Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto

Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto Spuneti-va problemele si noi vom incerca sa le dam de cap. Avem oameni care se pricep si oameni care au nevoie de sfaturi. Asa ca postati. Avem oameni care au experienta si sunt dispusi sa ajute.

Reply
 
Thread Tools
Old 17-02-17, 14:22   #1
eddy1973

Stage 5
 
eddy1973's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Posts: 3,852
Member of:
[Fiat]
Default URGENT,am si eu nevoie de ajutor!un strungar sau lacatus(freze tarozi prezoane!)

Salut..am nevoie de un pic de ajutor ar doar pt bucuresti daca se poate!stiti cumva pe cineva care da alte filete?(tarozi) si sa aiba si alte 3 prezoane(pe marimea care mi face gaurile) ?
am un megane 2 si anul trecut mi a vazut cutia, sa rupt tamponul de cutie,a cazut si pe planetara..am chemat un baiat atunci- care face operatiuni din astea (mi se rupsese si un prezon in cutie) am facut o,dar acum de 2 zile tot auzeam un impact la acelerari bruste in spate la pedale,am deschis capota si cand vad ca sta tamponul nou doar intr un prezon!bine macar ca acum nu a mai cazut sa ma coste iar alti bani alta distractie(planetara, ulei de cutie..)
deci mai precis am de largit 2 gauri si puse alte 2 prezoane mai groase ca pe semne de la cazatura de data trecuta acele gauri nu au mai avut filet ok de sa slabit si au iesit astea 2..sau toate 3 sa le refac
baiatul care vine acasa si se ocupa strict cu extractii de suruburi,prezoane rupte si da dat alte filete(ia 50 de surub scos sau filetat deci decent) este extrem de ocupat si altul nu stiu nu cunosc..apelez aici poate cineva imi da un om sa ma ajute! va multumesc mult
__________________
0723.821.697 modalitatea sa comunicam rapid si civilizat, pt ca nu petrec mult timp on-line pe forum..multumesc pt intelegere
eddy1973 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -