe mine? Am un fond de 10000 de lei cu care imi caut o masina. In acesti bani trebuie sa ma incadrez cu tot ce tine de achizitionare, inmatriculare (daca este cazul), s.a.m.d... Caut o masina cu motor de maxim 1600 cm3, sport (2 usi), NU GOLF, si sa nu trebuiasca sa investesc o gramada de bani in ea pentru intretinere... Ma tenteaza un Fiat Stilo 1.6 din 2002 dar din cate am citit fiat stilo are ceva probleme la partea electrica si costa reparatiile si nu vreau sa umblu cu ea 2 saptamani dupa achizitionare si sa vad ca mi se aprinde bordul ca pomul de craciun... Ar mai fi masini gen BMW 316 coupe LUNG nu compact, audi a3. Acuma vreau sa ma ajutati si voi cu ceva sfaturi, cateva sugestii de masini, pro si contra, daca se poate si ceva linkuri. Mersi mult si astept.
grasuxxl4u is offline   Reply With Quote
Old 28-01-13, 19:26   #2
steffan
Ford Driver

Stage 5
 
steffan's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 1,206
Member of:
[FORD]
Default Re: Sfaturi achizitie noua.

Quote:
Originally Posted by grasuxxl4u View Post
Caut o masina cu motor de maxim 1600 cm3, sport (2 usi)
mai sportiva de atat nici ca gasesti....
steffan is offline   Reply With Quote
Old 28-01-13, 22:05   #3
grasuxxl4u
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 0
Default Re: Sfaturi achizitie noua.

Very helpfull....
grasuxxl4u is offline   Reply With Quote
Old 01-02-13, 10:16   #4
grasuxxl4u
 
Join Date: Jan 2013
Posts: 0
Default Sfaturi achizitie noua.

chiar nimeni nimic ?
grasuxxl4u is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -